Ubytování TPH Obrázek0
Ubytování TPH Obrázek1
Ubytování TPH Obrázek2
Ubytování TPH Obrázek3
Ubytování TPH Obrázek4
Ubytování TPH Obrázek5
Ubytování TPH Obrázek6
Ubytování TPH Obrázek7
Ubytování TPH Obrázek8
Ubytování TPH Obrázek9
Ubytování TPH Obrázek10
Ubytování TPH Obrázek11

Tenerife, La Gomera a El Hierro - země věčného jara

Španělsko - Tenerife
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Palia Don Pedro

Poloha
Hotel Palia Don Pedro se nachází v malé vesničce Las Galletas na Costa del Silencio (cca 1 km od centra). Před hotelem se nachází autobusová zastávka. Cca 500 metrů od hotelu je několik obchodů a supermarket. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 18 km.

Pláž
Písčito-štěrková sopečná pláž (černý písek) Las Galletas je vzdálena cca 1,5 km od hotelu Palia Don Pedro. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/osoba).

Vybavení
Hotel se skládá ze čtyř jednopatrových budov. Recepce, restaurace, snack bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén (sladkovodní, v zimním období vyhřívaný), dětské brouzdaliště, miniklub, lékařské služby (za poplatek), půjčovna aut a kol (za poplatek). Hotel Palia Don Pedro poskytuje plážové osušky (za poplatek cca 7 EUR/týden/os. + cca 10 EUR záloha).

Pokoje
V komplexu Palia Don Pedro se nachází celkem 130 pokojů.
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV se satelitním příjmem (povinná záloha za dálkové ovládání cca 10 EUR), telefon, trezor (cca 15 EUR/týden + cca 10 EUR záloha), kuchyňský kout (elektrický sporák, chladnička), terasa nebo balkón (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na základě potvrzení).
- Pokoje typu studio (rozloha cca 33 m²) - pro max. 2 osoby, obývací pokoj se 2 lůžky a pohovkou.
- Apartmány s 1 ložnicí (rozloha cca 44 m²) - pro max. 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací/výsuvnou pohovkou a samostatnou ložnicí.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 - 10:00), kontinentální snídaně (10:30 - 11:30), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (19:30 - 21:30) formou bufetu. Občerstvení mezi jídly: hamburgery, sendviče, párky v rohlíku, hranolky, zmrzlina (11:30 - 17:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (12:00 - 22:30). Speciální diety po předchozím nahlášení.

Sport a zábava
Hotel Palia Don Pedro organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Představení, živá hudba, tematické večery, soutěže, zábava. Zdarma: aqua aerobic, aerobic, stolní tenis, šipky, gymnastika, lukostřelba, taneční kurzy, stolní hry, karty. Za poplatek: kulečník, lekce potápění.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - za poplatek (cca 20 EUR/týden). 

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.palia.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/palia-don-pedro

Náš názor
Hotel Palia Don Pedro není nejnovější, ale je velmi příjemný a má dobrou lokalitu na klidném místě. Jeho výhodou jsou prostorné a prakticky zařízené pokoje, chutné jídlo a bohatý animační program. Hotel je ideální odpočinkovou destinací pro ty, kteří více ocení příznivou cenu než vysoký standard ubytování. Výhodná je také poloha hotelu - ideální výchozí bod pro objevování a obdivování nejkrásnějších zákoutí ostrova Tenerife. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Playa Real Resort

Poloha
Hotel Playa Real Resort se nachází ve známém letovisku Costa Adeje. V blízkosti hotelu (cca 400 m) jsou restaurace, bary a obchody. Promenáda ​​táhnoucí se podél pobřeží, pulzující životem zejména v noci leží cca 1 km od hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Široká písečná pláž Fanabe se nachází cca 1 km od hotelu Playa Real Resort. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vybavení
Hotel Playa Real Resort byl částečně zrekonstruován v roce 2016 (pokoje, recepce, restaurace).
Recepce, lobby, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, 3 bary: bar u bazénu, Irish Bar, lobby bar (bary jsou otevřeny v návaznosti na počet hostů v hotelu), 2 bazény (jeden v zimním období vyhřívaný), 2 dětská brouzdaliště (jeden s malým vodním hřištěm), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniklub, samoobslužná prádelna (za poplatek). Hotel Playa Real Resort zajišťuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Playa Real Resort má 117 komfortně zařízených, prostorných a klimatizovaných pokojů, všechny zrenovované v roce 2016. Pokoje jsou umístěny v hlavní budově a jsou vybaveny obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí, koupelnou (vysoušeč vlasů), TV-sat., telefonem, trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den + cca 20 EUR záloha) a balkonem (balkonový nábytek). Hotel disponuje několika pokoji pro handicapované klienty - na vyžádání. Postýlka pro dítě do 2 let (zdarma). 
Pokoje typu Junior Suite (o rozloze cca 43 m²) - pro max. 4 osoby (v sestavě 2+2 děti).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:15-21:15) jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje z karty All Inclusive (10:00 - 23:00) a lehké občerstvení: sendviče, hamburgery, párky v rohlíku, zmrzlina (11:00-16:30). 1x týdně mohou hosté využít restauraci a'la carte - nutná rezervace předem.

Sport a zábava
Hotel Playa Real Resort organizuje denní a večerní animace pro děti a dospělé. Zdarma (možná záloha na vybavení): posilovna, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, stolní tenis. Kromě toho mohou klienti využívat saunu a vířivku (za poplatek) - nutná rezervace předem, dostupnost na základě obsazenosti termínů. Za poplatek: kulečník, obličejová a tělová kúra v hotelovém wellness centru.

Internet
Internetová stanoviště - za poplatek, Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelplayarealresort.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/playa-real-resort

Náš názor
Playa Real Resort je dobře udržovaný 4* hotel, jehož výhodou jsou krásné pokoje a bazény. Hosté si cení chutnou kuchyni a skvělou obsluhu. V hotelu je Figloklub: 6x týdně aktivity pro děti organizované polským animátorem. Kromě toho výhodná poloha v letovisku Costa Adeje s bohatou zábavně-gastronomickou nabídkou a pro milovníky koupání pláž Fanabe. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

LABRANDA Bahia Fanabe

Poloha
Hotel LABRANDA Bahia Fanabe se nachází v jižní části ostrova, v oblíbeném letovisku Costa Adeje. V blízkosti hotelu (cca 300 m) jsou restaurace, bary a obchody. Autobusová zastávka je u hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.
 
Pláž
Široká písčitá pláž Playa de Fanabe se nachází cca 400 m od hotelu LABRANDA Bahia Fanabe. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vybavení
Recepce, lobby, 2 hlavní restaurace, bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (vyhřívané v zimě) a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), prádelna (za poplatek). Hotel neakceptuje domácí zvířata. Hotel poskytuje plážové osušky (za příplatek).
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu, občerstvení a sladkosti (16:00-17:00), místní alkoholické nápoje (pivo, sangrie, víno) a nealkoholické nápoje (10:00-22:30).
 
Sport a zábava
Zdarma: posilovna. Za poplatek: půjčovna kol, kulečník.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
https://www.labranda.com 

Náš názor
Velmi pěkně uspořádaný hotelový prostor, jednopatrové budovy umístěné uprostřed udržované zahrady, 2 bazény nepravidelného tvaru a velké apartmány, které mohou ubytovat až 6 osob. Velkou výhodou je také umístění v jednom z nejnavštěvovanějších letovisek Tenerife - Costa Adeje, v okolí je mnoho restaurací, barů a obchodů.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

ALEXANDRE Gala

Poloha
Hotel ALEXANDRE Gala se nachází v centru oblíbeného turistického letoviska Playa de las Américas. V okolí jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž
Písčito-štěrková pláž certifikovaná Modrou vlajkou se nachází cca 300 m od hotelu ALEXANDRE Gala. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský bazén (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, mini klub, konferenční centrum, TV místnost, čítárna, obchod se suvenýry, pokojová služba (za poplatek), prádelna (za příplatek), půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku).

Pokoje
V hotelu ALEXANDRE Gala se nachází 308 pokojů různých typů umístěných ve 3patrové budově. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), trezorem (za příplatek), mini barem (za příplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem. Dětská postýlka - zdarma (na potvrzení). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.
- Standardní pokoje - pro max. 3 osoby.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel ALEXANDRE Gala organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: posilovna, wellness zóna (sauna, hammam, masáže) a ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelgala.com/

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/alexandre-gala​

Náš názor
Prosperující hotel ALEXANDRE Gala se nachází v centru letoviska Playa de las Américas a je jedním z nejlepších 4* hotelů v letovisku. Klientům jsou k dispozici dva velké bazény, dobře vybavená posilovna a relaxační wellness, velmi dobré služby a příjemné pokoje. Hotel organizuje řadu animací, které si klienti cení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Be Live Adults Only Tenerife

Poloha
Hotel Be Live Adults Only Tenerife se nachází v přístavním městě Puerto de la Cruz, které leží v malebném údolí Orotava na severu Tenerife. Do centra letoviska je to cca 500 m - bary, restaurace, obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná pláž Jardin s černým pískem, certifikovaná Modrou vlajkou, se nachází cca 300 m od hotelu. Plážový servis za příplatek.

Vybavení
Hotel Be Live Adults Only Tenerife je určen pouze pro dospělé (16+).
Recepce, lobby, výtahy, TV místnost, restaurace, bary, prosluněná terasa s bazénem, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénu, konferenční místnosti, mini market, prádelna (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (možný poplatek).

Pokoje
Hotel Be Live Adults Only Tenerife nabízí ubytování v komfortních pokojích různého typu. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem (balkónový nábytek).

Standardní pokoje (o rozloze cca 20-24 m²) - pro max. 3 osoby, možnost příplatku za pokoje s výhledem na oceán.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení mezi jídly ve vyznačených časech a místech. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hotelových barech od 10:30-23:00.

Sport a zábava
Hotel Be Live Adults Only Tenerife organizuje různorodé animační a sportovní programy a živou hudbu. Za poplatek: kulečník.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

 

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.belivehotels.com/hotel/EN/ficha_hotel/tenerife/descripcion.jsp

Náš názor
Hotel Be Live Adults Only Tenerife pro dovolenou ve dvou nebo s přáteli (doporučen pro osoby nad 16 let). Pěkná bazénová zóna a komfortní pokoje jsou vizitkou hotelu. Navíc poloha v jednom z nejatraktivnějších ostrovních letovisek - místní život se mísí s kosmopolitní atmosférou typickou pro oblíbené turistické destinace.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

ALEXANDRE La Siesta

Poloha
Hotel ALEXANDRE La Siesta se nachází v centru oblíbeného turistického letoviska Playa de las Américas. V okolí jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž
Písečná pláž s certifikátem Modré vlajky se nachází cca 200 m od hotelu ALEXANDRE La Siesta. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, bazén a brouzdaliště (bazény se sladkou vodou), dětské hřiště, mini klub, konferenční místnosti, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku).

Pokoje
V hotelu ALEXANDRE La Siesta se nachází 282 pokojů různých typů. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), trezorem (za poplatek), mini barem (za poplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (na potvrzení).
Standardní pokoje (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby (2 + 2).

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel ALEXANDRE La Siesta organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé. V areálu hotelu (možnost poplatku): sportovní hřiště, posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, herna. Za poplatek: procedury na obličej a tělo a wellness centrum.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.lasiesta-hotel.com

Náš názor
Velmi pěkný hotel ALEXANDRE La Siesta s bohatým rekreačním zázemím a různorodými animacemi. Pohodlné a prostorné pokoje, příjemné interiéry a chutné pokrmy jsou dalšími plusy tohoto místa. Pro ty, kteří hledají zábavu - hotel leží v rušném letovisku. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

LABRANDA Isla Bonita

Poloha
Hotel LABRANDA Isla Bonita se nachází v jižní části ostrova, v oblíbeném letovisku Costa Adeje. V blízkosti hotelu (cca 300 m) jsou restaurace, bary a obchody. Autobusová zastávka se nachází hned u hotelu. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu. 

Pláž
Hotel LABRANDA Isla Bonita se nachází cca 400 m od široké písčité pláže Playa de Fanabe. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vybavení
Recepce s malou lobby, hlavní restaurace, 2 bary, výtahy, sluneční terasy s lehátky a slunečníky včetně 2 teras umístěných na střeše (1 z nich pro nudisty), 2 zóny s bazény a brouzdališti pro děti - tichá a s animacemi (v každé zóně 1 bazén a 1 brouzdaliště, sladká voda, 1 vyhřívaný v zimě), miniklub, kadeřnictví, obchod se suvenýry. Hotel poskytuje plážové osušky - za poplatek (cca 1 EUR/osoba + zálohu cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel LABRANDA Isla Bonita má 438 pokojů rozmístěných ve 2 budovách. Všechny pokoje jsou prostorné, funkčně zařízené, klimatizované, s koupelnou (fén), satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den) a balkonem (balkonový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let - zdarma. Přistýlka ve formě pohovky nebo samostatného lůžka.

Pokoje standard (rozloha cca 43 m²) mohou ubytovat max. 4 osoby. Skládají se z ložnice a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou nebo samostatným lůžkem. Pokoje jsou před renovací.

Pokoje superior (rozloha cca 43 m²) mohou ubytovat max. 4 osoby. Pokoje jsou částečně zrenovované a skládají se z ložnice a obývacího pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, coffee break (16:00-17:00), občerstvení (11:00-12:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Možnost využití grill restaurace 1x během pobytu (nutná předchozí rezervace). Speciální diety k dispozici po předchozím nahlášení.

Sport a zábava
Hotel LABRANDA Isla Bonita organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé, večerní show, minidisco a tance. Zdarma: tenisový kurt, kryté víceúčelové hřiště (fotbal, volejbal, házená atd.), aerobik, stolní tenis, boccia, šipky. Za poplatek: kulečník a herna.

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma, internetová stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.labranda-hotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/labranda-isla-bonita

Náš názor
Přestože hotel není nejnovější, velké pokoje se samostatnou ložnicí, rozsáhlým a dobře vedeným klubem s animacemi pro děti a dospělé, 2 bazénové zóny a pestrá strava Vám zpříjemní Vaši dovolenou. V okolí je velký výběr restaurací, barů a obchodů, přímořská promenáda a krásná pláž Fanabe zvoucí na večerní procházky. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Be Live Family Costa Los Gigantes

Poloha
Hotel Be Live Family Costa Los Gigantes je položený v nevelkém letovisku Puerto de Santiago. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 45 km. Do městečka Loc Cristianos je možné dojet autobusem (za poplatek).

Pláž
Písčitá vulkanická pláž La Arena s černým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu Be Live Family Costa Los Gigantes. Pláž je oceněna "modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky za poplatek (cca 5 EUR/os.). Hotel zajištuje plážové osušky (záloha cca 15 EUR). 

Vybavení
Recepce s lobby, 2 bufetové restaurace, 1 a’la carte restaurace, 4 bary (z toho jeden snack bar u bazénu), sluneční terasy s lehátky a slunečníky a s balijskými lehátky (za poplatek), 5 bazénů se sladkou vodou (z toho 1 bazén pro děti se skluzavkou, 4 bazény vyhřívané v zimě, 2 brouzdaliště), mini klub, hřiště, prádelna (za poplatek), kadeřník, půjčovna aut, parkoviště, směnárna.

Pokoje
V hotelu Be Live Family Costa Los Gigantes se nachází celkem 518 pokojů různého typu. Všechny jsou klimatizované, prostorné a komfortně vybavené, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), TV-sat, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den), minibarem, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s balkónovým nábytkem.
Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma.
- Pokoje typu Suite - rozloha cca 50 m², pro max. 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice. Výhled na příjezdovou silnici nebo na další budovy. Možnost příplatku za výhled na oceán.
Služba Better Together - za poplatek - klienti budou ubytováni v pokojích suite s dalším vybavením: župan a pantofle pro celou rodinu, PlayStation, možnost rezervace 3 večeří v restauraci a’la carte, uvítací dárek pro děti, mini bar s uvítacím setem pro celou rodinu, Wi-Fi zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), obědy (12:30-15:00), večeře (18:00-21:00) podávané ve formě bohatého bufetu. V průběhu celého dne na vyznačených místech hotelu je podáváno lehké občerstvení a místní alkoholické a nealkoholikcé nápoje (10:00-23:00). Klienti s programem All Inclusive můžou 2x během týdenního pobytu využít restauraci a'la carte (nutná je včasná rezervace).

Sport a animační program
Bohatý denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Např. spinning, jóga, hry a zábava, večerní show, kino pro nejmenší. Zdarma (popř. je nutná vratná záloha): kuželky, zahradní šachy, mini golf, tenisové kurty, stolní tenis, multisportovní hřiště, posilovna. Za poplatek: billiard. Hotelové Spa a zóna wellness (za poplatek) - bazén s hydromasážemi, jacuzzi, finská a párová sauna, procedury.

Internet
V hlavní budově Wi-Fi za poplatek (cca 30 EUR/týden), počítačová stanoviště - za poplatek (cca 6 EUR/hod.). Při zakoupení služby Bette Together Wi-Fi na pokojích zdarma. 

Místní kategorie
****

Jiné
www.belivehotels.com

Náš názor
Hotel Be Live Family Costa Los Gigantes je malebně umístěný na kopci a je ideální pro rodinou dovolenou. Bohaté sportovně-rekreační zázemí splní očekávání všech klientů. Fantastická kuchyně, prostorné pokoje a sympatická obsluha skvěle doplňují tento kvalitní hotel. Bonusem navíc je výhled na La Gomere. Doporučujeme!

Landmar Playa La Arena

Poloha
Hotel Landmar Playa La Arena se nachází v malém městečku Puerto Santiago. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 40 km, autobusová zastávka 50 m od hotelu. Hotelový autobus do Siam Mall a Playa las Vistas v Los Cristianos (6 dní v týdnu, za poplatek cca 10 EUR/osoba).

Pláž
Hotel Landmar Playa La Arena se nachází cca 100 m od písečné sopečné pláže oceněné Modrou vlajkou (přechod přes cestu, tmavý sopečný písek, pozvolný vstup do moře). Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 5 EUR/os.).

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, 2 bary, bufetová restaurace, bufetová restaurace tapas (během večeře), restaurace a´la carte (za poplatek), velká palmová zahrada se 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný, 1 infinity pouze pro hosty Adults Only Club), dětský bazén se skluzavkou a dětské brouzdaliště (v bazénech sladká voda), hotel poskytuje plážové osušky (záloha v hotovosti cca 12 EUR/osuška), lehátka a slunečníky na slunečních terasách, miniklub, dětské hřiště, úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), obchod se suvenýry a tiskem, půjčovna aut, parkoviště (za poplatek), konferenční centrum.

Pokoje
V hotelu Landmar Playa La Arena je 432 pohodlně zařízených pokojů různých typů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů), lednicí, telefonem, TV-sat, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den), balkonem nebo terasou (zahradní nábytek, věšák na prádlo, balkónová markýza). Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma. V hotelu jsou k dispozici pokoje pro osoby se zdravotním postižením.
Standardní pokoje (plocha cca 27 m²) - renovované v r. 2015/2016 - umístené ve spodních patrech (1,2,3 patro), ze strany přístupové cesty k hotelu.
Standardní pokoje s bočním výhledem na moře (plocha cca 27 m²) - renovované v r. 2015/2016 - situované ve vyšších patrech (většinou 4,5,6,7) výhled směr ulice, pro max. 3 osoby.
Pokoj superior s výhledem na moře a bazén (plocha cca 27 m²) - renovované v roce 2014, výhled na moře, pro max. 3 osoby.
Rodinné pokoje (plocha cca 35 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, obvykle manželská postel a rozkládací pohovka pro další 2 osoby. Není možnost připlatit si výhled na moře. Při rezervaci 2 nebo 3 osob hotel automaticky klienty ubytuje v pokoji standard. Díte do 2 let se počítá do maximální obsazenosti pokoje. 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00) a večeře (18:30 - 21:30) formou bohatého bufetu, pozdní kontinentální snídaně, oodpolední čaj a občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Na vyžádání možnost diabetické, bezlepkové a bezlaktózové stravy - musí být předem nahlášeno na recepci. 1x týdně možnost využít restauraci a'la carte (zdarma, nutná rezervace). Možnost příplatku za All Inclusive Premium - vybraný značkový alkohol.

Sport a zábava
Hotel Landmar Playa La Arena organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé (hry, soutěže, aerobic). Zdarma: zahradní šachy, lukostřelba, minigolf (záloha), posilovna. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, tenisový kurt (cca 5 EUR/hod.).

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.belivehotels.com

Náš názor
Hotel velmi dobré kvality, dobře udržovaný a neustále rozvíjející svou infrastrukturu s fantastickou stravovací nabídkou a službami. Plus za nový bazén, restauraci tapas a zónu pouze pro dospělé. Hotel Landmar Playa La Arena doporučujeme všem, kteří jsou unaveni hlukem a pozlátkem letovisek typu Playa de las Americas či Los Cristianos. Navíc překrásný výhled na Gomeru tyčící se nad hotelem El Teide!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

ALEXANDRE Troya

Poloha
Hotel ALEXANDRE Troya se nachází v centru oblíbeného turistického letoviska Playa de las Américas. V okolí jsou restaurace, bary a obchody. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km od hotelu.

Pláž
Písčito-oblázková pláž certifikovaná Modrou vlajkou se nachází cca 50 m od hotelu (přechod promenádou).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, bazén s oddělenou částí pro děti (sladká voda), dětské hřiště, mini klub, konferenční místnosti, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (možnost poplatku).

Pokoje
V hotelu ALEXANDRE Troya se nachází 318 pokojů různých typů. Pohodlné a klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (na potvrzení). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) - pro max. 3 osoby (2 + 1).

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu, nápoje za poplatek.

Sport a zábava
Hotel ALEXANDRE Troya organizuje denní a večerní animační program. Za poplatek: tenis, minigolf, kulečník, masáže, posilovna, stolní tenis.

Internet
Na určených místech Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hoteltroyatenerife.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/alexandre-troya​

Náš názor
Hotelový Magic Park se bude líbit nejmenším, profesionální wellness ocení dospělí, celá řada animací a velký bazén pro všechny. Komfortní hotel ALEXANDRE Troya s ideální polohou přímo u pláže a v centru rušného Playa de las Américas.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

IBEROSTAR Bouganville Playa

Poloha
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa se nachází v jižní části ostrova, v turistickém letovisku Costa Adeje, kde je spousta barů, restaurací a obchodů. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 17 km.

Pláž
Nejbližší písečná (tmavý písek) široká pláž - del Bobo je vzdálena cca 250 m od hotelu IBEROSTAR Bouganville Playa. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 10 EUR/set).

Vybavení
Recepce, výtahy, hlavní restaurace (kanárská a mezinárodní kuchyně), grill restaurace, 3 bary, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (sladkovodní, z toho jeden pro děti a jeden v zimním období vyhřívaný), hotel zapůjčuje plážové osušky (záloha cca 5 EUR), dětské hřiště, miniklub, konferenční místnost, kadeřnictví, tiskový sál, obchod se suvenýry, půjčovna aut, půjčovna kol.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa má 481 pokojů různé kategorie. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené koupelnou (vysoušeč vlasů, sprcha), minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 17 EUR/týden, záloha cca 5 EUR), telefonem, TV-sat., balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na vyžádání).  Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. 
Standardní pokoje (plocha cca 22 m²) - pro max. 2 osoby.
Standardní pokoje s bočním výhledem na moře (plocha cca 22 m²) - pro max. 3 osoby. Možnost příplatku za čelní výhled na oceán.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení večeří nebo All Inclusive. All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00), večeře (18:30 - 21:30) v hlavní restauraci formou bufetu, občerstvení v baru u bazénu (10:00 - 13:00), odpolední káva a dezert v baru u bazénu a lobby baru (15:00 - 18:00), sendviče a zmrzlina v baru u bazénu (10:00 - 17:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje – například: pivo, víno, vodka, whisky, gin (10:00 - 00:30). Speciální menu pro vegetariány (na vyžádání).
Upozornění: K večeři vyžadováno oblečení u mužů: košile s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty.

Sport a zábava
Hotel IBEROSTAR Bouganville Playa organizuje animační programy pro děti i dospělé (např. soutěže, hry, závody, večerní show). Zdarma: aerobic, lukostřelba, aqua aerobic, petanque, šipky, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: kulečník, golf (možná rezervace na recepci), tenis, vodní sporty na pláži (vodní skútry, potápění, plachtění, windsurfing).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi - zdarma. 

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-bouganville-playa

Náš názor
Velmi kvalitní hotel patřící známému hotelovému řetězci IBEROSTAR. Skvělá lokalita blízko turistického centra, široká písečná pláž v blízkosti hotelu, služby na vysoké úrovni, to vše je jen zlomek předností hotelu IBEROSTAR Bouganville Playa. Doporučujeme jak pro rodinnou dovolenou, tak pro dovolenou s přáteli. Plus za zrekonstruované pokoje a skvělé stravování.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

4339

Be Live Experience La Nina

Poloha
Hotel se nachází v samém srdci módního letoviska Costa Adeje. Přímo v hotelu je celá řada obchodů, barů, restaurací a klubů. K malé zálivové pláži La Pinta (písečná pláž, tmavý písek, pozvolný vstup do moře) cca 100 m. K větší pláži Fanabe cca 300 m, letiště Reina Sofia cca 20 km.

Pokoje
Standardní pokoje - (rozloha cca 20 m2) - pro max. 3 osoby, moderní a pohodlné, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, fén), telefonem, TV se satelitním příjmem (záloha na dálkové ovládání cca 10 EUR), trezorem (cca 18 EUR/týden, záloha 10 EUR), Wi-Fi (cca 2 EUR/hod., cca 6 EUR/den), mini barem (za poplatek), balkónem nebo terasou.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma.

Vybavení
Recepce, výtahy, hlavní restaurace, 2 bary, malá terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény s kaskádou (1 v zimním období vyhřívaný, sladkovodní), malý bazén pro děti (sladkovodní), mini klub, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), půjčovna aut. Hotel zajišťuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Wi-Fi v celém hotelu za poplatek, placené internetové místnosti (cca 1 EUR/10 min.). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 12 EUR/2 os.).

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:30-10:30), pozdní snídaně (10:30-13:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne a místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:30-00:00) v místech určených hotelem.

Sport a zábava, SPA
Denní animační program pro děti i dospělé např. soutěže, hry, večerní show, příležitostně živá hudba. Zdarma: mini-klub, stolní tenis, posilovna. Za poplatek: biliard, stolní fotbal, squash s půjčovnou příslušenství, vodní sporty na pláži (jachting, jet-lyžování, windsurfing, potápění, výlety lodí). V hotelu je wellness centrum Kin Ha (vstup od 16 let) - krytý bazén, vířivka, masáže a wellness procedury.

Místní kategorie
****

Náš názor
100% komfortní a pěkné pokoje, fantastické umístění na malé útulné pláži s místními restauracemi a malým přístavištěm pro jachty, v blízkosti také mnoho barů a obchodů. Doporučujeme především párům a skupinám přátel.

Jiné
http://www.believehotels.com

Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort

Poloha
Obrovský hotelový komplex Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort je obklopen krásnou tropickou zahradou. Letiště je vzdáleno cca 30 km od hotelu. Cca 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka - spojení do dalších letovisek na ostrově.

Pláž
Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort se nachází cca 500 m od oblázkové pláže. Písečná pláž Playa de las Américas je vzdálená cca 10 km (na pláž jezdí 2x denněhotelový autobus - 1x denně jízda zdarma). Lehátka a slunečníky na pláži Playa las Americas - za poplatek (cca 10 EUR/den).

Vybavení
Komplex Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort se skládá ze 2 částí: Bahia Principe Tenerife (otevřená v roce 2003, nachází se dále od oceánu) a Bahia Principe Costa Adeje (otevřená v roce 2001, nachází se u oceánu).
Recepce, lobby, výtahy, 5 restaurací, 5 barů, sluneční terasy s lehátky a slunečníky v tropické zahradě, 5 bazénů (bazény jsou sladkovodní, z toho 1 typu infinity, 2 dětská brouzdaliště a 1 v zimním období vyhřívaný), vířivka, miniklub. Hotel Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort zajišťuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Za poplatek: hlídání dětí, lékařská služba, prádelna. V Pueblo Principe (přímo před hotelem): obchody, diskotéka, herna, kadeřnictví, kosmetický salón.

Pokoje
Komplex Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort má celkem 700 pokojů různých typů. Všechny jsou elegantní, v koloniálním stylu, klimatizované, s koupelnou (vana se sprchou, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami), telefonem, satelitním TV, minibarem (zdarma), trezorem (za poplatek), balkónem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let - na vyžádání (zdarma).
- Standardní pokoje (rozloha cca 30 m²) - pro max. 3 osoby. Dostupné rovněž pokoje s výhledem na oceán. Většina z nich se nachází v budově Costa Adeje.
- Pokoje typu Junior suite (rozloha cca 50 m²) - pro max. 4 osoby. Dostupné rovněž pokoje s výhledem na oceán. Většina pokojů je umístěna v budově Tenerife.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře podávané formou bohatého bufetu. 3x během pobytu možnost využití mexické, asijské, španělské nebo italské a´la carte restaurace (nutná rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech určených hotelem (10:00 - 23:00). Občerstvení a nealkoholické nápoje během dne i noci (servírované ve vyznačeném snack baru). Hosté jak jednoho, tak druhého objektu mohou využívat celé hotelové infrastruktury (mimo hlavní restaurace).

Sport a zábava
Denní animační program pro děti i dospělé, představení v nedalekém Pueblo Principe: karaoke, živá hudba, kabaret. Zdarma: basketbal, volejbal, lekce potápění v bazénu, šipky, fotbal, fitness centrum. Za poplatek: wellness (léčebné a relaxační procedury na obličej a tělo), sauna, vířivka.

Internet
Wi-Fi v hotelu - za poplatek.

Místní kategorie
**** Superior

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/sunlight-bahia-principe-tenerife-resort

Náš názor
Hotelový komplex v okouzlující lokalitě, nacházející se na klidném místě na útesu s krásným výhledem, obklopen tropickou zahradou a impozantními bazény. Hotel Sunlight Bahia Principe Tenerife Resort doporučujeme náročným klientům, kteří hledají prvotřídní rekreační letovisko se skvělým jídlem a servisem. Navíc plus za All Inclusive v karibském stylu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

IBEROSTAR Selection Sabila

Poloha
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází v letovisku Costa Adeje, cca 16 km od mezinárodního letiště Reina Sofia. Puerto Colon je jen několik minut chůze od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, butiky, bary, restaurace a autobusová zastávka.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila se nachází cca 100 m od široké písečné pláže Torviscas. Pláž byla v roce 2014 oceněna "Modrou vlajkou". Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/osoba/den).

Vybavení
Hotel pouze pro osoby starší 16 let!

Hotel IBEROSTAR Selection Sabila prošel kompletní rekonstrukcí a byl znovu otevřen v roce 2018.
Recepce s prostornou lobby, výtahy, bufetová restaurace, 4 bary, sladkovodní bazén (v zimním období vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky, slunečníky a balijskými postelemi u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční prostory, půjčovna kol, parkoviště (za poplatek), market. Hotel IBEROSTAR Selection Sabila poskytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila má 472 pokojů rozmístěných na 6 podlažích. Všechny pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny, s klimatizací, trezorem (za poplatek cca 17 EUR/týden + záloha cca 5 EUR), koupelnou (fén je součástí příslušenství), TV se satelitním příjmem, mini-barem (na vyžádání, za příplatek) a setem pro přípravu kávy a čaje a rychlovarnou konvicí. V hotelu IBEROSTAR Sabila je k dispozici 5 pokojů pro osoby se zdravotním postižením (dostupnost na základě potvrzení). Postýlka pro dítě do 2 let zdarma (na základě potvrzení).
Pokoje standard (cca 19 m²) - pro max. 2 osoby. Dostupné jsou také pokoje s přímým nebo bočním výhledem na oceán.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo All Inclusive. All inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-21:30) podávané v hlavní restauraci, občerstvení v baru u bazénu a lobby baru, místní alkoholické nápoje: víno, vodka, pivo, gin a nealkoholické nápoje (10:00-24:00).
Upozornění! K večeři je vyžadován večerní oděv (u pánů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty a košile s dlouhým rukávem).

Sport a zábava
Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, večerní show, tanec, živá hudba. Za poplatek: (termální bazény, masáže), posilovna, tenisový kurt (cca 10 EUR/hod., bez osvětlení), stolní tenis, aqua aerobic, vodní pólo, golfové hřiště se nachází několik kilometrů od hotelu. Na pláži vodní sporty - za poplatek.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu - zdarma. Internetová stanoviště - za poplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení hotelu
Všechny recenze tohoto hotelu si můžete přečíst zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/iberostar-torviscas-playa

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Selection Sabila doporučujeme velmi náročným klientům, kteří si cenní komfort odpočinku, skvělou kuchyni i velmi vysoký standard služeb. Vodní sporty, potápěčská centra i golfové hřiště v okolí hotelu - to vše zaručuje fantastickou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fantasia Bahia Principe Tenerife

Poloha
Otevření hotelu je plánováno na listopad 2018. Hotel Fantasia Bahia Principe Tenerife se nachází nedaleko golfového hřiště Golf del Sur. Cca 400 m od hotelu se nachází autobusová zastávka (spojení s některými letovisky na ostrově). Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 9 km od hotelu.

Pláž
Pláž San Blas - cca 200 m od hotelu, malá, skalnatá. Pláž La Tejita - cca 1 km od hotelu, sopečný písek.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 2 bufetové restaurace, 3 restaurace a'la carte, 5 barů, bar s nočním občerstvením, diskotéka, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény pro dospělé a 2 dětské bazény (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, mini a maxi klub, hlídání dětí (za poplatek), půjčovna dětských kočárků, obchod se suvenýry, konferenční místnosti, lékařská služba (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna aut, parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky (možná záloha a poplatek za výměnu).

Pokoje
Hotel Fantasia Bahia Principe Tenerife má 372 moderních a pohodlných pokojů, které se nacházejí ve dvou 6podlažních budovách. Všechny pokoje jsou klimatizované, s pootevřenou koupelnou (2 umyvadla, vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika). Jsou vybaveny telefonem, satelitním TV, minibarem (za poplatek), trezor (v ceně), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek).

Pokoje typu Superior - pro max. 2 osoby, v pokoji nebo 1 postel typu queen size (1,5 m x 2 m) nebo 2 manželské postele (každá 1,1 m x 2 m).
Pokoje typu Junior Suite - pro max. 4 osoby, v pokoji nebo 1 postel typu queen size (1,5 m x 2 m) nebo 2 manželské postele (každá 1,1 m x 2 m) a bez možnosti přidání přistýlek. Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (na potvrzení). Za příplatek pokoje s výhledem na oceán, přičemž to může být neúplný výhled.
Family Master Suite - pro max. 5 osob, samostatná ložnice (1 postel typu queen size 1,5 m x 2 m nebo 2 manželské postele, každá 1,1 m x 2 m, obývací pokoj s pohovkou - není možné přidat přistýlku, v pokoji budou pouze postele uvedené v popise. Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (na potvrzení). Za příplatek pokoje s výhledem na oceán, přičemž to může být neúplný výhled.
Swim-up Suites - pro max. 3 osoby (pouze pro osoby nad 18 let), pokoje s přímým vstupem na terasu s bazénem určeným pouze klientům pokojů Swim-up Suites. V pokoji je buď 1 postel typu queen size (1,5 m x 2 m) nebo 2 manželské postele (každá 1,1 m x 2 m) a bez možnosti přidání přistýlek. V minibaru: voda, nealkoholické nápoje a pivo - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu (tématické večeře, dětské menu). Občerstvení během dne a v noci (23:00-7:00), sladkosti pro děti, místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje. 3x během pobytu možnost využití restaurace a'la carte (asijská, italská, s grilovanými pokrmy). Pokojová služba - za poplatek.

Sport a zábava
Hotel Fantasia Bahia Principe Tenerife organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, basketbalové hřiště, stolní tenis, šipky. Za poplatek: ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness (hotel má také wellness pro děti).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky 
www.bahia-principe.com

Náš názor
Známý hotelový řetězec Bahia Principe začleňuje na Tenerife koncept Fantasia - koncept, který realizuje zaměření hotelu především na potřeby nejmladších. Inovační animace, expedice, hry, večerní představení, bazénová zóna, wellness, restaurační menu - to vše je zaměřeno na zatraktivnění pobytu pro děti. Pro všechny luxusní a moderní pokoje a vynikající stravování.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

IBEROSTAR Selection Anthelia

Poloha
Hotel Iberostar Selection Anthelia se nachází v letovisku Costa Adeje, vedle pobřežní promenády. V bezprostřední blízkosti hotelu je mnoho obchodů, butiků, barů a restaurací, stejně jako autobusová zastávka. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Selection Anthelia se nachází u moře, mezi plážemi Playa del Duque a Playa de Fanabe. Písečná pláž je vzdálena cca 50 m.

Vybavení
365 pokojů v 5 budovách (max. 5 podlaží, v každém výtahy). V hlavní budově lobby s recepcí, bary, salonky, internetový koutek (za poplatek). Bufetová restaurace, 3 restaurace a'la carte (Beach Club Barbacoa, italská restaurace Portofino, gurmánská restaurace Poseidon). Konferenční místnost (pro 400 osob). V zahradě je bazén se sladkou vodou (vyhřívaný) a bazén s mořskou vodou (o ploše 2000 m3), sluneční terasy. Hotel je uzpůsoben pro osoby se zdravotním postižením.

Děti:
Miniklub (4-12 let), 2 brouzdaliště, dětské hřiště. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Španělská kategorie:
5*

Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady (1-2F): komfortně a vkusně zařízené, klimatizace, telefon, satelitní TV (plochá obrazovka), WLAN (zdarma), trezor, minibar, balkon nebo terasa. Vana, sprcha, WC, vysoušeč vlasů, župan.

Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře (1-2B).

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (1-2A).

Slevy:
Při 2 osobách 1 dítě ve věku 2-7 let obdrží stálou cenu, 8-13 let obdrží procentní slevu. U 1 osoby (pokoje 1A, 1F, 1B) 1 dítě 2-13 let obdrží procentní slevu.
Rodinné pokoje (2N):
2 pokoje spojené dveřmi s výhledem do zahrady nebo bočním výhledem na moře.
Rodinné pokoje s výhledem na moře (2M).

Slevy:
Při 2 osobách 2-3 děti od 2-13 let obdrží procentní slevu.

Zábava:
Animační program během dne a večer. Večerní představení, živá hudba.

Sport a zdraví:
Šipky, gymnastika ve vodě, posilovna. Za poplatek: kulečník, tenis (záloha), půjčovna kol.

Wellness:
V Thai Zen SPAce za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla.

Se dvěma jídly:
Snídaně a večeře formou bufetu. 1x týdně večeře v restauraci a'la carte (nutná dřívější rezervace).

All Inclusive:
Snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou bufetu nebo výběr z karty (3 jídla) v restauracích a'la carte (nutná dřívější rezervace). Občerstvení, koláče, sendviče v hodinách od 11:00-18:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách od 10:00-1:00. Nealkoholické nápoje v minibaru. Bezplatný vstup do Thai Zen SPAce.
Sváteční menu (31. 12. 2018) v ceně.
 
Pláž
Široká a písečná pláž Fanabe se nachází cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/osoba).

Vybavení
Recepce, elegantní lobby, hlavní restaurace a barbecue restaurace, 3 restaurace a'la carte (za poplatek), 3 bary, 3 bazény a 3 brouzdaliště pro děti (2 z nich vyhřívané, 3 z nich s mořskou vodou, 3 z nich k dispozici pro výše vybrané kategorie pokojů), sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel poskytuje plážové osušky (možná záloha).

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Selection  Anthelia má 365 pokojů různých typů. Všechny jsou elegantní, pohodlné a klimatizované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy (za poplatek), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek).

Standardní pokoj s výhledem do zahrady (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 osoby.

Standardní pokoj s bočním výhledem na oceán (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 osoby.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře a za All Inclusive.

Sport a zábava
Denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: tenis, pétanque, stolní tenis, fotbalové hřiště, multisportovní hřiště, vodní sporty na pláži.

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Elegantní, velký rodinný hotel IBEROSTAR Selection Anthelia v první linii od oceánu a současně přímo u rušné promenády. Díky těmto a dalším výhodám zde prožijete luxusní dovolenou s celou rodinou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech (viz níže): 7 nocí nebo za příplatek 14 nocí, stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce (během pobytu na Tenerife služby delegáta), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné, poplatky za místní průvodce, nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, služeb místních průvodců - cca 60 EUR/os. (povinný poplatek průvodci). V této částce nejsou zahrnuty fakultativní výlety.
 
Název zájezdu v polském jazyce: Teneryfa, La Gomera i El Hierro - Kraina wiecznej wiosny
Kód zájezdu: TPH

Program

Z ostrova na ostrov: Tenerife, La Gomera, El Hierro a pro zájemce La Palma • dvě hlavní města Tenerife - Santa Cruz a La Laguna, majestátní sopka Teide • nejkrásnější vesnice - Masca • útesy Los Gigantes • divoký ostrov El Hierro a UNESCO • La Gomera - ostrov čarodějnic • pro zájemce možnost  prodloužení pobytu na Tenerife!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na ostrově Tenerife. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách, nemají v tento den večeři.

Den 2
Po snídani odjezd na sever Tenerife, během kterého poznáme nejkrásnější a tradiční místa ostrova. Navštívíme dvě hlavní města - moderní, čili Santa Cruz, a historické - La Laguna. La Laguna je nejkrásnějším městem Tenerife s fantasticky zachovaným koloniálním starým městem (UNESCO). Navštívíme také „kanárskou Čenstochovou“, tzn. Candelarii s bazilikou Panny Marie Candelárské - patronky Tenerife. Přejedeme také nádhernou vyhlídkovou trasou přes nejdivočejší část ostrova – věčně zelené pohoří Anaga. Navštívíme neobvyklé místo, malebnou vesničku Taganana, která byla až do roku 1968 téměř odříznuta od světa - šlo se do ní dostat pouze lodí nebo pěšky strmými horskými stezkami. Bílé domy zavěšené na zelených svazích hor, obyvatelé žijící v klidu od přeplněných letovisek a úchvatná příroda vytvářejí opravdu idylické scenérie. Na závěr návštěva pohlednicové pláže ostrova - Las Teresitas, vytvořené ze saharského písku. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 3
Po snídani výlet do malebného Puerto de Santiago, kde uvidíme kanárský zázrak přírody - monumentální útesy Los Gigantes. Odtud přejedeme do pirátské vesnice, do Masky, zvané „kanárským Machu Picchu“. National Geographic považuje osadu ležící nad obrovskou roklí za nejkrásnější vesnice světa. Následně nás čeká návštěva Parque Nacional El Teide, který je nejnavštěvovanějším národním parkem ve Španělsku a nejdůležitější atrakcí Kanárských ostrovů. Projdeme se měsíční krajinou u slavných skalních formací Roques de Garcia a uvidíme nejvyšší vrchol Španělska - monumentální sopku El Teide (3718 m n. m.); možnost výjezdu horskou lanovou dráhou Teleférico del Teide do výšky 3555 m n. m. (za příplatek cca 27 EUR/os.). Na zpáteční cestě zastavíme v kanárském Zakopaném, čili v nejvýše ležícím městě ve Španělsku - Villaflor, které je známé díky místním vinicím. Navštívíme tam tradiční kanárské vinařství, kde ochutnáme typické alkoholické výrobky z Tenerife. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 4
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem (cca 3 hodiny) na nejmenší z Kanárských ostrovů, skutečný konec španělského světa. Naším cílem bude divoký El Hierro - nejjižnější ostrov celého souostroví, který uchvacuje kontrasty mezi sopečnými oblastmi, zelení hustých lesů a tyrkysovými mořskými vodami. Celý ostrov vytváří jedinečný ekosystém a je chráněn UNESCEM jako biosférická rezervace. Na naší trase kolem ostrova bude: Mirador de la Peña - slavné vyhlídkové místo navržené slavným umělcem Césarem Manriquem, projedeme také krásným údolím El Golfo a navštívíme nejmenší hotel na světě v Las Puntas, kde sníme tradiční tapas. Seznámíme se také s obyvateli ostrova během návštěvy archeologicko-etnografického muzea pod širým nebem Ecomuseo de Guinea, kde byly zrekonstruovány jejich tradiční domy. Prohlédneme si tam také sopečnou jeskyni. Poté navštívíme Chovatelské středisko obří ještěrky, kde probíhá práce na obnově tohoto zdejšího endemického druhu, který je na pokraji vyhynutí. Zpáteční cesta na Tenerife, večeře a přenocování.

Den 5
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek).
Pro zájemce možnost využití fakultativního výletu na ostrov La Palma (cena cca 160 EUR/os.). Tehdy po snídani (může být formou časné snídaně nebo balíčku) transfer na letiště Tenerife Norte v La Laguna a přelet na ostrov La Palma. Výjezd na Roque de los Muchachos (2426 m n.m.) - nejvyšší bod na La Palmě. Cestou budeme obdivovat výhledy na Národní park Caldera de Taburiente; zastavíme také v okolí slavné astronomické observatoře Observatorio del Roque de los Muchachos - nejdůležitější instituce tohoto druhu v Evropě, v níž je umístěn jeden z největších dalekohledů na světě. Následně zastavíme v nejkrásnějším letovisku ostrova Puerto de Naos - volný čas na oběd (na vlastní náklady a za příplatek). Navštívíme také Fuencaliente, kde uvidíme pobřeží zaplavené lávou a nejmladší sopky souostroví: sopku San Antonio a sopku Teneguía, která naposledy vybuchla v roce 1971. Navštívíme také okouzlující Santa Cruz de La Palma - hlavní město ostrova a také jeho nejkrásnější město. Transfer na letiště, přelet na Tenerife. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 6
Po snídani (může být formou brzké snídaně nebo balíčku) přejezd trajektem na ostrov čarodějnic - La Gomeru. V programu je návštěva Národního parku Garajonay (UNESCO), kde uvidíme největší, tajemný a mlhavý vavřínový les na světě, ve kterém se budeme cítit jako ve filmu „Jurský park“. Navštívíme také plantáž kanárských banánů, díky kterým je ostrov známý a uvidíme, jak pomalu plyne život v gomérských vesnicích. Budeme mít také zastávku v historickém hlavním městě San Sebastián de La Gomera, kde se nachází dům Kryštofa Kolumba. Uvidíme i symbol La Gomery - slavnou skálu Roque de Agando. Vyvrcholením výletu bude večeře v nejneobvyklejší restauraci na ostrově v Mirador de Abrante - zavěšené nad propastí, se skleněnou podlahou. Během oběda se bude konat ukázka tradičního gomerského jazyka. Po výletě přejezd trajektem na Tenerife, návrat do hotelu, večeře a přenocování.
 
Den 7
Volný den k odpočinku, koupání v moři a opalování. Snídaně a večeře v hotelu (v ceně, nápoje za příplatek).
Pro zájemce možnost využití fakultativních výletů - doporučujeme výlet do slavné botanicko-zoologické zahrady Loro Parque (za poplatek cca 55 EUR/os.), kde lze vidět největší sbírku papoušků na světě, představení kosatek, delfínů, lachtanů a papoušků, stejně jako největší pingvinárium na světě. V parku se lze také setkat s bílými tygry, červenými pandami, gorilami a spoustou dalších exotických zvířat. Alternativně nabízíme plavbu, během které lze pozorovat velryby a delfíny (cena cca 41 EUR/os.), safari vodními skútry (cena cca 98 EUR/os.) nebo návštěvu nejlepšího vodního parku na ostrově - Siam Parku (cena cca 38 EUR/os.).
 
Den 8
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště a odlet do Polska. 

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vyhřívání hotelových bazénů, která připadá pouze v zimě, zhruba od 1.11. do 31.3.

Informace o hotelech

Ubytování
Tříhvězdičkové hotely nacházející se mimo navštěvovaná města.

Pokoje
Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ve třílůžkovém pokoji se nachází manželská postel a samostatná postel jako přistýlka. Všechny pokoje mají koupelnu, často s telefonem a klimatizací.

Vybavení
Na místě v hotelu restaurace a bar.

Strava
Snídaně a podávané večeře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč