Palia Maria Eugenia Obrázek0
Palia Maria Eugenia Obrázek1
Palia Maria Eugenia Obrázek2
Palia Maria Eugenia Obrázek3
Palia Maria Eugenia Obrázek4
Palia Maria Eugenia Obrázek5
Palia Maria Eugenia Obrázek6
Palia Maria Eugenia Obrázek7
Palia Maria Eugenia Obrázek8
Palia Maria Eugenia Obrázek9
Palia Maria Eugenia Obrázek10
Palia Maria Eugenia Obrázek11
Palia Maria Eugenia Obrázek12
Palia Maria Eugenia Obrázek13
Palia Maria Eugenia Obrázek14
Palia Maria Eugenia Obrázek15
Palia Maria Eugenia Obrázek16
Palia Maria Eugenia Obrázek17
Palia Maria Eugenia Obrázek18
Palia Maria Eugenia Obrázek19

Palia Maria Eugenia

Španělsko - Mallorca - Valdemossa
Pobytový
Rodinný
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Palia Maria Eugenia se nachází ve východní části ostrova, na útesu s krásným výhledem na moře, v malebném městečku Calas de Mallorca. Hotel leží cca 10 km od Porto Cristo a cca 60 km od letiště. V blízkosti nákupní centrum, bankomat a autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Palia Maria Eugenia se nachází cca 800 m od pláže - přístup pobřežní stezkou. Pláž je oceněna Modrou vlajkou. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek (cca 15 EUR/set).

Vybavení
Recepce 24 hod., lobby s barem, 2 výtahy, čítárna, společenská místnost a TV místnost. Restaurace s venkovní terasou, snack bar při velkém bazénu se sladkou vodou, Classic Beach Bar, skluzavka, 2 bazény pro dospělé v klidné části hotelu, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma) a postele s nebesy u bazénu (za poplatek 10 EUR/den nebo 50 EUR/týden). Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek (5 EUR/týden + záloha 5 EUR). Hotel Palia Maria Eugenia akceptuje kreditní karty Visa a Mastercard.
V areálu hotelu je vyznačená část premium - dostupná pouze pro hosty z budovy Palia Maria Eugenia Premium. V části premium jsou dostupné dva bazény s lehátky, Premium Beach Bar a sluneční terasa. Kromě toho mohou hosté využít bar Chill Out (pro dospělé, otevřený od 21:00 do 23:00). Dostupnost balíčku premium je na potvrzení na místě a za poplatek cca 10 EUR/osoba/den, cca 15 EUR v hlavní sezóně (červenec, srpen), děti mají 50% slevu.

Pokoje
Hotel Palia Maria Eugenia má 203 komfortních pokojů: dvoulůžkové (možnost 1 přistýlky) nebo rodinné pokoje (možnost 2 přistýlek - samostatná lůžka). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha a WC), stropním ventilátorem, klimatizací, satelitním TV, telefonem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem (cca 16 EUR/týden + záloha za klíč 10 EUR) a balkónem. Pokoj s výhledem na moře za příplatek.
Postýlka pro děti do 2 let na vyžádání. Pokoje byly kompletně zrekonstruovány v roce 2015.
Upozornění! Rezervace na rodinné pokoje, ve kterých bude méně než 4 osoby, mohou být vyměněny na standardní pokoje.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (19:30 - 21:30) - formou bufetu v hlavní restauraci. Mezi jídly teplé i studené občerstvení, káva, čaj, dezerty, zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v baru (10:30 - 22:30). Během jídla víno, pivo, voda a nápoje. Hosté mají povinnost nosit náramky All Inclusive, na které není vybírána záloha.

Sport a zábava
Pro děti: dětské hřiště a miniklub pro děti s animacemi. Zdarma: stolní tenis, tenisový kurt (zapůjčení vybavení - záloha 5 EUR), víceúčelové hřiště, fitness, sauna, vířivka. V hotelu u největšího bazénu jsou skluzavky (za příplatek cca 10 EUR/den). Sportovní aktivity pro děti i dospělé, večerní animace. Za poplatek: kulečník (1,5 EUR/hra), hrací automaty.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu za poplatek cca 20 EUR/týden.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje turistický poplatek ve výši 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.palia.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-majorka/palia-maria-eugenia 

Náš názor
Hotel Palia Maria Eugenia je oblíbený u našich klientů a ceněný pro své služby, stravování a atmosféru. Velká plocha a skvělé zajištění all inclusive zaručí rodinám kvalitní odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Španělska.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca

Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

KOLEM OSTROVA "VUELTA A LA ISLA" - cena cca 80 EUR
Trasa vede přes zemědělské vesnice a města pohoří Sierra de Tramuntana. Na cestě se zastavíme ve městě Inca, které je známé svými koženými výrobky. Ocitneme se mezi olivovníky a směřujeme do Mariánského útočiště v LLucu. Po asi 40 minutové přestávce přejedeme podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce projížďka podél pobřeží Mallorky do Puerto de Soller nebo-li "zlatého údolí". Následuje výlet starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přesedneme na vlak postavený v roce 1912, který nás přes hory a údolí sveze 13-ti tunely na okraj města Palma.


JESKYNĚ - cena cca 44 EUR
Výlet do jeskyní povede Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíme největší jeskyně na Mallorce, jež jsou mistrovskými díly přírody, charakteristické krásnými krápníkovými útvary. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.


ALCUDIA A FORMENTOR - cena cca. 52 EUR
Výlet na severní pobřeží Mallorky. Před polednem návštěva tradičního trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensa, kde nás čeká volný čas na pláži, následuje plavba lodí do zálivu Formentor. Na jeho konci jízda autobusem k mysu Formentor, nejvzdálenějšího ostrova na Mallorce, odkud se táhne jeden z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře.


PALMA A VALLDEMOSSA - cena cca 54 EUR
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později dojdeme Královskými zahradami do katedrály. Při procházce v gotickém starém městě Palma uvidíme budovu radnice, nádherné terasy, Staroměstské náměstí a kostel sv. Michaela. Odpoledne unikneme rušnému městu do pohádkového města Valldemosa, malebně položeného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský klášter, místa ve kterých žil Chopin, následuje 15 minutový koncert v paláci Sancho. Později během nejméně jedné hodiny volného času vyzkoušíme typické likéry Mallorky zdarma. Výlet pro klienty hotelů umístěných na východě a severu ostrova.


MARINELAND - cena cca 43,50 EUR
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nová podívaná s vystoupením delfínů, mořských lvů a překvapivá přehlídka papoušků a dalších vícebarevných ptáků.


AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR
Výlet určený klientům na východ od ostrova (bez průvodce v polštině). Lístky zahrnují návštěvu největšího oceánia ve Španělsku, případně volný čas v hlavním městě.


AQUARIUM - cena cca 25 EUR
VSTUPENKA do největšího oceánia v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Dodatkové strakce pro nejmladší.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je ve Španělsku obvykle od 1.7. do 31.8.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč