Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek0
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek1
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek2
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek3
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek4
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek5
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek6
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek7
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek8
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek9
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek10
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek11
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek12
Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń Obrázek13

Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń

Polsko - Slezské Beskydy - Szczyrk
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Středisko se nachází cca 800 m od centra Szczyrku, ve svahu horského vrcholu Klimczok. Lanovka na Skrzyczne se nachází cca 2,5 km, lyžařský vlek Beskidek cca 400 km, středisko Czyrna Solisko cca 3 km. Ideální místo pro lyžaře, v blízkosti sjezdových a běžeckých tras (Beskidek, Skrzyczne, Czyrna Solisko) a pro poznávání okolí, místní turistiky (Szczyrk, skokanské můstky, jeskyně, lanovka na Skrzyczne) a projížďky na kole. Autobusová zastávka je cca 400 m od střediska. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 2,35 PLN/os./den. 

Vybavení
Čtyřpodlažní středisko postavené v 60. letech minulého století. Poslední rekonstrukce proběhla v letech 2018-2019. Recepce 24h, 2 konferenční místnosti, výtah, parkoviště (zdarma pro hotelové hosty), lyžárna, hlavní restaurace, kavárna (servíruje místní pečené výrobky; za poplatek). Hotel akceptuje zvířata (za poplatek; je vyžadováno potvrzení od hotelu). 

Pokoje
Středisko nabízí 77 komfortních standardních pokojů s moderním vybavením, z toho 66 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky pro dítě nebo dospělého; 2 samostatné postele; v pokojích typu Deluxe manželská postel; o rozloze cca 12 m²), 6 pokojů pro 4 osoby (samostatné postele; o rozloze cca 24 m²), 3 jednolůžkové pokoje (bez balkonu) a 2 apartmány (ložnice a obývací pokoj; 2 samostatné postele nebo manželská postel a rozkládací pohovka; navíc na pokoji lednička; o rozloze cca 24 m²). Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo samostatnými postelemi, koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky), TV, telefonem, bezdrátovou konvicí, Wi-Fi připojením (zdarma). Většina pokojů má balkon a krásný výhled na nejvyšší vrchol Slezských Beskyd - Skrzyczne. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek na místě: večeře (HB) nebo obědy a večeře (FB). Nápoje k jídlu za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel nabízí svým hostům: kulečník, stolní tenis, stolní fotbal. Navíc zdarma wellness (celoroční krytý bazén (6x12 m, hloubka 1-1,8 m), vířivka, 3 sauny (suchá, mokrá a infračervená) a relaxační zóna (otevřená v určených hodinách)), tělocvična - basketbal, volejbal, fotbal (možnost zapůjčení vybavení; povinná sportovní obuv; otevřena v určených hodinách), vnitřní a venkovní posilovna. Za příplatek je k dispozici: rehabilitační a masážní místnost. Na rozlehlé ploše obklopující objekt je terasa s krásným výhledem na Skrzyczne, zastřešené ohniště a zastřešená terasa s krbem ve čtvrtém patře. Pro nejmenší: herna, venkovní hřiště. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
https://www.zagronszczyrk.pl/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Beskid Śląski - wczasy
Kód zájezdu: PLS

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč