Ipanema Park & Beach

Španělsko - Mallorca - El Arenal
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Ipanema Park & Beach je komplexem čtyřpodlažních hotelových budov nacházejících se po obou stranách nepříliš frekventované silnice. Komplex se nachází ve městě El Arenal, na malém kopci. Přímořská promenáda, podél které se koncentruje noční život, je asi 500 m od Ipanema Park. Nedaleko hotelu se nachází několik obchodů a barů. Výhodné spojení s Palma de Mallorca - v blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Letiště je vzdáleno asi 11 km.

Pláž
Písečná pláž se nachází asi 500 m od hotelu Ipanema Park & Beach. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 16 EUR/set - 2 lehátka + slunečník).

Vybavení
Velká lobby s recepcí, TV místnost (za poplatek), herna, kulečník (cca 2 EUR za hru), bar, restaurace, bazén a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), prosluněná terasa v malé zahradě, lehátka u bazénu (zdarma), úschovna zavazadel. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
Stylově a funkčně vybavené dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky) s koupelnou (některé pokoje s vysoušečem vlasů) a WC. V každém pokoji je TV (možná záloha za dálkový ovladač cca 10 EUR/týden), klimatizace (individuálně nastavitelná), telefon, mini trezor (cca 14 EUR/týden + 5 EUR záloha) a balkon. Dětská postýlka do 2 let - zdarma (na vyžádání).
Upozornění! Klienti mohou být ubytováni v části Ipanema Park nebo Ipanema Beach, která nabízí stejný standard pokojů a infrastrukturu.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu (pokrmy španělské a mezinárodní kuchyně), víno, voda, místní nealkoholické nápoje, pivo k obědu, večeři a během dne dle programu All Inclusive, občerstvení, káva, čaj, zákusky k odpolednímu občerstvení.

Sport a zábava
Hotel Ipanema Park & Beach neorganizuje animační program.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internetové koutky - za poplatek (cca 1 EUR/10 minut).

Místní kategorie
***

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje turistický poplatek 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný pro všechny osoby starší 15 let a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.hotelipanemapark.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/hiszpania-majorka/ipanema-park-and-beach

Náš názor
3* hotel Ipanema Park & Beach dobré kvality, udržovaný a s nezbytným, ale komfortním vybavením. Nachází se nedaleko centra letoviska. Je ceněn především za čistotu, dobré služby a chutné jídlo.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca

Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

KOLEM OSTROVA "VUELTA A LA ISLA" - cena cca 80 EUR
Trasa vede přes zemědělské vesnice a města pohoří Sierra de Tramuntana. Na cestě se zastavíme ve městě Inca, které je známé svými koženými výrobky. Ocitneme se mezi olivovníky a směřujeme do Mariánského útočiště v LLucu. Po asi 40 minutové přestávce přejedeme podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce projížďka podél pobřeží Mallorky do Puerto de Soller nebo-li "zlatého údolí". Následuje výlet starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přesedneme na vlak postavený v roce 1912, který nás přes hory a údolí sveze 13-ti tunely na okraj města Palma.


JESKYNĚ - cena cca 44 EUR
Výlet do jeskyní povede Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíme největší jeskyně na Mallorce, jež jsou mistrovskými díly přírody, charakteristické krásnými krápníkovými útvary. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.


ALCUDIA A FORMENTOR - cena cca. 52 EUR
Výlet na severní pobřeží Mallorky. Před polednem návštěva tradičního trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensa, kde nás čeká volný čas na pláži, následuje plavba lodí do zálivu Formentor. Na jeho konci jízda autobusem k mysu Formentor, nejvzdálenějšího ostrova na Mallorce, odkud se táhne jeden z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře.


PALMA A VALLDEMOSSA - cena cca 54 EUR
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později dojdeme Královskými zahradami do katedrály. Při procházce v gotickém starém městě Palma uvidíme budovu radnice, nádherné terasy, Staroměstské náměstí a kostel sv. Michaela. Odpoledne unikneme rušnému městu do pohádkového města Valldemosa, malebně položeného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský klášter, místa ve kterých žil Chopin, následuje 15 minutový koncert v paláci Sancho. Později během nejméně jedné hodiny volného času vyzkoušíme typické likéry Mallorky zdarma. Výlet pro klienty hotelů umístěných na východě a severu ostrova.


MARINELAND - cena cca 43,50 EUR
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nová podívaná s vystoupením delfínů, mořských lvů a překvapivá přehlídka papoušků a dalších vícebarevných ptáků.


AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR
Výlet určený klientům na východ od ostrova (bez průvodce v polštině). Lístky zahrnují návštěvu největšího oceánia ve Španělsku, případně volný čas v hlavním městě.


AQUARIUM - cena cca 25 EUR
VSTUPENKA do největšího oceánia v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Dodatkové strakce pro nejmladší.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Průměrný 24. 06. 2018

Hotel uvnitř po renovaci, pokoje pěkné, čisté, jídlo dobré a pestré. Velkým problém je umístění na rušné ulici,kde do brzkých ranních hodin proudí davy opilých němců a dělají neskutečný binec... Číst zbytek recenze

Katastofa všech katastrof! 08. 01. 2018

Hotel je velmi hezky zařízen - pokoje jsou čisté, zrenovované, velká restaurace, bar, bazén. Toto vše bylo v pořádku, ale služby v hotelu jsou na úrovni ledajaké ubytovny. Dámy na recepci bohužel... Číst zbytek recenze

Arogantní personál 21. 10. 2017

Do tohoto hotelu bych už znovu nejela, byl zde (až na pár vyjimek) velmi arogantní personál. Jídlo bylo průměrné a moc se neobměňovalo, děti si do bazénu nesměly vzít ani lehátko a navíc je hotel... Číst zbytek recenze

obsluha hotelu i baru byla Mila a prijemna 28. 06. 2016

Pokud nemáte Dítě je tento hotel docela dobry,pokud jako my Dítě máte tak si budte jisti ze se celý pobyt nevyspíTe. Pod balkonem do ranních hodin křičí Němci, Italové atd.nikdy jsme toto nezažili a... Číst zbytek recenze

Nic moc hotel, jenom tak na spaní 23. 06. 2014

V hotelu jsme strávili jeden týden v červnu 2014. Je to průměrný hotel s ucházejícím personálem. Umístění je fajn, okolí je celkem zastavěné. Jídlo v restauraci nic extra. Snídaně bez chuti, malá... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

25. 08. - 01. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
20 263 Kč
25. 08. - 08. 09. 2019 (15 dní)
Poznań All Inclusive
32 486 Kč
01. 09. - 15. 09. 2019 (15 dní)
Poznań All Inclusive
25 149 Kč
01. 09. - 08. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
17 760 Kč
08. 09. - 22. 09. 2019 (15 dní)
Poznań All Inclusive
27 736 Kč
08. 09. - 15. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
17 029 Kč
15. 09. - 29. 09. 2019 (15 dní)
Poznań All Inclusive
25 616 Kč
15. 09. - 22. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
17 088 Kč
22. 09. - 29. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
14 675 Kč
22. 09. - 06. 10. 2019 (15 dní)
Poznań All Inclusive
23 513 Kč
29. 09. - 06. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 154 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč