Ubytování SDK Obrázek0
Ubytování SDK Obrázek1
Ubytování SDK Obrázek2
Ubytování SDK Obrázek3
Ubytování SDK Obrázek4
Ubytování SDK Obrázek5
Ubytování SDK Obrázek6
Ubytování SDK Obrázek7
Ubytování SDK Obrázek8

Sardinie a Korsika - smaragdové perly

Itálie - Sardínie - Porto Cervo
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Baia delle Mimose

Poloha
Hotel Baia delle Mimose ve stylu rekreační vesničky, která se nachází na severu Sardinie, v blízkosti ústí malebné řeky Coghinas. Do města Badesi s četnými bary, restauracemi a obchody je to cca 7 km. Na letiště Alghero cca 85 km.

Pláž
Veřejná písčitá pláž je vzdálená cca 250 metrů. Hoteloví hosté mají k dispozici lehátka a slunečníky (od 3. řady zdarma, 1 slunečník+2 lehátka/pokoj). Plážové osušky za poplatek.

Vybavení
Recepce 24 hodin, výtah v hlavní budově, lobby, restaurace se stoly na terase, odkud je krásný výhled do okolí a na moře, servírovaná místní i mezinárodní kuchyně, bar. Hotel Baia delle Mimose má dva venkovní bazény: jeden olympijské velikosti a druhý nepravidelného tvaru, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky k dispozici za zálohu cca 10 EUR/ks (každá výměna cca 3 EUR). Za poplatek: prádelna, půjčovna kol.

Strava
Soft All Inclusive: snídaně, obědy a večeře ve formě bohatého bufetu v hlavní restauraci hotelu. Nápoje k obědu a večeři: voda, víno (0,25 l na osobu) a pivo (0,5 l na osobu). Jiné nápoje k obědu a večeři za poplatek. Neomezená voda a nealkoholické nápoje k dispozici v baru od 10:00 do 23:00.

Sport a zábava
Hotel Baia delle Mimose provozuje animace pro děti i dospělé (hudba u bazénu, sportovní a rekreační aktivity a večerní show). Navíc k dispozici Mini Club pro děti (4-12 let). Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Jiné
Povinný turistický poplatek ve výši cca 2,5 EUR/osoba/den se platí přímo na recepci hotelu.


Náš názor
Komfortní hotel Baia delle Mimose ve středomořském stylu, který se nachází v blízkosti ústí malebné řeky Coghinas. Hotel je oblíbený pro svou vynikající italskou kuchyni a krásnou písčitou pláž. Vzhledem k četným animacím pro děti i dospělé doporučujeme tento hotel pro rodinnou dovolenou!

La Plage Noire

Poloha
Hotel La Plage Nore udržovaný ve stylu prázdninové vesnice se nachází na severozápadním pobřeží Sardinie, v zátoce Asinara s krásným výhledem na ostrov Asinara. Město Porto Torres s mnoha bary, restauracemi, obchody a přístavem je vzdáleno cca 20 km. Letiště Alghero je cca 50 km od hotelu La Plage Nore. 

Pláž
Hotel La Plage Nore se nachází přímo u soukromé pláže s tmavým pískem. Hosté mohou využívat lehátka a slunečníky (zdarma). Plážové osušky jsou k dispozici za zálohu - cca 10 EUR/kus (každá výměna cca 3 EUR).

Vybavení
Hotel La Plage Nore se skládá z hlavní budovy a menších budov (bungalovů) ležících v udržované zahradě. 24hodinová recepce, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně se stoly na terase u bazénu, 3 bary, včetně baru u bazénu a na pláži. Navíc: 2 velké bazény nepravidelného tvaru (nutnost plaveckých čepic) a dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za zálohu - cca 10 EUR/kus (každá výměna cca 3 EUR). Za poplatek: market, obchody s místními produkty.

Pokoje
Hotel La Plage Nore má 300 pokojů různých standardů umístěných v bungalovech. Skromné standardní pokoje se základním vybavením (o rozloze cca 15-22 m² společně s balkonem nebo terasou) - pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (možnost přistýlky v podobě samostatné postele, palandy nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za příplatek). Většina pokojů má balkon nebo terasu. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje typu Superior. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 10 EUR/den).

Strava
Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. K obědu a večeři balíček nápojů v ceně: voda, pivo, domácí víno a nealkoholické nápoje. V hodinách od 16:00-17:00 je k dispozici občerstvení (v baru u bazénu) a od 10:00-23:00 nápoje: voda, džus, místní kola.

Sport a zábava
Hotel La Plage Nore organizuje denní animační program ve verzi Soft (mimo jiné hry a zábavu u bazénu a na pláží, aerobik, aqua aerobic, stretching) a večerní show a kabarety. Navíc: tenisové a fotbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna. Pro děti: hotelový miniklub a 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.laplagenoireresort.it

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sardynia-region-alghero/la-plage-noire​

Jiné
Není zde povinný turistický poplatek.

Náš názor
Jeden z největších hotelů v typickém prázdninovém stylu ležící v této části Sardinie, která se táhne podél pobřeží. Nabízí svým hostům ubytování v komfortních bungalovech obklopených zahradou. Hotel je velmi oblíben mezi hosty za uvolněnou atmosféru, bohatou nabídku animací a velkou bazénovou zónu. Díky rozsáhlé zahradě, mnoha animacím a umístění přímo u pláže doporučujeme hotel La Plage Nore zejména pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Posada

Poloha
Hotel Posada se nachází v severní části ostrova, v jedné z nejhezčích oblastí Sardinie. Skládá se z několikapatrových budov, z kterých se rozprostírá překrásný panoramatický výhled na souostroví Maddalena. Cca 500 m od hotelu Posada je centrum městečka Palau, kde jsou různé bary, restaurace, obchody, jedinečné malé uličky a přístav. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 40 km.

Pláž
Hotel Posada leží cca 200 m od soukromé písčité pláže (místy se skálami) s plážovým servisem zdarma (2 lehátka a slunečník/1 pokoj - v závislosti na dostupnosti). 

Vybavení
Recepce 24 h, lobby, klimatizovaná hlavní restaurace, bar, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (vyžadovány jsou koupací čepice, které se dají zakoupit v hotelovém obchodě nebo u plavčíka - cca 3 EUR). Půjčovna aut a člunů, parkoviště, půjčovna skútrů ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu (v centru Palau). 

Pokoje
Hotel Posada je vystavěn v tradičním sardinském stylu, skládá se z několikapatrových budov a nabízí 171 standardních pokojů (plocha cca 20 m²) s možností max. 3 dospělých osob (přistýlka ve formě normální postele nebo skládací postele) nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka ve formě patrové postele). Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené v tradičním sardinském stylu. Vybavení: koupelna (sprchový kout nebo vana, fén), individuálně ovládaná klimatizace, minibar (za poplatek), TV-sat a telefon, trezor (zdarma). Některé pokoje disponují také balkonem. Za poplatek a na potvrzení jsou pokoje s výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let (za poplatek cca 8 EUR/den).

Strava
Snídaně, oběd a večeře ve formě bufetu. K obědu i k večeři jsou neomezeně k dispozici tyto nápoje: voda, víno a pivo. Ostatní nápoje k obědu a večeři jsou za poplatek. Hotel Posada poskytuje místo pro přípravu jídel pro malé děti.

Sport a zábava
Hotel Posada nabízí denní i večerní animační program pro děti (např. lekce tance, tenisu, plavání) a pro dospělé (např. aerobic, stretching, večerní show). Zdarma: víceúčelové hřiště pro tenis, fotbal. Mini klub pro děti od 3 do 12 let a pro mládež od 13 do 18 let a figloklub: 6x týdně animace s polskými animátory.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.clubesse.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí na recepci hotelu - cca 2 EUR/osoba/den.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sardynia-region-olbii/hotel-posada

Náš názor
Skvělé místo pro krásnou sardinskou dovolenou. Doporučujeme všem, kteří touží poznat nejpěknější pláže Sardínie a její vyhlášená letoviska. Hotel Posada se nachází v pěší dostupnusti centra Palau, hezkého městečka s přístavem, ze kterého se můžete vydat na výlet na souostroví La Maddalena.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Bluserena Villaggio Badesi

Poloha
Komfortní a moderní hotel Bluserena Villaggio Badesi se nachází v severozápadní části ostrova, v jedné z krásných částí Sardínie. Cca 1,5 km od centra Badesi s malým výběrem obchodů, cca 50 km od centra města Santa Teresa di Gallura. Na letiště v Algheru je to cca 70 km.

Pláž
Hotel Bluserena Villaggio Badesi se nachází v docházkové vzdálenosti (cca 300 m, procházka borovým lesem) od soukromé písečné pláže (místy kamenité) s bezplatnou plážovou službou (lehátka, slunečníky a plážové osušky).

Vybavení
24-hodinová recepce, prostorná hala, hlavní restaurace, restaurace s výhledem na moře, hotelový bar, rozsáhlý nepravidelný bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bazén pro dospělé a bazén s dětským brouzdalištěm a skluzavkami. Navíc za poplatek: SPA centrum, masáže, butiky a lékařská pomoc.

Stava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Plná penze k dispozici za poplatek, obědy jsou pak podávány ve formě bohatého bufetu v hlavní restauraci. Během večeře a oběda k dispozici víno a voda (od distributorů), další nápoje za poplatek. Za poplatek: All Inclusive Soft nabízející dodatečně vybrané nápoje (10:00-13:00 a 15:00-18:00).

Sport a zábava
Hotel Bluserena Villaggio Badesi nabízí denní i večerní animace pro děti i dospělé, dále hry a zábava u bazénu, hudba a večerní show, mini klub a dětské hřiště. Za poplatek: fotbalové hřiště, tři tenisové kurty a vodní sporty.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v hotelové hale.

Místní kategorie
****

Jiné
Povinný turistický poplatek se platí přímo na recepci hotelu (cca 2,5 EUR/osoba/den).

Náš názor
Bluserena Villaggio Badesi - to je nově postavený a stylově zařízený čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou polohou přímo u písečné pláže, kterou omývá azurové Středozemní moře. Tento hotel nabízí svým hostům ubytování v pohodlných jednopatrových budovách obklopených krásnou zahradou. Velmi dobrá obsluha, vynikající poloha a bezstarostná atmosféra luxusního hotelu jsou ideálním místem pro vysněnou dovolenou.

Program:

Program

Sardinie a Korsika - smaragdové perly - 8 nebo 15 dnů • La Maddalena a Costa Smeralda - svět luxusu • Barbagia - divoká země • Alghero - korále a jeskyně Neptune • Bonifacio • Cagliari - hlavní město ostrova • Barumini - civilizace Nuragů • Castelsardo - malebná pevnost • pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Sardinii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do města Alghero, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Tempio Pausania, přenocování. (Trasa cca 55 km)

Den 2
Po snídani přejezd do Santa Teresa di Gallura a plavba trajektem na Korsiku. Prohlídka Bonifacio, města nacházejícího se na vysokých vápencových útesech. V programu procházka klikatými, úzkými uličkami a volný čas, během kterého doporučujeme plavbu kolem zálivu Bonifacio (za poplatek). Přejezd trajektem na Sardinii, návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 130 km)

Den 3
Po snídani vystěhování a přejezd do Castelsardo, prohlídka města ležícího na skalnatém kopci nad krásnou zátokou. Uvidíme pozůstatky hradu Doria a projdeme se úzkými uličkami středověkého města. Nedaleko města uvidíme také jeden ze symbolů Castelsardo - Roccia del Elefante, skálu, která tvarem připomíná slona. Následně se vydáme do Alghero - města zvaného malou Barcelonou, známého výrobky z korálů, langustami po katalánsku a nádhernými výhledy. V programu prohlídka historického centra, které se může pochlubit úžasným příkladem katalánské gotiky a bohatou historií. Volný čas ve starém městě v okolí malebného přístavu. Následně plavba lodí k jeskyni Neptune, jež je považována za jednu z nejkrásnějších jeskyní ve Středomoří. Přejezd do hotelu v okolí Sassari, přenocování. (Trasa cca 170 km)

Den 4
Po snídani se vydáme ke kostelu Santa Trinita di Saccargia, čili kostelu Nejsvětější Trojice. Je to nádherný příklad románsko-pisánské architektury, kde lze vidět fresky z 12. století. Následně přejezd do Bosy. Je to jediné město ostrova, které se nachází u slavné řeky Temo. Prohlídka čtvrti Sa Piana s vysokými, barevnými domy a úzkými uličkami, které se vinou kolem úpatí kopce, na jehož vrcholu se nachází Castello Malaspina. Uvidíme také staré město Sa Piatta s elegantními domy stojícími na břehu. Odpoledne přejezd na poloostrov Sinis, známý plážemi s lesklými křemennými zrny. Volný čas na opalování. Pro zájemce (za poplatek) návštěva Tharros, ruin bývalého městečka založeného Kartaginci, kde lze vidět nejzachovalejší fragmenty římských zdí na Sardinii. Večer přejezd do hotelu v okolí Oristano na přenocování. (Trasa cca 280 km)

Den 5
Po snídani přejezd do Cagliari, rušného hlavního města Sardinie. V programu procházka čtvrtí Castello. Uvidíme mimo jiné: obrannou zeď s Věží slona a katedrálu v toskánském stylu. Seznámíme se také s bohatou historií města, jež se odráží v architektuře. Volný čas v jedné z čtvrtí Cagliari. Přejezd do Barumini, jednoho z nejlépe dochovaných komplexů z doby civilizace nuragů - Su Nuraxi, který je na seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návrat na přenocování do hotelu v okolí Oristano. (Trasa cca 280 km)

Den 6
Po snídani pojedeme do horské, tajemné a divoké oblasti Barbagia, která se nachází v srdci Sardinie. Cestou navštívíme Studnu sv. Kristýny (Holy Well Christine), která se nachází v bývalé osadě nuragů a seznámíme se se starým kultem vody. Následně přejezd do města Orgosolo, které se nachází v horách Gennargentu. Kdysi bylo označováno jako „hlavní město banditů“ a dnes je hojně navštěvováno turisty. Město je známé díky nástěnným malbám, které se objevily na stěnách místních domů v 70. letech 20. století. Odpoledne zveme na typický oběd s pastýři, který se bude konat pod širým nebem. Bude to skvělá příležitost ochutnat speciality sardinské kuchyně. Pozdě odpoledne přejezd do hotelu v okolí Tempio Pasania na přenocování. (Trasa cca 375 km)

Den 7
Po snídani přejezd do přístavu v Palau, plavba trajektem na ostrov La Maddalena, který patří do  stejnojmenného souostroví. Následně se vydáme na ostrov Caprera, kde navštívíme dům-muzeum národního hrdiny Itálie - Giuseppe Garibaldiho. Přejezd podél pobřeží panoramatickou trasou. Volný čas v historickém centru města Maddalena. Návrat do Palau. Odpoledne strávíme na slavném Smaragdovém pobřeží. Přejezd do Porto Cervo, hlavního města Consorzio Costa Smeralda, které bylo založeno v 60. letech 20. století. Pojedeme přes Aga Khana, které se stalo prázdninovou destinací prince a jeho bohatých přátel. Uvidíme tam nádherné vily, impozantní jachty kotvící v přístavu, exklusivní butiky a místo setkávání bohaté společnosti - slavnou Piazzetta. Večer návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 190 km)
 
Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu na Sardinii, v oblasti Alghero - přejezd do vybraného hotelu (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Realizace programu závisí na počasí (týká se to plavby trajektem na Korsiku). Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu na Sardinii (na severu ostrova v okolí Olbie), ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Sardinie - oblast Olbie“.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.

Informace o hotelech

Poloha
Hotely **/*** turistické třídy, umístěné obvykle v okolí měst. Celkem 7 nocí v hotelech: Tempio Pausania - 4 noci, Sassari - 1 noc, Oristano - 2 noci. Ne všechny hotely jsou s klimatizací.

Vybavení
Restaurace, často bar.

Pokoje
Skromně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Strava
Snídaně kontinentální (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (v hotelu nebo v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za poplatek.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč