IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek0
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek1
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek2
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek3
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek4
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek5
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek6
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek7
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek8
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek9
IBEROSTAR Royal El Mansour Obrázek10

IBEROSTAR Royal El Mansour

Tunisko - Mahdia
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Luxusní, 5*
Mezinárodní animace
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotel IBEROSTAR Royal El Mansour​, obklopený bujnou zahradou, se nachází jen kousek (cca 1 km) od centra města Mahdia, půvabného městečka s četnými památkami, okouzlujícími uličkami a kavárnami, známého pro své krásné písečné pláže. Hotel je vzdálený cca 45 km od letiště v Monastiru a cca 90 km od letiště Enfidha.

Pláž
Přímo u hotelu IBEROSTAR Royal El Mansour je písečná pláž. Zdarma lehátka a slunečníky na pláži, plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné kauce ve výši cca 50 TDN/osoba.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní bazén, krytý bazén (otevřený v zimním období) a dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, mini klub pro děti ve věku 4-7 let a maxi-klub pro děti ve věku 8-12 let. Noční klub otevřen od 23:00-2:00. Za poplatek: hlídání dětí, SPA (kosmetické procedury, masáže, sauna), tělocvična a konferenční místnosti.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Royal El Mansour​ má 297 pohodlných a moderních dvoulůžkových pokojů (s možností max. 1 přistýlky) rozmístěných na pěti podlažích hlavní budovy. Všechny jsou vybaveny balkónem, mini barem (za poplatek, doplňovaný na vyžádání), koupelnou (vsoušeč vlasů), klimatizací (v provozu čeervenec - srpen), satelnitní TV, telefonem, bezplatným trezorem. 

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) podávané v hlavní restauraci formou bufetu (mezinárodní a regionální kuchyně). Zákazníci mohou využívat také bar v lobby (10:00-24:00): alkoholické a nealkoholické nápoje, bar u bazénu (10:00-18:00): občerstvení a nápoje, Barbeque bar podávající občerstvení (12:30-17:00) a maurskou kavárnu (16:00-23:00): tradiční čaj a káva. Možnost využití 1x za pobyt z jedné ze 2 tematických a'la carte restaurací (tuniské nebo italské, předchozí rezervace nutná).

Sport a zábava
Hotel IBEROSTAR Royal El Mansour​ provozuje pestrý animační program pro děti i dospělé, k dispozici jsou navíc i dva dětské kluby zajišťující zábavu, hry, představení a mnoho dalších atrakcí. Velkou výhodou je také noční klub nacházející se v areálu. Doporučujeme také využití tenisových kurtů, zařízení pro stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, posilovnu, vodní aerobik, lukostřelbu, bowling (některé atrakce za poplatek).

Internet
Bezplatné internetové Wi-Fi v lobby.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


Náš názor
Luxusní hotel IBEROSTAR Royal El Mansour s rozsáhlou infrastrukturou pro náročné zákazníky. Široká škála animačních programů, centrum města jen kousek od hotelu, bohatý program All Inclusive a písečná pláž - vše co je potřeba pro zpestření dovolené. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u přepážky Rainbow Tours 2 hodiny před odletem letadla (platí pro všechna letiště). Aktuální časy letů zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění
Odlety z: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz u přepážky Rainbow Tours 2 hodiny před odletem letadla. Zkontrolujte si aktuální čas odletu na webu r.pl/rozklady.
Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě je jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY (TUNISKO V KOSTCE) - neděle/pondělí, cena: cca 80 EUR nebo 95 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Tento dvoudenní výlet na "Velký Jih" je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Tato cesta není jen návštěvou Sahary, je to skutečná podstata celé země od severu k jihu - proto "Tunisko v pilulce". Vřele doporučujeme!
  Během cesty navštívíme 3. největší římské koloseum v El Jem, tato krásně zachovaná budova posloužila k natáčení filmu Gladiátor. Poté navštívíme Matmatu - připomínající měsíční krajinu. Záběry na tyto úchvatné hollywoodské krajiny se objevily také ve filmech jako jsou Star Wars, Anglický pacient nebo V poušti a divočině. Matmata je vesnice, která je stále obývána domorodým obyvatelstvem Tuniska - Troglodyty. Navštívíme jejich autentické domy, které jsou vytesány do skal. Právě zde na oběd ochutnáme tuniské speciality. Následně se dostáváme k „bráně Sahary“ v Douz a vyrážíme na hřbetech velbloudů (cca. 25 TND) do saharské pouště - Východní Erg. Abychom ještě více pocítiti atmosféru nekonečné Sahary, v blízkosti máme připravený nocleh a večeři. Druhý den po snídani vyjíždíme k největšímu solnému jezeru Tuniska - Šot al-Džaríd, kde budeme obdivovat jedinečnost této krajiny. Na jihu země je spousta pouštních oáz s milionem palem (možnost výjezdu kočárem do oázy - cca12 TND). Dále se vydáme džípy na dobrodružství, jaké známe z rallye Paříž-Dakar v Ong Jemel - ve městě známém z filmu Hvězdné války. Uvidíme i krásné horské oázy v Chebice. Na zpáteční cestě zakončíme výlet návštěvou islámského Svatého města - Kajruvánu. Na místě se platí přejezd džípy, cena cca 20 EUR/os.

TUNIS - KARTÁGO - SIDI BOU SAID - MUZEUM BARDO - 1 DEN - úterý, cena: cca 35 EUR nebo 40 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Cílem výletu je seznámit se s historií a kulturou Tuniska, starou 3000 a více let. Právě zde se arabská kultura neuvěřitelně prolíná s fénickými, andaluskými a francouzskými vlivy. V programu výletu uvidíte 4 různé tváře tohoto města. V plánu je také návštěva v samotném srdci hlavního města. Procházky hlavní třídou Habib Bourgiby, kde můžete obdivovat krásnou francouzskou architekturu, přejdeme ke zdím arabské Medíny z 13. století, plné orientálních bazarů. Společná procházka úzkými uličkami trhu (súku), kde můžete na každém kroku sledovat umělecká řemesela a určitě neodejdejte bez nějakého toho suvenýru pro sebe. Dalším bodem je návštěva muzea Bardo, známého největší sbírkou římských mozaik a soch z celé severní Afriky, stejně jako punské sbírky. A pokud jsme v hlavním městě, nelze vynechat návštěvu historického Kartága, kde uvidíte rozlehlý a dobře zachovalý komplex římských koupelí Antonia Pia z 2. stol. našeho letopočtu. Dalším mimořádně příjemným bodem programu bude procházka v půvabném andaluském uměleckém městečku Sidi Bou Said. Bílá a modrá architektura tohoto místa, úchvatný výhled na jachtařský přístav a zátoku Tunisu připomíná řeckou architekturu Santorini. Oběd během cesty je zahrnut v ceně.

EL ZAHRA - LASEROVÁ SHOW - 1/2 DNE - pátek, pondělí, cena: cca 30 EUR nebo 37 USD pro dospělého, dítě 2 - 12 let sleva 50 %

Historické představení "Světlo a zvuk" - high-tech laserová show, projekce dynamických obrazů, kde jsou stovky doplňků a herců, vypráví historii Tuniska v polském jazyce. V předsálí se podávají tuniské pokrmy a víno. Zábavu zpestří břišní tance a tuniské tance.

PLAVBA PIRÁTSKOU LODÍ - 1/2 DNE - pondělí, středa nebo sobota, cena: cca 15 EUR nebo 17 USD pro dospělého - hotely v Sousse a Monastrize, 20 EUR nebo 23 USD pro dospělého v hotelích v Mahdii, děti 2 - 12 let - 50%

Ranní plavba na moři! Tři hodiny relaxační plavby podél pobřeží pro všechny, kteří mají rádi lodě, moře a dobrou zábavu. Během plavby se podává občerstvení, připraven je program, zábava a pro odvážlivce koupel v hlubinách moře.

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow Tours, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Nejlepší dovolená v životě 17. 08. 2016

HOTEL Tento hotel jsme si vybrali pro naši svatební cestu a byla to nejlepší volba. Hotel je nádherný, úchvatný. Měli jsme pokoj s výhledem na moře a větší nádheru jsem neviděla, poprvé jsem byla... Číst zbytek recenze

Úžasná dovolená v Tunisku! Byl jsme zde poprvé a zřejmě ne naposled. Jediná co nás mrzí, tak těch 8 dní uběhlo strašně r 10. 08. 2016

Hotel je na úrovni 5*, opravu na arabské poměru splňuje tuto hodnotu jak čistotou, službami tak po vizuální stránce. Obrovská vstupní hala všude čisto, uklizeno, vyleštěno. Pokoj s číslem 1119 jsme... Číst zbytek recenze

15 dní parády 24. 07. 2016

S dovolenou v tomto hotelu jsem byl velmi spokojený. Pokoj krásný, čistý, vše funkční. U jídla jsem nevěděl co si mám dříve nandat na talíř. Pláž široká, pozvolný vstup do moře. Personál ochotný. 3... Číst zbytek recenze

Úžasné 12. 07. 2016

Celkové shrnutí Hotel je jedním slovem úžasný, personál milí a velice ochotný, po příjezdu nás hned ubytovali, přijeli jsme kolem půlnoci a donesli nám i večeři. Celkově jsme si užili spoustu zábavy... Číst zbytek recenze

Dobrý hotel 23. 06. 2014

Nedávno jsem se z tohoto hotelu vrátila a můžu upřímně říct, že to nebyl jeden z nejlepších hotelů, v kterých jsem byla. Zaměstnanci jsou docela ochotní, i když se zdálo, že potřebují spropitné, aby... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

07. 05. - 21. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
22 500 Kč
07. 05. - 14. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
15 370 Kč
14. 05. - 21. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
16 325 Kč
14. 05. - 28. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
23 351 Kč
21. 05. - 01. 06. 2020 (12 dní)
Varšava All Inclusive
21 268 Kč
21. 05. - 28. 05. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
16 498 Kč
21. 05. - 04. 06. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
24 609 Kč
28. 05. - 04. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
18 322 Kč
28. 05. - 08. 06. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
23 251 Kč
28. 05. - 11. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
26 903 Kč
01. 06. - 08. 06. 2020 (8 dní)
Wrocław All Inclusive
17 091 Kč
01. 06. - 15. 06. 2020 (15 dní)
Wrocław All Inclusive
25 548 Kč
01. 06. - 11. 06. 2020 (11 dní)
Wrocław All Inclusive
20 672 Kč
04. 06. - 11. 06. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
17 384 Kč
04. 06. - 15. 06. 2020 (12 dní)
Varšava All Inclusive
21 751 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč