Playacalida 50+ Obrázek0
Playacalida 50+ Obrázek1
Playacalida 50+ Obrázek2
Playacalida 50+ Obrázek3
Playacalida 50+ Obrázek4
Playacalida 50+ Obrázek5
Playacalida 50+ Obrázek6
Playacalida 50+ Obrázek7
Playacalida 50+ Obrázek8
Playacalida 50+ Obrázek9
Playacalida 50+ Obrázek10

Playacalida 50+

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Playacalida se nachází na okraji letoviska Almunecar, cca 400 m od hotelu začíná 5 km dlouhá přímořská promenáda. Malý vodní park cca 2,5 km od hotelu. Do centra letoviska je to cca 5 km. Na letiště v Malaze je to cca 90 km.

Pláž
Hotel Playacalida se nachází mezi dvěma malými zálivovými plážemi (směs tmavého písku, štěrku a oblázků, doporučuje se ochranná obuv do vody), na větší pláž je to cca 400 m - zde jsou chiringuitos - typické plážové bary. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 7 EUR/set.

Vybavení
Recepce, lobby, bary, výtahy, 2 bufetové restaurace (jedna otevřená v červenci a v srpnu), a'la carte restaurace (otevřená v červenci a v srpnu, nutná rezervace předem), bazén říčního typu vinoucí se ve vzdálenosti až 750 m, propojený se 2 bazény (jeden se swim up barem), plavecký bazén, kde se konají animace, plavecký bazén se 3 skluzavkami a velký bazén typu infinity (přes 1000 m2), 2 vířivky. Sladká voda v bazénech. Dále 2 velké sluneční terasy v palmových zahradách s lehátky a slunečníky, mini klub, hlídání dětí (za poplatek), garáž (za poplatek přibližně 20 EUR/den), prádelna a žehlící místnost (za poplatek), obchod se suvenýry, půjčovna aut. Hotel Playacalida 50+ poskytuje ručníky k bazénu (záloha + výměna cca 1 EUR).

Strava
Snídaně, obědy a večeře ve formě bufetu, voda a sklenka vína k obědům a večeřím.

Sport a zábava
Hotel Playacalida provozuje bohatý animační program pro děti. Zdarma: vodní volejbal, vodní pólo, aerobik, stolní tenis, petanque, boccia, stolní hry, zahradní šachy, minigolf (záloha za vypůjčení vybavení). Za poplatek: wellness a SPA  (masáže, ošetření obličeje a těla).

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.playasenator.com/hoteles/playacalida

Náš názor
Hotel Playacalida to je prázdninový ráj pro děti i dospělé. Prostorné pokoje, vynikající kuchyně a služby - to vše přispívá k záruce úspěšné dovolené. Hotel je velmi velký a prostorný, arabské detaily přidávají na chuti. "+" pro bazén a rekreační oblast. Velmi doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** (7 hotelových nocí), 3 jídla denně (sklenka vína a vody k obědu a večeři), výlet do Malagy, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné a poplatky pro místní průvodce, orientační náklady na vstupné a služby místní průvodce v Malaze cca 20 EUR/osoba.

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** (7 hotelových nocí), 3 jídla denně (sklenka vína a vody k obědu a večeři), výlet do Malagy, služby polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné a poplatky pro místní průvodce, orientační náklady na vstupné a služby místní průvodce v Malaze cca 20 EUR/osoba.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady
Transfer do hotelu Almunecar Playa **** nebo Playacalida **** + (není možnost výběru hotelu), večeře a přenocování. Klienti, kteří přijíždějí do Málagy pozdě večer, nemají v tento den večeři.

Den 2-7
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů na místě (za poplatek). V rámci nabídky "Klidná dovolená 50+" vás zveme na výlet do Malagy - hlavního města provincie a druhého největšího města Andalusie. Je to také známé letovisko malebně umístěné na Středozemním moři, které se pyšní historií sahající až do 8. století př.n.l. Program zahrnuje prohlídky města: Hrad Gibralfaro, staré město s krásnou katedrálou, bodega El Pimpi - jedno z nejoblíbenějších míst místních celebrit, zveme vás na kávu a churros. Malaga je také město spojené s postavou slavného Pabla Picassa, jehož muzeum navštívíme během procházky.

Den 8·
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování z hotelu po snídani, volný čas, transfer na letiště v Malaze.
- Klienti, kteří zůstávají na pobřeží Costa del Sol - vystěhování z hotelu po snídani, volný čas, transfer do vybraného hotelu na pobřeží Costa del Sol (v některých termínech letištní transfer).

Jiné

Tato odpočinková dovolená není spojena s davem a závoděním o volná lehátka. Dovolená mimo nejvyšší sezónu je klidná a relaxuje se opravdu bez spěchu. Pokud jste ve věku 50+ a sníte o dokonalé relaxaci za dobrou cenu a nevyhovuje Vám až příliš horké počasí, pak je tato nabídka právě pro Vás. Objevte jeho výhody a odpočiňte si svým vlastním tempem!

META Description

Speciální nabídka pro klienty 50+ • Mimosezónní termíny za mnohem nižší ceny • Ubytování v hotelu Playacalida **** + nebo Almunecar Playa **** **** • Plná penze a nápoje k jídlu • Příjemné teploty • Jeden místní výlet zahrnut v ceně tak, abyste se vyhnuli zbytečnému spěchu - díky tomu bude čas, abyste si tiše užili krásu okolí nebo v klidu povečeřeli v místní restauraci - vítejte v Malaze! • Služby profesionálních polsky mluvících průvodců.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč