Tři odstíny Atlantiku - nalodění na Tenerife

Maroko - Agadir - Agadir
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Zenith **** - velká výletní loď, po rekonstrukci v roce 2013, patřící do flotily španělské lodní společnosti „Pullmantur Cruises“. Loď je více než 25 m vysoká a 208 m dlouhá.

Kajuty: 720 kajut různých velikostí a standardů. Všechny kajuty jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (sprcha), TV a trezorem.

- Vnitřní kajuta (bez okna) - nachází se na palubách 4 - 11, pro max. 4 osoby, obvykle je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, přistýlky jsou v podobě sklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky.

- Vnější kajuta s oknem - nachází se na palubách 4 - 9, pro max. 4 osoby, obvykle je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, přistýlky jsou v podobě sklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Vzhledem k umístění kajut na jednotlivých palubách může být výhled a velikost okna odlišný.

- Vnější kajuta s balkonem - nachází se na palubách 10 - 11, pro max. 4 osoby, obvykle je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, přistýlka je v podobě pohovky.

Vybavení: recepce, výtahy, mini nákupní galérie (duty-free), 3 restaurace (a’la carte a bufet), 6 barů, diskotéka, kabinová služba, kasino, divadlo, venkovní bazén se slanou vodou s brouzdalištěm pro děti, prosluněná terasa s lehátky (ručníky u bazénů), fitness centrum (vířivka, posilovna, sauna, procedury ve wellness - za příplatek), miniklub pro děti, knihovna, herna, internet (za příplatek). Na lodi jsou organizovány různé animace: sportovní hry, vystoupení, apod. Během některých večerních akcí jsou vítány společenské šaty. Zdarma: vstup do bazénů, využívání ručníků a lehátek u bazénů, posilovna, vstup na diskotéku. Služby jako: internet, fax, telefon, masáže, prádelna, lékařské služby, značkový alkohol atd. jsou za příplatek.

Strava: All Inclusive - snídaně, obědy a večeře (formou bufetu), občerstvení během dne, odpolední občerstvení (tea time). Nápoje ze stojanů: voda, káva, čaj, džus k dispozici během výše uvedených jídel. Neomezené množství místních alkoholických nápojů (brandy, gin, vermut, whisky, tequila, rum, vodka, likéry, víno a pivo) a nealkoholických nápojů servírovaných na místech určených hotelem. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet na ostrov Tenerife, letištní taxy, přístavní a servisní poplatky, transfery dle programu, ubytování: 7 nocí na lodi, stravování podle nabídky, turistický program (viz níže), služby polského průvodce během zájezdu, asistenci zástupce Rainbow na letišti, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Program

Tenerife a sopka Pico de Teide - „La isla bonita“ (půvabný ostrov) - La Palma - portugalská Madeira - Ostrov věčného jara - Agádír - největší letovisko Maroka - sopečné Lanzarote podle koncepce Césara Manriqueho - Gran Canaria a kontinent v „kostce“ - loď Zenith **** (All Inclusive) - možnost prodloužení pobytu ve vybraném hotelu na Tenerife

Den 1
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady. Přelet na Tenerife. Transfer do přístavu v Santa Cruz de Tenerife a nalodění na loď. Kolem 20:00 hodiny loď vyplouvá z Tenerife.

Den 2
Snídaně na lodi. Kolem 9:00 hodiny loď dorazí do přístavu na ostrově La Palma, jehož celá oblast byla prohlášena za biosférickou rezervaci a v roce 2002 byla zapsána na seznam UNESCO. La Palma je také považován za jeden z nejstrmějších ostrovů na světě - na malé ploše dominují hory s nejvyšším vrcholem ostrova Roque de las Muchachos (2426 m n. m.). Volný čas na samostatné prozkoumávání ostrova nebo možnost zúčastnit se organizovaného fakultativního výletu (za poplatek). Návrat na loď. Kolem 17:00 hodiny loď vyplouvá z ostrova La Palma.

Den 3
Snídaně na lodi. Kolem 13:00 hodiny loď dorazí do přístavu na Madeiře (Portugalsko). Madeira je díky přírodní kráse, rozmanité krajině, bohaté flóře, mírnému podnebí nazývána Ostrovem věčného jara nebo perlou Atlantiku. Na Madeiře lze ochutnat neobvyklé křížaly z ovoce a zeleniny, provozovat trekking po slavných levadách a vavřínových lesích nebo stanout na 528 m vysoké skleněné plošině na mysu Girao. Volný čas na samostatné prozkoumávání ostrova nebo možnost zúčastnit se organizovaného fakultativního výletu (za poplatek). Návrat na loď. Kolem 22:00 hodiny loď vyplouvá z Madeiry.
 
Den 4
Den na moři - odpočinek na palubě lodi.

Den 5
Snídaně na lodi. Kolem 7:00 hodiny ráno loď dorazí do přístavu v Agádíru (Maroko). Agádír je největším letoviskem Maroka a rušným městem. Nad městem se tyčí ruiny agádírské pevnosti - kasby. Turisté obvykle navštěvují místní (souk) bazar El Had, na kterém si lze koupit mimo jiné místní ovoce a zeleninu, voňavé arabské koření, šperky a oblečení. Volný čas na samostatné prozkoumávání ostrova nebo možnost zúčastnit se organizovaného fakultativního výletu (za poplatek). Návrat na loď. Kolem 19:00 hodiny loď vyplouvá z Agádíru.

Den 6
Snídaně na lodi. Kolem 13:00 hodiny loď dorazí do přístavu na Lanzarote - nejvzdálenějšího ostrova Kanárského souostroví, známého svou „měsíční“ krajinou. Národní park Timanfaya, chodby a skalní balkony Los Hervideros nebo zelená voda jezera El Golfo jsou největšími atrakcemi ostrova vedle malých městeček, jejichž bílé budovy kontrastují s lávovými poli. Volný čas na samostatné prozkoumávání ostrova nebo možnost zúčastnit se organizovaného fakultativního výletu (za poplatek). Návrat na loď. Kolem 20:00 hodiny loď vyplouvá z Lanzarote.
 
Den 7
Snídaně na lodi. Kolem 8:00 hodiny ráno loď dorazí do přístavu v Las Palmas (Gran Canaria). Tento ostrov, díky své rozmanité krajině je nazýván kontinentem v miniatuře. Nejznámějšími atrakcemi jsou duny Maspalomas, vrchol Pico de la Nieves, skalní formace Roque Nublo nebo vulkanický kráter Bandama. Volný čas na samostatné prozkoumávání ostrova nebo možnost zúčastnit se organizovaného fakultativního výletu (za poplatek). Návrat na loď. Kolem 21:00 hodiny loď vyplouvá z Gran Canarie.

Den 8
Snídaně na lodi. Kolem 8:00 hodiny ráno loď dorazí do přístavu na Tenerife. Vylodění. Transfer na letiště a návrat do Polska.
Pro ty, kdo si dokoupili druhý týden pobytu na Tenerife - transfer do vybraného hotelu, v některých termínech je transfer možný přes letiště.
 
Upozornění k programu
• V závislosti na povětrnostních podmínkách na moři nebo na ostrovech se může kapitán rozhodnout změnit trasu nebo nevplouvat do některého z přístavů uvedených v programu.
• Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno.
• V průběhu celé plavby doporučujeme využít fakultativní výlety (za příplatek). Úplný seznam fakultativních výletů uvede průvodce zájezdu po příletu na Gran Canarii.
• Závaznou měnou na lodi je EUR.
• Na lodi jsou přijímány pouze kreditní karty. Nejsou akceptovány debetní a bankomatové karty. Při ubytování na lodi mohou být blokovány finanční prostředky na pokrytí možných nákupů/služeb.
• Na loď není dovoleno vnášet nebezpečné předměty, mimo jiné: žehličky, nože, varné konvice, jídlo, nápoje a žádné hořlavé materiály.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu


17. 11. - 24. 11. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
26 696 Kč
24. 11. - 01. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
28 062 Kč
01. 12. - 08. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
25 178 Kč
08. 12. - 15. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
25 306 Kč
15. 12. - 22. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
24 883 Kč
22. 12. - 29. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
31 107 Kč
29. 12. - 05. 01. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
40 422 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč