Auberge Chez Plume Obrázek0
Auberge Chez Plume Obrázek1
Auberge Chez Plume Obrázek2
Auberge Chez Plume Obrázek3
Auberge Chez Plume Obrázek4
Auberge Chez Plume Obrázek5
Auberge Chez Plume Obrázek6
Auberge Chez Plume Obrázek7

Auberge Chez Plume

Seychely
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Komorní, menší hotel
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komorní hotel Auberge Chez Plume se skládá z několika domků obklopených bujnou vegetací. Nachází se v blízkosti rybářské vesnice Anse Boileau, která je položena v jihozápadní části ostrova Mahe. Komplex se nachází cca 20 km od hlavního města Seychel, Victoria, kde je široký výběr restaurací, barů a obchodů. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 13 km.

Pláž
Hotel Auberge Chez Plume se nachází přímo u písčité pláže obklopené tropickou vegetací. Bez plážového servisu.

Vybavení
Recepce 24 hodin denně, lobby, směnárna, hlavní restaurace Chez Plume podávající místní kreolské a francouzské pokrmy během dne. K dispozici je také venkovní bazén obklopený sluneční terasou.

Pokoje
Hotel Auberge Chez Plume nabízí 10 funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů, které se nacházejí v malých vilách, s možností jedné přistýlky ve formě rozkládací pohovky nebo normálního lůžka pro dítě do 13 let. Komfortně zařízené pokoje s výhledem na tropickou zahradu o rozloze cca 25 m² jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana), fénem - na vyžádání, klimatizací, stropním ventilátorem, satelitní TV, trezorem a telefonem. K dispozici jsou také pokoje o rozloze cca 35 m² pro 2 dospělé a 2 děti do 13 let. Jsou vybaveny stejně jako dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají verandu.

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek: možnost polopenze - navíc večeře nebo možnost plné penze - navíc obědy a večeře podávané v hlavní restauraci formou bufetu (jídla místní a mezinárodní kuchyně). Nápoje k jídlům za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Auberge Chez Plume nepořádá animační program, ale více než kompenzuje to polohou v rybářské vesnici Anse Boileau. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu zdarma.

Místní kategorie
Apartmány

Webové stránky
www.aubergeanseboileau.com

Náš názor
Komorní hotel Auberge Chez Plume typu Bed&Breakfast s typickou rekreační atmosférou má ideální polohu přímo u písčité pláže. Je velmi oblíbený mezi hosty pro fantastické služby a dobrou kuchyni, která, v kombinaci s jedinečnou atmosférou a umístěním, je velmi dobrou nabídkou pro dovolenou s rodinou či přáteli!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Mahe - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Seszele - wypoczynek

Program

Den 1
12:00 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.
15:00 Odlet z Varšavy.
22:45 Přílet do Dubaje.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
 
Den 2
2:10 Odlet z Dubaje.
6:45 Přílet na Seychely.
Transfer do vybraného hotelu. Ubytování kolem cca 14:00 hodiny.    
 
Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 9
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Mahe.
23:50 Odlet z Mahe

Den 10
4:20 Přílet do Dubaje.
8:10 Odlet z Dubaje.
12:15 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice

Měna
Hlavní měnou na Seychelách je Seychelská rupie (SCR), která se dělí na 100 centů. Je zakázáno dovážet a vyvážet místní měnu. 1 USD = cca 14 SCR, 1 PLN = cca 4 SCR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V - 240 V. Zástrčky anglického typu. Jsou vyžadovány adaptéry, které si lze půjčit nebo zakoupit téměř ve všech hotelech.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř na všech ostrovech souostroví. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. 

Očkování a zdraví
Od turistů z Evropy není vyžadováno žádné povinné očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, infekční hepatitidě A a B, záškrtu, tetanu a obrně. Kromě toho je třeba dodržovat základní hygienická pravidla, jako je mytí rukou a ovoce, pití balené vody, používání balené vody pro čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 20 SCR, pivo v baru - cca 70-90 SCR.

Důležité informace:
- Sankce za držení a užívání drog na Seychelách a obchodování s nimi jsou velmi omezující. Seychelské celní služby zavádějí pravidelná přísnější omezení dovozu nebo vývozu zbraní, loveckého vybavení a co je důležité, také ovoce a zeleniny.
- Ve větších restauracích a hotelech za pronájem automobilu nebo za výlet lodí zaplatí turisté pouze v eurech. Rupiemi lze platit v obchodech, kavárnách, levnějších hotelech a na místních trzích. Je třeba mít na paměti, že seychelské rupie nelze vyměnit na euro! Bankomaty vydávají pouze rupie, proto je nejlepší vzít peníze v eurech a vyměňovat si malé částky.
- Chcete-li si vyměnit peníze ve směnárně, musíte mít u sebe průkaz totožnosti!
- Seychelští obyvatelé věnují zvláštní pozornost ochraně životního prostředí na ostrovech a kolem nich. Je třeba dodržovat zákazy, např. chození po korálech.
- Fauna a flóra 115 ostrovů souostroví je mimořádně zajímavá a pestrá. Až 60% oblasti Seychel je přírodní rezervací. Kromě úžasného podmořského světa můžeme vidět obrovské vodní želvy, černého papouška a útesového žraloka - všechny v jejich přirozeném prostředí!

V oblasti

Mahe
Největší ostrov Seychel, který je ekonomickým centrem země. Mahe je díky své žulové struktuře hornatým ostrovem a oplývá krásnou krajinou - je zde mnoho malebných zátok obklopených exotickou zelení a ze safírových oceánských vod vyrůstají různé skalní útvary, což ostrovu dodává jedinečný charakter.

Praslin
Druhý největší ostrov Seychel hojně navštěvovaný turisty z celého světa. Ostrov je známý nejen díky krásným písečným plážím, ale také díky Národnímu parku Vallée de Mai, ve kterém roste slavná seychelská palma.

La Digue
Nejméně komercializovaný ostrov, který je ztělesněním představ o rajských seychelských plážích. Jediným dopravním prostředkem na La Digue jsou jízdní kola - je to ideální návrh na klidné prozkoumání ostrova, s odpočinkem na pláži a ochutnáním místních specialit.

Upozornění k přeletu

Odlet do Mahe pravidelnou linkou s přestupem. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Víza

Občané ČR mohou na Seychelách pobývat bez víza až tři měsíce během období šesti měsíců ode dne prvního vstupu. Po příletu je nutné prokázat se cestovním pasem platným min. 6 měsíců od předpokládaného data návratu, zpáteční letenkou a rezervací ubytování. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč