Rosamar SPA 50+ Obrázek0
Rosamar SPA 50+ Obrázek1
Rosamar SPA 50+ Obrázek2
Rosamar SPA 50+ Obrázek3
Rosamar SPA 50+ Obrázek4
Rosamar SPA 50+ Obrázek5
Rosamar SPA 50+ Obrázek6
Rosamar SPA 50+ Obrázek7
Rosamar SPA 50+ Obrázek8
Rosamar SPA 50+ Obrázek9
Rosamar SPA 50+ Obrázek10
Rosamar SPA 50+ Obrázek11
Rosamar SPA 50+ Obrázek12

Rosamar SPA 50+

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Rosamar SPA se nachází v jednom z největších měst na pobřeží Costa Brava - Lloret de Mar, přímo na přímořské promenádě (bary a kavárny). Pár minut chůze je letovisko s restauracemi, bary, diskotékami a obchody. Na letiště v Geroně je to cca 30 km, na letiště v Barceloně cca 95 km.

Pláž
Hotel Rosamar SPA se nachází cca 100 m od široké, písečné a oblázkové pláže (hlavní pláž Lloret, záliv). Pěší romenáda odděluje hotel od pláže (také cyklostezka). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 8 EUR/den).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, kavárna, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (jeden s mořskou vodou), brouzdaliště, mini klub, taneční klub, parkoviště (za poplatek). Hotel Rosamar SPA poskytuje ručníky k bazénu (zdarma, vratná kauce cca 15 EUR).

Strava
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Sklenice vína a vody k obědům a večeřím.

Sport a zábava
Zdarma: wellness centrum pro klienty od 18 let (sauny, jacuzzi, posilovna, 3 vstupy týdně v ceně). Ošetření obličeje a těla v hotelových lázních za poplatek.

Internet
Wifi v hotelu zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.rosamarhotels.com

Náš názor
Hotel Rosamar SPA s ideální polohou (za toto "+") - na pláži a promenádě a pár minut chůze od živého centra Lloret de Mar. Hosté ocení dobře udržovaný bazén a různorodá jídla. Doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem, ubytování v hotelu **** (7 nocí), stravování: 3 jídla denně (sklenka vína a vody k obědu a večeři), výlet do Barcelony, služby delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné a poplatky za místního průvodce - orientační cena cca 22 EUR/os.
 
Název zájezdu v polském jazyce: Hiszpania - Costa Brava - Spokojne wakacje 50+
Kód zájezdu: SHB

Program

Speciální nabídka pro klienty 50+ • mimosezónní termíny za mnohem nižší ceny • ubytování v hotelu Rosamar SPA • celodenní stravování a nápoje k jídlu • příjemné teploty • jeden fakultativní výlet v ceně, vybrán tak, aby se zabránilo zbytečnému spěchu - díky tomu bude čas si vychutnat krásu okolí nebo zajít na večeři do místní restaurace - zveme do Barcelony! • služby profesionálních polsky mluvících delegátů

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Barcelony nebo Girony. Transfer do hotelu. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí do Barcelony v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů na místě (za poplatek). V rámci nabídky Klidná dovolená 50+ vás zveme na výlet do Barcelony! Toto krásné, rušné město přitahuje turisty z celého světa. Jednou z nejznámějších památek jsou budovy architekta Antonia Gaudího - uvidíme Park Güell a chrám Sagrada Família (zvenčí), který je stále nedokončen. Barcelona to je také „Barri Gotic“ - zveme na procházku touto malebnou středověkou čtvrtí.

Den poslední
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště v Barceloně nebo Gironě. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Dovolená nemusí být spojována s davem a závoděním o volná lehátka. Dovolená mimo hlavní sezónu je klidná a relaxuje se opravdu bez spěchu. Pokud jste ve věku 50+ a sníte o dokonalé relaxaci za dobrou cenu a nevyhovuje Vám až příliš horké počasí, pak je tato nabídka právě pro Vás. Objevte jeho výhody a odpočiňte si svým vlastním tempem!

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč