Sun Sport Obrázek0
Sun Sport Obrázek1
Sun Sport Obrázek2
Sun Sport Obrázek3
Sun Sport Obrázek4
Sun Sport Obrázek5
Sun Sport Obrázek6
Sun Sport Obrázek7

Sun Sport

Španělsko
Pobytový
Blízko letiště, krátký transfer

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Sun Sport se nachází v Torremolinos, cca 1,5 km od jachtového přístavu v Benalmádeně a cca 2 km od centra města Torremolinos. V okolí je několik barů a supermarketů, větší výběr restaurací, obchodů a barů se nachází na nábřežní promenádě. Železniční zastávka je vzdálena cca 550 m od hotelu (spojení s Fuengirolou, Benalmádenou a Málagou). Letiště Málaga je vzdáleno cca 10 km od hotelu.

Pláž
Playa de Carihuela se nachází cca 550 m od hotelu Sun Sport (dlouhá, široká, písečná pláž). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 EUR/osoba).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, kavárna, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
V hotelu Sun Sport se nachází 100 funkčních pokojů se základním vybavením. Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou, TV, telefonem a balkonem.

Standardní pokoje (o rozloze cca 16 m²) - pro max. 3 osoby. Jednolůžkové pokoje mohou být menší.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne (10:00 - 22:00).

Sport a zábava
Hotel Sun Sport neorganizuje animační program.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
www.sunsporthotel.com

Náš názor
Základní, ale dobře udržovaný a příjemný hotel Sun Sport městského charakteru, který se nachází v klidné oblasti. Krásná pláž Carihuela a přímořská promenáda ve vzdálenosti krátké procházky (cca 10 minut) - tam je celá řada plážových klubů, restaurací, barů a obchodů. Hotel je také skvělou základnou k objevování pobřeží - nedaleko se nachází autobusová a železniční zastávka.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, (přesnou hodinu srazu poskytne delegát na místě), návrat do Polska. 

Jiné

COSTA DEL SOL - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit peníze.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně 2 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Costa del Sol
Toto slunečné pobřeží je turistickou oblastí v jihovýchodní Andalusii, na Středozemním moři, která se táhne od Gibraltaru po pobřeží Almerie. Je rozděleno na východní část Costa Tropical se středisky Almunecar, Nerja, Torrox a západní část (Occidental) se středisky Torremolinos, Benalmadena, Fuengirola, Mijas Costa, Marbella a Estepona. Malaga je největší město na pobřeží. Kromě dobře připraveného turistického zázemí se pobřeží může pochlubit obrovským počtem golfových hřišť - proto je také Costa del Sol nazývá Costa del Golf.
 
Letoviska na Costa del Sol
 
Torremolinos, Benalmadena i Fuengirola
Nejstarší rekreační střediska Costa del Sol, které přitahují největší počet turistů. Vyznačují se největší hotelovou základnou, širokými a dlouhými plážemi, starými městy s vinutými uličkami, obchody, restauracemi, bary, kluby a mezinárodní atmosférou. Ideální místo pro ty, kteří mají rádi rušná střediska, ale i pro ty, kteří hledají bohatý noční život. Cestování po lokalitách usnadňuje místní doprava, která je také propojena s přístavním městem Málaga.
 
Estepona
Nejmladší letovisko na západním pobřeží, nadále více španělské než kosmopolitní. Ale v žádném případě to neznamená, že je nudné. Estepona láká turisty především svým okouzlujícím starým městem s dlážděnými uličkami, stejně jako svou krásnou pláží a promenádu. K tomu všemu kavárny, restaurace a tapas bary, kde s večerními hodinami toto město ožívá. Při dobré viditelnosti je z hotelů v oblasti Estepone vidět až na pohoří Gibraltar.
 
Marbella / Puerto Banus
Opravdu luxusní letoviska. Kotví zde ty nejdražší jachty a nemovitosti zde nakupují lidé z titulních stran tisku. Přímořská promenáda je plná luxusních obchodů a restaurací. Tady všechno stojí víc a sází se pouze na kvalitu. Přístav v Puerto Banus je považován za nejkrásnější ve Španělsku.
 
 
Letoviska na Costa Tropical
 
Torrox
Malé tiché letovisko se nachází cca 50 km východně od Málagy - pro všechny, kteří se chtějí dostat pryč od rušných středisek.
 
Almunecar
Stále rostoucí rekreační středisko se nachází cca 75 km od Málagy.  I když Almunecar nepatří mezi velká střediska, má vše, co je třeba pro příjemnou dovolenou - bohatou historii, památky, krásné pláže, dlouhou promenádu s malým centrem s restauracemi a bary.
 
Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz na letišti u přepážky Rainbow Tours 2 hod. před odletem. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.

Sezónnost

Ve Španělsku je obvykle hlavní sezóna v období od 1.7. do 31.8. V ostatních termínech můžou být některé atrakce v omezeném provozu nebo uzavřeny.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč