Covid-19 a cestováníVaše bezpečnost a pohoda jsou pro nás vždy nejdůležitější. Proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny potřebné informace, které Vám pomohou připravit se na cestu.
 

V zájmu našich klientů jsme rozšířili rozsah našeho cestovního pojištění TU Europa. Ve variantách "Doporučená", "Doporučená+" a "Nejlepší" je zahrnuto pojištění nákladů
na léčbu, záchranu a přepravu v případě epidemie Covid-19 a dalších virových onemocnění ze skupiny koronavirů. Pojistné limity naleznete v tabulce po kliknutí na obrázek níže.

Abyste se nemuseli bát, že o svou dovolenou přijdete v případě nařízení karantény, připravili jsme pro vás speciální balíček "Pohodová dovolená".

Snažíme se zajistit, aby dovolená byla pro naše klienty co nejbezpečnější a bezstarostná. Připravili jsme speciální sekci, ve které zveřejňujeme nejdůležitější informace o hygienických opatřeních jednotlivých zemí. Jsou to oficiální informace pocházející z vládních zdrojů. Do některých zemí jsou cestující povinni vyplnit vstupní formuláře, kterými se pak musí prokázat při vstupu do letadla nebo po příletu do destinace. Věnujte této sekci náležitou pozornost! Při nesplnění cestovních podmínek hrozí nevpuštění na plaubu letadla nebo do dané země.

Ministerstvo zdravotnictví ČR spustilo od 21.9.2020 online příjezdový formulář. Vyplnit jej budou muset před příjezdem do ČR všechny osoby, vracející se z rizikových zemí.

Víme, že máte mnoho otázek souvisejících s novou situací. Reagovali jsme na ty, které jsou nám nejčastěji adresovány. Chceme vám poskytnout spolehlivé informace o cestování, které budeme pravidelně aktualizovat.

Cestování letadlem je opět možné! Informace týkající se nových zásad a bezpečnostních opatření při cestování letadlem si můžete přečíst v našem článku.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč