Club Aqua Plaza Obrázek0
Club Aqua Plaza Obrázek1
Club Aqua Plaza Obrázek2
Club Aqua Plaza Obrázek3
Club Aqua Plaza Obrázek4
Club Aqua Plaza Obrázek5
Club Aqua Plaza Obrázek6
Club Aqua Plaza Obrázek7
Club Aqua Plaza Obrázek8
Club Aqua Plaza Obrázek9
Club Aqua Plaza Obrázek10
Club Aqua Plaza Obrázek11
Club Aqua Plaza Obrázek12
Club Aqua Plaza Obrázek13
Club Aqua Plaza Obrázek14
Club Aqua Plaza Obrázek15
Club Aqua Plaza Obrázek16
Club Aqua Plaza Obrázek17
Club Aqua Plaza Obrázek18
Club Aqua Plaza Obrázek19
Club Aqua Plaza Obrázek20
Club Aqua Plaza Obrázek21
Club Aqua Plaza Obrázek22
Club Aqua Plaza Obrázek23
Club Aqua Plaza Obrázek24
Club Aqua Plaza Obrázek25
Club Aqua Plaza Obrázek26
Club Aqua Plaza Obrázek27
Club Aqua Plaza Obrázek28

Club Aqua Plaza

Turecko - Turecká riviéra - Okurcalar
Pobytový
Skluzavky
Aquapark
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Figloklub s polskými animátory
Bazén
Bestseller
Přímo u pláže
Bezplatná lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Club Aqua Plaza se nachází ve městě Okurcalar, cca 5 km od centra. Skládá se z hlavní budovy a tří vedlejších budov umístěných v udržované zahradě. Cca 1,5 km od hotelu se nachází Alara Bazar s obchody a restauracemi. Před hotelem je autobusová zastávka, ze které jezdí autobusy do Manavgatu, Side a Alanye. Letiště Antalya je vzdáleno cca 90 km. 
 

Pláž

Hotel Club Aqua Plaza se nachází přímo u široké, písčito-oblázkové soukromé pláže (přístup přes zahradu). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 
 

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, lobby, výtahy, hlavní restaurace servírující pokrmy mezinárodní kuchyně a tradiční turecká jídla, restaurace s občerstvením, 5 barů: lobby bar, bar u bazénů, Aqua Snack bar, plážový bar a Gardenia bar u amfiteátru. 3 bazény, včetně relaxačního, aquapark a bazén se skluzavkami (otevřeny v určitých hodinách), brouzdaliště a vodní hřiště pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Navíc: vířivka, fitness centrum, wellness centrum: parní a suchá sauna, turecké lázně, solná jeskyně. Za příplatek: pokojová služba, masáže a procedury ve wellness centru, obchod, prádelna, kosmetický salon, lékařská pomoc, květinářství, půjčovna aut. 

Ubytování

 

Internet

V areálu celého hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00-15:00), zmrzlina (12:00-16:30), občerstvení (12:00-16:30), káva, čaj a sladké občerstvení (16:00-17:00), večeře (18:00-21:00) formou bohatého bufetu, noční občerstvení (23:00-00:00). Nealkoholické nápoje (07:00-00:00) a alkoholické nápoje (10:00-00:00) jsou k dispozici zdarma. Navíc za poplatek: čerstvě vymačkané džusy, turecká káva, koktejly, dovážené nápoje, všechny nápoje podávané po půlnoci a zmrzlina v aquaparku.  
 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí během dne sportovní a animační program: jógu, aqua aerobik, pilates a večerní show. Navíc: stolní tenis, šipky, pétanque, mini fotbal, plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt (možnost zapůjčení vybavení). Za příplatek: herna, minigolf, osvětlení tenisového kurtu. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, miniklub. 

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Díky aquaparku a četným atrakcím pro děti je hotel Club Aqua Plaza ideální volbou pro rodinnou dovolenou. Každý si zde najde něco pro sebe, aby spojil blažený odpočinek s aktivní zábavou. Další výhodou je blízkost nákupního centra Alara Bazar, které je místní turistickou atrakcí. Zastávka místního autobusu před hotelem umožňuje objevovat okolí samostatně.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby delegáta.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů a jiné osobní výdaje.

 

Informujeme, že od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Nejsou přijímány také dolary vytištěné před rokem 1996 (s malými podobiznami prezidentů).

 

Z tohoto důvodu nebude možné provádět platby u průvodce nebo za fakultativní výlety bankovkami této nominální hodnoty (ročníku). 

Program


Den první
Odlet z ČR (Praha). Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. 


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.
 

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

 

Měna TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

 

Úřední jazyk
Turečtina

 

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.

 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti ČR.

 

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.


Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.

 


Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická letoviska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

 

Side
Městečko ležící na poloostrově láká svými krásnými plážemi, malebným jachetním přístavem a dobře zachovalými památkami z římské doby: amfiteátrem a Apollónovým chrámem. V okolí samotného Side se nachází mnoho letovisek, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

 

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písečné pláže, restaurace, obchody a zábavně-nákupní centrum.

 

Odlety z: Prahy
Sraz u stanoviště Rainbow cca 2 hodiny před plánovaným odletem. 

 

Víza - informace pro prodejce

Občané České republiky potřebují k překročení tureckých hranic cestovní pas platný nejméně 150 dní od prvního vstupu do Turecka.

Upozornění! Na držitele dočasných cestovních pasů se mohou vztahovat odlišné podmínky vstupu. Na osoby s jiným než českým občanstvím se mohou vztahovat jiné vízové ​​podmínky.

Upozornění! Výše uvedené podmínky byly uvedeny ke dni 20.9.2023 a mohou se změnit.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku, na Turecké riviéře obvykle trvá od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč