NAT Jarosławiec Obrázek0
NAT Jarosławiec Obrázek1
NAT Jarosławiec Obrázek2
NAT Jarosławiec Obrázek3
NAT Jarosławiec Obrázek4
NAT Jarosławiec Obrázek5
NAT Jarosławiec Obrázek6
NAT Jarosławiec Obrázek7
NAT Jarosławiec Obrázek8
NAT Jarosławiec Obrázek9

NAT Jarosławiec

Polsko - Střední Pomoří - Jarosławiec
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
Voucher
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel NAT Jarosławiec má perfektní polohu v klidné oblasti v centru města Jarosławiec, nedaleko pláže a přístavu. Moderně zařízený komfortní hotel na vysoké úrovni prošel celkovou rekonstrukci v roce 2017.

Pláž
Hotel NAT Jarosławiec se nachází cca 450 m od krásné, široké písečné pláže v Jarosławcu. Lehátka a paravány pro hotelové hosty - zdarma. 

Vybavení
Recepce s lobby, restaurace, kavárna, půjčovna kol (cca 10 PLN/hod.), placené parkoviště (cca 10 PLN/den). Trezor na recepci (zdarma). Domácí zvířata - za poplatek (cca 30 PLN/den). Pobytová taxa - 2,3 PLN/os./den.  

Pokoje
Hotel NAT Jarosławiec má celkem 80 pohodlných, moderně vybavených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. Hostům jsou k dispozici také rodinné pokoje typu studio a apartmány. Celkově má ​​objekt 232 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, ledničkou, koupelnou se sprchou, bezdrátovým připojením k internetu. Většina pokojů má balkon. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání. 

Strava
Snídaně formou bufetu (v ceně). Zahrnuje 2 teplá jídla (např. míchaná vejce, klobásy, toasty) a uzeniny, mléčné výrobky, saláty, zeleninu, regionální produkty a ryby. K dispozici je také neomezený bufet s nápoji (káva, čaj, voda, džusy). Pro děti je připraven speciální koutek, kde se mimo jiné podávají dětské pochoutky: palačinky, nutella, ovoce, kakao a nápoje. Za příplatek - obědy a večeře formou bohatého bufetu. 

Sport a zábava
Cvičebna (běžecký pás, prolézačky, kolo), fitpark - 6 venkovních cvičebních stanovišť, hřiště na plážový volejbal a basketbal, dětské hřiště s atrakcemi pro děti, zastřešený gril s ohněm. Za poplatek: půjčovna kol a léčebná základna (elektroléčba, elektrodiagnostika a široká škála terapeutických proudů, laserová a sprchová terapie, magnetoterapie, ultrazvuková terapie, tepelná terapie infračervenými paprsky, studená terapie, lymfodrenáž, klasická masáž, aquvibron, bahenní zábaly, inhalace, kyslíková terapie, vířivá masáž, koupele a hydromasáž). V sezóně hotel organizuje animace pro děti. 

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-jaroslawcu

Náš názor
Ideální místo pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou nedaleko pláže. Vzhledem k rozsáhlému léčebnému lázeňskému zařízení doporučujeme také starším osobám a na dovolenou mimo sezónu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Środkowe - wczasy
Kód zájezdu: PLU

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč