Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek0
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek1
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek2
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek3
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek4
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek5
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek6
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek7
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek8
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek9
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek10
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek11
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek12
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek13
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek14
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek15
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek16
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek17
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek18
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek19
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek20
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek21
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek22
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek23
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek24
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek25
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek26
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek27
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek28
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek29
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek30
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek31
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek32
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek33
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek34
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek35
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek36
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek37
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek38
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek39
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek40
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek41
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek42
Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort) Obrázek43

Djerba Resort (ex. Vincci Djerba Resort)

Tunisko - Djerba
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Figloklub s polskými animátory
Bazén
Lehátka zdarma
Bestseller

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rozlehlý hotel se nachází v palmové zahradě v turistické oblasti na jihu ostrova Djerba. Nejbližší obchody, bary a restaurace jsou k dispozici ve vesnici Midoun, vzdálené přibližně 3 km od hotelu. Vzdálenost od hlavní vesnice na ostrově, Houmt Souk, je přibližně 15 km a od letiště Djerba - Zarzis přibližně 25 km. V pěší vzdálenosti od hotelu se nachází vodní park Le Pirate, 27jamkové golfové hřiště, kasino a bowling, jezdecké centrum a centrum vodních sportů. POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 12 TND/osoba/den. Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích hotelových nocí i při delších pobytech. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Obydlí se nachází přibližně 400 metrů od písečné pláže s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky zdarma v oddělené hotelové části, osušky k dispozici po zaplacení zálohy. Bezplatná hotelová kyvadlová doprava na pláž jezdí každých 30 minut (v hlavní sezóně).

.

K dispozici pro hosty

Budova byla otevřena v roce 2002. Recepce s nepřetržitým provozem, lobby, výtahy, směnárna, venkovní bazény o rozloze cca 2000 m2 se sladkou vodou, brouzdaliště pro děti, krytý bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma, osušky k dispozici oproti kauci. Hlavní restaurace, restaurace a la carte a barbeque restaurace, 5 barů, maurská kavárna. Za příplatek: obchod se suvenýry, konferenční místnost, prádelna, půjčovna aut, kadeřnictví a lázeňské centrum. Hotel přijímá kreditní karty.

.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd 12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje a místní lihoviny k dispozici v barech v areálu hotelu od 8:00 do 24:00. 1x možnost pobytu v restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá animační program pro děti i dospělé. Během dne jsou organizovány sportovní aktivity: tenis, fotbal, badminton, bowling, lukostřelba. Večer se konají různá představení a show. K dispozici jsou také 3 tenisové kurty (vybavení za poplatek), víceúčelové hřiště, posilovna, stolní tenis, minigolf a miniklub pro děti. Za příplatek je k dispozici kulečník. V hotelu je také diskotéka La Bomba (nápoje se platí na místě).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní, dobře udržovaný hotel s pěknými pokoji, skvělým jídlem, zajímavými animačními programy a příjemným bazénem a odpočinkovou zónou obklopenou rozsáhlou palmovou zahradou je ideální volbou pro lenochy i aktivní lidi, rodiny i páry.

Umiestnenie

Rozľahlý hotel se nachází v palmovej záhrade v turistickej oblasti na juhu ostrova Djerba. Najbližšie obchody, bary a reštaurácie sú k dispozícii v dedinke Midoun vzdialenej približne 3 km od hotela. Vzdialenosť od hlavnej dediny na ostrove, Houmt Souk, je približne 15 km a od letiska Djerba - Zarzis približne 25 km. V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádza vodný park Le Pirate, 27-jamkové golfové ihrisko, kasíno a bowling, jazdecké centrum a centrum vodných športov. POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 3 TND/osoba/den. Maximálna turistická daň sa počíta za 7 po sobě následujících hotelových nocí aj pri dlhších pobytoch. Osoby mladšie ako 12 rokov sú od platenia turistickej dane oslobodené. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.
Webová lokalita Stravovanie

All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy 12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje k dispozici v baroch v areálu hotelu od 8:00 do 24:00. 1x možnost pobytu v restauraácii a la carte (nutná předchozí rezervace).

.
Miestna kategória

****

Podľa nášho názoru

Kvalitní, dobře udržiavaný hotel s peknými pokoji, skvělým jídlem, zajímavými animáciami a příjemným bazénem a odpočinkovou zónou obklopenou rozsáhlou palmovou zahradou je ideální volbou před lenivých i aktivních lidí, rodiny a páry.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje.

UPOZORNĚNÍ! 

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši :

U 2* hotelů činí místní turistická daň 4 TND/osoba/noc.

U hotelů 3* činí místní turistická daň 8 TND/osoba/noc.

U hotelů 4* a 5* činí místní turistická daň 12 TND/osoba/noc.

Maximální turistická daň se počítá za 15 po sobě jdoucích nocí v hotelu, a to i v případě delších pobytů. Osoby mladší 12 let jsou od placení turistické daně osvobozeny. Turistická daň je povinná a platí se přímo na recepci, a to před ubytováním klientů v hotelu.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tunezja, Djerba - wczasy

 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.Upozornění k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

 

Každý cestující (bez ohledu na věk) je povinen předložit HOTELOVÝ VOUCHER (K VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI před odbavením - u stanoviště Rainbow).

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

 

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

 

Čas
Stejný jako v ČR.

 

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

 

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

 

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

 

Djerba
Malý tuniský ostrov, který je již léta oblíben turisty, kteří touží po slunci. Ostrov přitahuje dlouhými plážemi s jemným a světlým pískem, blankytem moře a krásným počasím. Djerba je místem malých městeček, ve kterých dominují nízké stavby bílých domů se střechami ve tvaru kopulí, tradičních arabských trhů, kde si lze koupit místní orientální rukodělné výrobky, aromatické koření a chutnou tuniskou kuchyni. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek od spěchu a ruchu velkých letovisek. Navíc rozsáhlá hotelová základna umožní každému najít něco pro sebe.

 

Letoviska na Djerbě

Houmt Souk
Hlavní město a hlavní město ostrova, ležící u tyrkysových vod severního pobřeží, jehož největší atrakcí je krytý arabský bazar (souk), kde si lze koupit mnoho místních produktů - rukodělné výrobky místních řemeslníků, aromatické koření a chutné pokrmy tuniské kuchyně. Za pozornost stojí také krásný přístav, Muzeum umění a tradic a pevnost z 15. století nebo procházka úzkými a tajemnými ulicemi.

 

Midoun
Midoun je druhým největším městem z hlediska počtu obyvatel na ostrově. Je obklopeno ovocnými sady, zahradami a palmovými háji. Tradiční medína se spletí úzkých uliček vytváří klima jako v „Knize tisíce a jedné noci“. Kousek od města je 300 let starý podzemní olejový lis a ještě dál na sever je nejstarší památka na ostrově - písková hrobka Bourgou z období Punských válek.

 

Výlety v okolí

SAHARA 2 DNY/VELKÝ JIH 

Tento dvoudenní výlet je nepochybně největším zážitkem a dává příležitost seznámit se s různými regiony země, s bohatou a rozmanitou kulturou a tradicí. Navštívíme Matmatu podobnou měsíční krajině. Poznáme domy - jeskyně, kde dodnes žijí berberské kmeny. Úchvatné krajiny této oblasti můžeme znát z filmů "Star Wars", "Anglický pacient" a "V poušti a divočině". V Touzeru - kouzelném městě s originální béžově rezavou architekturou, strávíme noc a druhý den nasedmneme na džípy, a zažijeme adrenalinovou cestu, jakou známe z rallye Paříž-Dakar. Uvidíme přírodní úkaz - největší solné bezodtokové jezero Šot al-Džaríd. Během několikakilometrové jízdy je velká pravděpodobnost, že uvidíme fata morgánu. Díky slanému povětří, východům a západům slunce voda jiskří různými barvami, což přináší nádhernou podívanou. Nejkrásnější květina pouště - písečná (pouštní) růže - vzniká pouze na místech, kde se poušť setkává se solným jezerem. Můžeme si také vychutnat  podívanou na malebné horské oázy v Chebice. Z města Douz se vydáme na dobytí pouště na velbloudech - cena: 25 TND/os. V ceně výletu je 1 přenocování a strava (snídaně a oběd).

 

JÍZDA KOLEM OSTROVA - PŮL DNE 

Ostrov Djerba je proslulý nejen svou písečnou pláží, ale i krásnou keramikou a původní architekturou. Během cesty se seznámíte s kulturním dědictvím této oblasti Tuniska, kterou vytvořili Berbeři, Židé, Turci, Italové a Španělé. Guellala je město slavné keramiky. Obyvatelé zde vyrábějí keramiku tradičním způsobem po celá staletí. V muzeu v Guellale se uskuteční prezentace výroby hrnců a dalších užitkových předmětů. Budete zde mít také možnost nakupovat. V Erriadhu navštívíme nejdůležitější synagogu v Africe, El Ghriba. Nachází se zde nejstarší TÓRA na světě. Každý rok v květnu přichází spousta Židů z celého světa, aby oslavili radostný jarní svátek LA BA OMER a vzpomínali na seslání manny z nebe a konec epidemie. Na ulicích můžete vidět poutníky s osmiramenným svícnem, vše je zde barevné a rušné. Do synagogy vstupujeme se zakrytými ramery, ženy dostanou na hlavu šátek a muži jarmulku. Můžete si zde koupit suvenýry, jako jsou vonné oleje, parfémy, nebo šperky. Navštívíme také hlavní město ostrova HOUMT SOUK. Nedaleko přístavu se nachází pevnost Gaza Mustapha z 13. století, která pamatuje doby, kdy Turci porazili Španěly.

 

KROKODÝLÍ FARMA 

Trávíte dovolenou na Djerbě? Tak to musíte jít do parku Djerba Explore. Tento komplex se skládá z elegantního muzea Lalla Hadria s působivou sbírkou umění z islámských zemí z celého světa, skanzen pod širým nebem, kde můžete vidět typickou farmu a djerbansko - berberskými domky, hospodářské budovy, obchůdky, stejně jako zvyky každodenního života. Další atrakcí parku jsou bezpochyby nilští krokodýli z Madagaskaru a ukázka jejich krmení.

 

VÝLET PIRÁTSKOU LODÍ NA OSTROV PLAMEŇÁKŮ A DELFÍNŮ - PŮL DNE 

Relaxační plavba z přístavu Houmt Souk na Ras Rmel - dlouhý a písečný ostroh, nazývaný také ostrovem plameňáků a delfínů. Každý rok, na podzim a v zimě, sem přilítá spousta růžových plameňů, kteří se brodí v mělké laguně. Občas se zde také objeví delfíni, které sem lákají ryby obývající zátoku. Během plavby animace, zábava a tanec, krásné výhledy, koupání v smaragdovém moři a občerstvení na pláži.

 

Upozornění! Výlety jsou pořádány v polském jazyce. Jejich pořadatelem není CK Rainbow, ale místní agentura, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také ceny a podmínky zájezdů, proto adresujte případné reklamace přímo pořadateli. Popisy a ceny uvedeny v katalogu jsou pouze orientační, podrobnější informace jsou k dispozici u našeho tuniského delegáta. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlašování na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety pořádány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč