Kempinski Seychelles Resort Obrázek0
Kempinski Seychelles Resort Obrázek1
Kempinski Seychelles Resort Obrázek2
Kempinski Seychelles Resort Obrázek3
Kempinski Seychelles Resort Obrázek4
Kempinski Seychelles Resort Obrázek5
Kempinski Seychelles Resort Obrázek6
Kempinski Seychelles Resort Obrázek7
Kempinski Seychelles Resort Obrázek8
Kempinski Seychelles Resort Obrázek9
Kempinski Seychelles Resort Obrázek10
Kempinski Seychelles Resort Obrázek11
Kempinski Seychelles Resort Obrázek12

Kempinski Seychelles Resort

Seychely
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Kempinski Seychelles Resort je luxusní hotel patřící do světoznámé sítě Kempinski. Nachází se na rozsáhlém území v jihozápadní části ostrova Mahé, v oblasti Baie Lazare. Skládá se z hlavní budovy a několika menších podlažních budov, ponořených do exotické zahrady. Do hlavního města Seychel, Victoria, s širokým výběrem restaurací, barů a obchodů, je to cca 26 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Kempinski Seychelles Resort se nachází přímo u krásné široké pláže s jemným bílým pískem a s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky v bezprostřední blízkosti hotelu zdarma.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorné lobby, směnárna, 2 restaurace: Cafe Lazare nabízející mezinárodní kuchyni a jídla a'la carte, restaurace L'Indochine s asijskými a mezinárodními specialitami. Kromě toho jsou pro hotelové hosty k dispozici 2 bary: Planters Bar & Lounge a Windsong Bar nabízející večery s živou hudbou. Velký venkovní bazén a brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu zdarma. Za poplatek: Wellness, prádelna (na potvrzení).

Pokoje
Kempinski Seychelles Resort nabízí 150 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů různých standardů umístěných v přízemí nebo v patrech s možností jedné přistýlky pro dítě do 13 let ve formě rozkládací pohovky nebo normálního lůžka. Standardní pokoje pro max. 2 dospělé osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, fén), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem nebo terasou (výhled na horu nebo oceán). K dispozici jsou také pokoje typu suite pro max. 3 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě normálního nebo rozkládacího lůžka) vybavené stejně jako standardní pokoje.

Strava
Snídaně v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Za příplatek: možnost polopenze - navíc večeře v hlavní restauraci formou bohatého bufetu (jídla místní a mezinárodní kuchyně). Nápoje k jídlům za poplatek.

Sport a zábava
Kempinski Seychelles Resort pořádá animační program. Pro děti je k dispozici mini klub (4-11 let). Kromě toho: volejbal, badminton, knihovna a herna. Za příplatek posilovna, 2 tenisové kurty, centrum vodních sportů, půjčovna kol, rybaření a procedury v dobře vybaveném wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách hotelu a v pokojích.

Místní kategorie
**** +

Webové stránky
www.kempinski.com/en/baie-lazare/seychelles-resort

Náš názor
Exkluzivní hotel vyznačující se vysokým standardem služeb, důrazem na detail a polohou na krásné pláži. Komfortní interiéry, výborná kuchyně i široká nabídka atrakcí v hotelu splní požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Kempinski Seychelles Resort doporučujeme zejména pro dovolenou ve dvou nebo v rodinném kruhu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Mahe - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Seszele - wypoczynek

Program

Den 1
12:00 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.
15:00 Odlet z Varšavy.
22:45 Přílet do Dubaje.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
 
Den 2
2:10 Odlet z Dubaje.
6:45 Přílet na Seychely.
Transfer do vybraného hotelu. Ubytování kolem cca 14:00 hodiny.    
 
Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 9
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Mahe.
23:50 Odlet z Mahe

Den 10
4:20 Přílet do Dubaje.
8:10 Odlet z Dubaje.
12:15 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice

Měna
Hlavní měnou na Seychelách je Seychelská rupie (SCR), která se dělí na 100 centů. Je zakázáno dovážet a vyvážet místní měnu. 1 USD = cca 14 SCR, 1 PLN = cca 4 SCR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V - 240 V. Zástrčky anglického typu. Jsou vyžadovány adaptéry, které si lze půjčit nebo zakoupit téměř ve všech hotelech.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř na všech ostrovech souostroví. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. 

Očkování a zdraví
Od turistů z Evropy není vyžadováno žádné povinné očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, infekční hepatitidě A a B, záškrtu, tetanu a obrně. Kromě toho je třeba dodržovat základní hygienická pravidla, jako je mytí rukou a ovoce, pití balené vody, používání balené vody pro čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 20 SCR, pivo v baru - cca 70-90 SCR.

Důležité informace:
- Sankce za držení a užívání drog na Seychelách a obchodování s nimi jsou velmi omezující. Seychelské celní služby zavádějí pravidelná přísnější omezení dovozu nebo vývozu zbraní, loveckého vybavení a co je důležité, také ovoce a zeleniny.
- Ve větších restauracích a hotelech za pronájem automobilu nebo za výlet lodí zaplatí turisté pouze v eurech. Rupiemi lze platit v obchodech, kavárnách, levnějších hotelech a na místních trzích. Je třeba mít na paměti, že seychelské rupie nelze vyměnit na euro! Bankomaty vydávají pouze rupie, proto je nejlepší vzít peníze v eurech a vyměňovat si malé částky.
- Chcete-li si vyměnit peníze ve směnárně, musíte mít u sebe průkaz totožnosti!
- Seychelští obyvatelé věnují zvláštní pozornost ochraně životního prostředí na ostrovech a kolem nich. Je třeba dodržovat zákazy, např. chození po korálech.
- Fauna a flóra 115 ostrovů souostroví je mimořádně zajímavá a pestrá. Až 60% oblasti Seychel je přírodní rezervací. Kromě úžasného podmořského světa můžeme vidět obrovské vodní želvy, černého papouška a útesového žraloka - všechny v jejich přirozeném prostředí!

V oblasti

Mahe
Největší ostrov Seychel, který je ekonomickým centrem země. Mahe je díky své žulové struktuře hornatým ostrovem a oplývá krásnou krajinou - je zde mnoho malebných zátok obklopených exotickou zelení a ze safírových oceánských vod vyrůstají různé skalní útvary, což ostrovu dodává jedinečný charakter.

Praslin
Druhý největší ostrov Seychel hojně navštěvovaný turisty z celého světa. Ostrov je známý nejen díky krásným písečným plážím, ale také díky Národnímu parku Vallée de Mai, ve kterém roste slavná seychelská palma.

La Digue
Nejméně komercializovaný ostrov, který je ztělesněním představ o rajských seychelských plážích. Jediným dopravním prostředkem na La Digue jsou jízdní kola - je to ideální návrh na klidné prozkoumání ostrova, s odpočinkem na pláži a ochutnáním místních specialit.

Upozornění k přeletu

Odlet do Mahe pravidelnou linkou s přestupem. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Víza

Občané ČR mohou na Seychelách pobývat bez víza až tři měsíce během období šesti měsíců ode dne prvního vstupu. Po příletu je nutné prokázat se cestovním pasem platným min. 6 měsíců od předpokládaného data návratu, zpáteční letenkou a rezervací ubytování. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč