Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek0
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek1
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek2
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek3
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek4
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek5
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek6
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek7
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek8
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek9
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek10
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek11
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek12
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek13
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek14
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek15
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek16
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek17
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek18
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek19
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek20
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek21
Lubicz Hotel Wellness & SPA Obrázek22

Lubicz Hotel Wellness & SPA

Polsko - Střední Pomoří - Ustka
Pobytový
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Novinka
Voucher
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní, luxusní Lubicz Hotel Wellness & SPA se nachází ve stylové Ustce na Sloviňském pobřeží, v bývalé historické budově mlýna. Obchody, lékárny, zastávka městské hromadné dopravy - vše do 300 m. Přístavní bulvár nad Słupią v turistickém centru Ustky - cca 1,2 km.

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje lázeňský poplatek ve výši cca 3,8 EUR/osoba/den. Poplatek je povinný a hradí se v hotovosti na recepci při ubytování.

Pláž
Východní pláž v Ustce (veřejná, široká, písečná, oceněná Modrou vlajkou) se nachází cca 950 m od hotelu. Na pláži nejsou k dispozici hotelová lehátka a slunečníky. 

Vybavení
V hotelu se nachází: recepce 24h s lobby, elegantní restaurace Bursztynowa (k dispozici je speciální menu pro děti a židličky a stolní nádobí pro děti), bar, krytý bazén s hydromasáží, úschovna zavazadel, terasa. Služby za příplatek: pronájem banketové a konferenční místnosti, směnárna. Hotel akceptuje domácí zvířata za příplatek: malá 50 PLN/den, velká: 100 PLN/den. Parkoviště - 20 PLN/den. 

Pokoje
Lubicz Hotel Wellness & SPA
má 55 pokojů. Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, telefonem, trezorem, mini ledničkou, župany, koupelnou s WC, vanou nebo sprchou a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají balkon. Přistýlka v podobě rozkládací pohovky. Zapůjčení dětské postýlky je bezplatné - vyžaduje dřívější nahlášení.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. 

Sport a zábava
Rekreační centrum (bazén s hydromasážními sedačkami, trysková masáž, vodní trysky, vířivka, suchá sauna, parní sauna, infrakabina, aromatické posezení v solné jeskyni), dětský koutek. Masáže a kosmetické procedury v hotelovém wellness - za příplatek (dle ceníku na místě).

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2022 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotel-lubicz.pl

Náš názor
Špičkový hotel, který se může pochlubit vynikajícím wellness centrem, perfektními službami a smyslem pro nejmenší detail. Výborná volba jak pro rodinnou dovolenou, tak pro romantickou dovolenou ve dvou.
    
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Środkowe - wczasy
Kód zájezdu: PLU

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč