Bezpečná dovolenáVaše bezpečnost a pohoda jsou pro nás vždy nejdůležitější. Proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny potřebné informace, které Vám pomohou připravit se na cestu.
 

V zájmu našich klientů jsme rozšířili rozsah našeho cestovního pojištění TU Europa. Ve variantách "Doporučená", "Doporučená+" a "Nejlepší" je zahrnuto pojištění nákladů
na léčbu, záchranu a přepravu v případě epidemie Covid-19 a dalších virových onemocnění ze skupiny koronavirů. Pojístné limity nalznete v tabulce po kliknutí na obrázek níže.

Cestování letadlem je opět možné! Informace týkající se nových zásad a bezpečnostních opatření při cestování letadlem si můžete přečíst v našem článku.

Snažíme se zajistit, aby dovolená byla pro naše klienty co nejbezpečnější a bezstarostná. Připravili jsme speciální sekci, ve které zveřejňujeme nejdůležitější informace o hygienických opatřeních jednotlivých zemí. Jsou to oficiální informace pocházející z vládních zdrojů.

Víme, že máte mnoho otázek souvisejících s novou situací. Reagovali jsme na ty, které jsou nám nejčastěji adresovány. Chceme vám poskytnout spolehlivé informace o cestování, které budeme pravidelně aktualizovat.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč