Bezpečná dovolenáVaše bezpečnost a pohoda jsou pro nás vždy nejdůležitější. Proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny potřebné informace, které Vám pomohou připravit se na cestu.
 

V zájmu našich klientů jsme rozšířili rozsah našeho cestovního pojištění TU Europa. Ve variantách "Doporučená", "Doporučená+" a "Nejlepší" je zahrnuto pojištění nákladů
na léčbu, záchranu a přepravu v případě epidemie Covid-19 a dalších virových onemocnění ze skupiny koronavirů. Pojístné limity naleznete v tabulce po kliknutí na obrázek níže.

Cestování letadlem je opět možné! Informace týkající se nových zásad a bezpečnostních opatření při cestování letadlem si můžete přečíst v našem článku.

Snažíme se zajistit, aby dovolená byla pro naše klienty co nejbezpečnější a bezstarostná. Připravili jsme speciální sekci, ve které zveřejňujeme nejdůležitější informace o hygienických opatřeních jednotlivých zemí. Jsou to oficiální informace pocházející z vládních zdrojů.

Do některých zemí EU (např. Řecko, Španělsko, Sardinie, Sicílie, Kypr, Chorvatsko, atd.) jsou cestující povinni vyplnit vstupní formuláře, kterými se pak musí prokázat při vstupu do letadla nebo po příletu do destinace. 

Víme, že máte mnoho otázek souvisejících s novou situací. Reagovali jsme na ty, které jsou nám nejčastěji adresovány. Chceme vám poskytnout spolehlivé informace o cestování, které budeme pravidelně aktualizovat.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč