Valmer Resort Obrázek0
Valmer Resort Obrázek1
Valmer Resort Obrázek2
Valmer Resort Obrázek3
Valmer Resort Obrázek4
Valmer Resort Obrázek5
Valmer Resort Obrázek6
Valmer Resort Obrázek7
Valmer Resort Obrázek8

Valmer Resort

Seychely
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Valmer Resort je elegantní hotel, který se nachází na rozlehlé ploše v jihozápadní části ostrova Mahé v oblasti Baie Lazare. Hotel je umístěn v bujné tropické zahradě. Do hlavního města Seychel s mnoha bary, restauracemi a obchody je to cca 26 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 18 km.

Pláž
Valmer Resort se nachází cca 200 m od krásné široké pláže s jemným bílým pískem a s pozvolným vstupem do moře (přechod přes místní cestu). Bez plážového servisu.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorné lobby, směnárna, restaurace Le Palmier s krásným výhledem na oceán nabízející mezinárodní kuchyni a jídla místní a kreolské kuchyně a pokrmy a'la carte. Kromě toho bar u bazénu La Gaulette s panoramatickým výhledem na pláž Anse Gaulette. Hotel má velký bazén a brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu zdarma. Za poplatek: prádelna (na potvrzení) a půjčovna automobilů.

Pokoje
Valmer Resort nabízí prostorné pokoje pro max. 2 dospělé osoby s možností jedné přistýlky pro dítě do 13 let ve formě rozkládací pohovky nebo normální postele. Standardní pokoje s výhledem do zahrady o rozloze 50 m² jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, fén), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem nebo terasou (výhled do zahrady). Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na oceán.

Strava
Snídaně v hlavní restauraci hotelu formou bohatého bufetu. Za příplatek: možnost polopenze - navíc večeře v hlavní restauraci formou bohatého bufetu (místní a mezinárodní kuchyně). Nápoje k jídlům za poplatek.

Sport a zábava
Valmer Resort nepořádá animační program. Pro děti je k dispozici dětské hřiště. Za poplatek: posilovna, centrum vodních sportů, půjčovna kol, rybaření a procedury v dobře vybaveném wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách hotelu a v pokojích.

Místní kategorie
*** +

Webové stránky
www.valmerresort.com

Náš názor
Valmer Resort je komfortní hotel s neobvyklou dovolenkovou atmosférou, ukrytý v dobře udržované zahradě, odkud se rozprostírá překrásný výhled na okolí. Hlavní výhodou hotelu je poloha v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží ostrova - Anse Gaulette s jemným bílým pískem. Díky bohaté nabídce sportů a uvolněné atmosféře je doporučován pro dovolenou s rodinou nebo se skupinou přátel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Mahe - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Seszele - wypoczynek

Program

Den 1
12:00 Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla.
15:00 Odlet z Varšavy.
22:45 Přílet do Dubaje.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
 
Den 2
2:10 Odlet z Dubaje.
6:45 Přílet na Seychely.
Transfer do vybraného hotelu. Ubytování kolem cca 14:00 hodiny.    
 
Den 3 - 8
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 9
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Mahe.
23:50 Odlet z Mahe

Den 10
4:20 Přílet do Dubaje.
8:10 Odlet z Dubaje.
12:15 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice

Měna
Hlavní měnou na Seychelách je Seychelská rupie (SCR), která se dělí na 100 centů. Je zakázáno dovážet a vyvážet místní měnu. 1 USD = cca 14 SCR, 1 PLN = cca 4 SCR.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V - 240 V. Zástrčky anglického typu. Jsou vyžadovány adaptéry, které si lze půjčit nebo zakoupit téměř ve všech hotelech.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř na všech ostrovech souostroví. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora o cenách vámi používaného tarifu. 

Očkování a zdraví
Od turistů z Evropy není vyžadováno žádné povinné očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, infekční hepatitidě A a B, záškrtu, tetanu a obrně. Kromě toho je třeba dodržovat základní hygienická pravidla, jako je mytí rukou a ovoce, pití balené vody, používání balené vody pro čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 20 SCR, pivo v baru - cca 70-90 SCR.

Důležité informace:
- Sankce za držení a užívání drog na Seychelách a obchodování s nimi jsou velmi omezující. Seychelské celní služby zavádějí pravidelná přísnější omezení dovozu nebo vývozu zbraní, loveckého vybavení a co je důležité, také ovoce a zeleniny.
- Ve větších restauracích a hotelech za pronájem automobilu nebo za výlet lodí zaplatí turisté pouze v eurech. Rupiemi lze platit v obchodech, kavárnách, levnějších hotelech a na místních trzích. Je třeba mít na paměti, že seychelské rupie nelze vyměnit na euro! Bankomaty vydávají pouze rupie, proto je nejlepší vzít peníze v eurech a vyměňovat si malé částky.
- Chcete-li si vyměnit peníze ve směnárně, musíte mít u sebe průkaz totožnosti!
- Seychelští obyvatelé věnují zvláštní pozornost ochraně životního prostředí na ostrovech a kolem nich. Je třeba dodržovat zákazy, např. chození po korálech.
- Fauna a flóra 115 ostrovů souostroví je mimořádně zajímavá a pestrá. Až 60% oblasti Seychel je přírodní rezervací. Kromě úžasného podmořského světa můžeme vidět obrovské vodní želvy, černého papouška a útesového žraloka - všechny v jejich přirozeném prostředí!

V oblasti

Mahe
Největší ostrov Seychel, který je ekonomickým centrem země. Mahe je díky své žulové struktuře hornatým ostrovem a oplývá krásnou krajinou - je zde mnoho malebných zátok obklopených exotickou zelení a ze safírových oceánských vod vyrůstají různé skalní útvary, což ostrovu dodává jedinečný charakter.

Praslin
Druhý největší ostrov Seychel hojně navštěvovaný turisty z celého světa. Ostrov je známý nejen díky krásným písečným plážím, ale také díky Národnímu parku Vallée de Mai, ve kterém roste slavná seychelská palma.

La Digue
Nejméně komercializovaný ostrov, který je ztělesněním představ o rajských seychelských plážích. Jediným dopravním prostředkem na La Digue jsou jízdní kola - je to ideální návrh na klidné prozkoumání ostrova, s odpočinkem na pláži a ochutnáním místních specialit.

Upozornění k přeletu

Odlet do Mahe pravidelnou linkou s přestupem. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Víza

Občané ČR mohou na Seychelách pobývat bez víza až tři měsíce během období šesti měsíců ode dne prvního vstupu. Po příletu je nutné prokázat se cestovním pasem platným min. 6 měsíců od předpokládaného data návratu, zpáteční letenkou a rezervací ubytování. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč