Covid-19 a cestováníVaše bezpečnost a pohoda jsou pro nás vždy nejdůležitější. Proto doporučujeme, abyste si přečetli všechny potřebné informace, které Vám pomohou připravit se na cestu.
 

V zájmu našich klientů jsme rozšířili rozsah našeho cestovního pojištění TU Europa. Ve variantách "Doporučená", "Doporučená+" a "Nejlepší" je zahrnuto pojištění nákladů
na léčbu v případě epidemie Covid-19 a dalších virových onemocnění ze skupiny koronavirů. Pojistné limity naleznete v tabulce po kliknutí na obrázek níže.

NOVINKA! Varianta "Doporučená Plus" a "Nejlepší" zahrnuje také náklady na karanténu (ubytování a stravu) a zpáteční letenku!
Nově také nabízíme Pojištění storna zájezd rozšířené o Covid-19!

Snažíme se zajistit, aby dovolená byla pro naše klienty co nejbezpečnější a bezstarostná. Připravili jsme speciální stránku, ve které zveřejňujeme nejdůležitější informace o hygienických opatřeních jednotlivých zemí. 
Do některých zemí jsou cestující povinni vyplnit vstupní formuláře, kterými se pak musí prokázat při vstupu do letadla nebo po příletu do destinace. Některé země vyžadují potvrzení o negativním výsledku testu na Covid-19 nebo potvrzení o očkování. Věnujte prosím těmto informacím náležitou pozornost! Při nesplnění vstupních podmínek hrozí nevpuštění na palubu letadla nebo do dané země!
Nově také najdete přehled vstupních podmínek do jednotlivých destinací na stránkách
DOVOLENÁ 2021

Ministerstvo zdravotnictví ČR spustilo od 21.9.2020 online příjezdový formulář. Vyplnit jej budou muset před příjezdem do ČR všechny osoby, vracející se z rizikových zemí.

Víme, že máte mnoho otázek souvisejících s novou situací. Reagovali jsme na ty, které jsou nám nejčastěji adresovány. Chceme vám poskytnout spolehlivé informace o cestování, které budeme pravidelně aktualizovat.

Informace týkající se nových zásad a bezpečnostních opatření při cestování letadlem si můžete přečíst v našem článku.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč