Coral Strand Smart Obrázek0
Coral Strand Smart Obrázek1
Coral Strand Smart Obrázek2
Coral Strand Smart Obrázek3
Coral Strand Smart Obrázek4
Coral Strand Smart Obrázek5
Coral Strand Smart Obrázek6
Coral Strand Smart Obrázek7
Coral Strand Smart Obrázek8
Coral Strand Smart Obrázek9
Coral Strand Smart Obrázek10

Coral Strand Smart

Seychely
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Útulný hotel Coral Strand Smart je obklopen tropickým lesem. Nachází se v severní části rajského ostrova Mahé. V okolí hotelu najdete široký výběr restaurací, barů a obchodů. Do města Victoria - hlavního města Seychel, je to cca 4 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 15 km.

Pláž
Hotel Coral Strand Smart se nachází hned vedle krásné široké pláže Beau Vallon s jemným bílým pískem a s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na území hotelu v bezprostřední blízkosti pláže jsou k dispozici zdarma.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorné lobby, směnárna, 3 restaurace: hlavní Island Trader s panoramatickým výhledem na oceán, nabízející mezinárodní kuchyni, restaurace Mahek se specialitami indické kuchyně a restaurace a’la carte. Pro hotelové hosty jsou k dispozici 2 bary: Ocean Deck a Ocean Deck Pub u pláže a u bazénu. Na území hotelu se nachází velký bazén a brouzdaliště pro děti, obklopené sluneční terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu zdarma. Za poplatek: hlídání dětí, lékař, obchod se suvenýry a prádelna.

Pokoje
Hotel Coral Strand Smart má 165 komfortních dvoulůžkových pokojů různých standardů umístěných v přízemí nebo patrech. Standardní pokoje pro max. 2 dospělé osoby jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, fén), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem (konzumace za poplatek). K dispozici rovněž pokoje typu superior o rozloze cca 48 m² pro max. 3 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě normálního nebo rozkládacího lůžka). Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje. Na vyžádání jsou k dispozici také pokoje typu Honeymoon a Penthouse. Pokoje v prvním patře mají balkon a pokoje v přízemí terasu s výhledem na hotelovou zahradu. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na oceán.

Strava
Snídaně v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Za příplatek: možnost polopenze - navíc večeře nebo možnost plné penze - navíc obědy a večeře podávané v hlavní restauraci formou bufetu (jídla místní a mezinárodní kuchyně). Nápoje k jídlům za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Coral Strand Smart nepořádá animační program, ale více než kompenzuje to polohou v blízkosti Beau Vallon - jedné z nejkrásnějších pláží souostroví a blízkostí místních atrakcí Seychel.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu a v pokojích zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.coralstrand.com

Náš názor
Nespornými výhodami hotelu Coral Strand Smart jsou zajímavé umístění v tropické zelené zahradě, blízkost krásné písčité pláže a pestrá kuchyně, zatímco široký výběr typů pokojů umožní přizpůsobit nabídku potřebám každého z hostů. Ideální místo pro romantický výlet ve dvou nebo se skupinou přátel!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Mahe - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Seszele - wypoczynek

Program

Den 1
12:00 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.
15:00 Odlet z Varšavy.
22:45 Přílet do Dubaje.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
 
Den 2
2:10 Odlet z Dubaje.
6:45 Přílet na Seychely.
Transfer do vybraného hotelu. Ubytování kolem cca 14:00 hodiny.    
 
Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 9
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Mahe.
23:50 Odlet z Mahe

Den 10
4:20 Přílet do Dubaje.
8:10 Odlet z Dubaje.
12:15 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice

Měna
Hlavní měnou na Seychelách je Seychelská rupie (SCR), která se dělí na 100 centů. Je zakázáno dovážet a vyvážet místní měnu. 1 USD = cca 14 SCR, 1 PLN = cca 4 SCR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V - 240 V. Zástrčky anglického typu. Jsou vyžadovány adaptéry, které si lze půjčit nebo zakoupit téměř ve všech hotelech.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř na všech ostrovech souostroví. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. 

Očkování a zdraví
Od turistů z Evropy není vyžadováno žádné povinné očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, infekční hepatitidě A a B, záškrtu, tetanu a obrně. Kromě toho je třeba dodržovat základní hygienická pravidla, jako je mytí rukou a ovoce, pití balené vody, používání balené vody pro čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 20 SCR, pivo v baru - cca 70-90 SCR.

Důležité informace:
- Sankce za držení a užívání drog na Seychelách a obchodování s nimi jsou velmi omezující. Seychelské celní služby zavádějí pravidelná přísnější omezení dovozu nebo vývozu zbraní, loveckého vybavení a co je důležité, také ovoce a zeleniny.
- Ve větších restauracích a hotelech za pronájem automobilu nebo za výlet lodí zaplatí turisté pouze v eurech. Rupiemi lze platit v obchodech, kavárnách, levnějších hotelech a na místních trzích. Je třeba mít na paměti, že seychelské rupie nelze vyměnit na euro! Bankomaty vydávají pouze rupie, proto je nejlepší vzít peníze v eurech a vyměňovat si malé částky.
- Chcete-li si vyměnit peníze ve směnárně, musíte mít u sebe průkaz totožnosti!
- Seychelští obyvatelé věnují zvláštní pozornost ochraně životního prostředí na ostrovech a kolem nich. Je třeba dodržovat zákazy, např. chození po korálech.
- Fauna a flóra 115 ostrovů souostroví je mimořádně zajímavá a pestrá. Až 60% oblasti Seychel je přírodní rezervací. Kromě úžasného podmořského světa můžeme vidět obrovské vodní želvy, černého papouška a útesového žraloka - všechny v jejich přirozeném prostředí!

V oblasti

Mahe
Největší ostrov Seychel, který je ekonomickým centrem země. Mahe je díky své žulové struktuře hornatým ostrovem a oplývá krásnou krajinou - je zde mnoho malebných zátok obklopených exotickou zelení a ze safírových oceánských vod vyrůstají různé skalní útvary, což ostrovu dodává jedinečný charakter.

Praslin
Druhý největší ostrov Seychel hojně navštěvovaný turisty z celého světa. Ostrov je známý nejen díky krásným písečným plážím, ale také díky Národnímu parku Vallée de Mai, ve kterém roste slavná seychelská palma.

La Digue
Nejméně komercializovaný ostrov, který je ztělesněním představ o rajských seychelských plážích. Jediným dopravním prostředkem na La Digue jsou jízdní kola - je to ideální návrh na klidné prozkoumání ostrova, s odpočinkem na pláži a ochutnáním místních specialit.

Upozornění k přeletu

Odlet do Mahe pravidelnou linkou s přestupem. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Víza

Občané ČR mohou na Seychelách pobývat bez víza až tři měsíce během období šesti měsíců ode dne prvního vstupu. Po příletu je nutné prokázat se cestovním pasem platným min. 6 měsíců od předpokládaného data návratu, zpáteční letenkou a rezervací ubytování. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč