Almunecar Playa 50+ Obrázek0
Almunecar Playa 50+ Obrázek1
Almunecar Playa 50+ Obrázek2
Almunecar Playa 50+ Obrázek3
Almunecar Playa 50+ Obrázek4
Almunecar Playa 50+ Obrázek5
Almunecar Playa 50+ Obrázek6
Almunecar Playa 50+ Obrázek7
Almunecar Playa 50+ Obrázek8
Almunecar Playa 50+ Obrázek9
Almunecar Playa 50+ Obrázek10
Almunecar Playa 50+ Obrázek11

Almunecar Playa 50+

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Almunecar Playa se nachází u několikakilometrové promenády a cyklistické stezky, pár minut chůze od historického centra Almunecar. V okolí se nachází hospody, restaurace a obchody. Ve vzdálenosti cca2 km od hotelu je malý vodní park. Na letiště v Malaze je to cca 80 km.

Pláž
Hotel Almunecar Playa se nachází na pláži (směs tmavého písku, štěrku a oblázků) - přechod přes ulici. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 10 EUR/osoba). Hotel Almunecar Playa poskytuje ručníky k bazénu (výměna cca 1 EUR, vratná kauce cca 10 EUR).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, 2 bary, denní bar u bazénu (od července do srpna), slunná terasa s palmami, hlavní bazén s vířivkou, malý bazén se skluzavkou, dětské brouzdaliště (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, mini klub (od července do srpna, pouze o víkendech), hlídání dětí (za poplatek), prádelna a žehlící místnost (za poplatek), pokojová služba (za poplatek, k dispozici od 11:00-13:00, 19:00-21:00) ,půjčovna aut, garáž (za poplatek), obchod se suvenýry.

Strava
Snídaně, obědy a večeře ve formě bufetu, voda a sklenka vína k obědům a večeřím.

Sporto a zábava
Hotel Almunecar Playa nabízí bohatý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, ping pong, petanque, stolní hry, minigolf (nutná záloha za půjčení vybavení). Za poplatek: wellness (cca 15 EUR/osoba), SPA, billiard, mini kasino, paddle.

Internet
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.playasenator.com/hoteles/almunecarplaya

Náš názor
Hotel Almunecar Playa nabízí prostorné pokoje, vynikající kuchyni a velmi dobré služby. Bazény a animace potěší nejmladší. Navíc malé, ale okouzlující město - rozhodně ne pro milovníky diskoték a pestrého nočního života.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** (7 hotelových nocí), 3 jídla denně (sklenka vína a vody k obědu a večeři), výlet do Malagy, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné a poplatky pro místní průvodce, orientační náklady na vstupné a služby místní průvodce v Malaze cca 20 EUR/osoba.

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** (7 hotelových nocí), 3 jídla denně (sklenka vína a vody k obědu a večeři), výlet do Malagy, služby polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné a poplatky pro místní průvodce, orientační náklady na vstupné a služby místní průvodce v Malaze cca 20 EUR/osoba.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady
Transfer do hotelu Almunecar Playa **** nebo Playacalida **** + (není možnost výběru hotelu), večeře a přenocování. Klienti, kteří přijíždějí do Málagy pozdě večer, nemají v tento den večeři.

Den 2-7
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů na místě (za poplatek). V rámci nabídky "Klidná dovolená 50+" vás zveme na výlet do Malagy - hlavního města provincie a druhého největšího města Andalusie. Je to také známé letovisko malebně umístěné na Středozemním moři, které se pyšní historií sahající až do 8. století př.n.l. Program zahrnuje prohlídky města: Hrad Gibralfaro, staré město s krásnou katedrálou, bodega El Pimpi - jedno z nejoblíbenějších míst místních celebrit, zveme vás na kávu a churros. Malaga je také město spojené s postavou slavného Pabla Picassa, jehož muzeum navštívíme během procházky.

Den 8·
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování z hotelu po snídani, volný čas, transfer na letiště v Malaze.
- Klienti, kteří zůstávají na pobřeží Costa del Sol - vystěhování z hotelu po snídani, volný čas, transfer do vybraného hotelu na pobřeží Costa del Sol (v některých termínech letištní transfer).

Jiné

Tato odpočinková dovolená není spojena s davem a závoděním o volná lehátka. Dovolená mimo nejvyšší sezónu je klidná a relaxuje se opravdu bez spěchu. Pokud jste ve věku 50+ a sníte o dokonalé relaxaci za dobrou cenu a nevyhovuje Vám až příliš horké počasí, pak je tato nabídka právě pro Vás. Objevte jeho výhody a odpočiňte si svým vlastním tempem!

META Description

Speciální nabídka pro klienty 50+ • Mimosezónní termíny za mnohem nižší ceny • Ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** **** • Plná penze a nápoje k jídlu • Příjemné teploty • Jeden místní výlet zahrnut v ceně tak, abyste se vyhnuli zbytečnému spěchu - díky tomu bude čas, abyste si tiše užili krásu okolí nebo v klidu povečeřeli v místní restauraci - vítejte v Malaze! • Služby profesionálních polsky mluvících průvodců.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč