Sey Beach Hotel & SPA Obrázek0
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek1
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek2
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek3
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek4
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek5
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek6
Sey Beach Hotel & SPA Obrázek7

Sey Beach Hotel & SPA

Turecko
Pobytový
Skluzavky
Bazén se sladkou vodou
Novinka
Bazén
Lehátka zdarma
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na skvělém místě ve městě Kestel. Je vzdálen přibližně 5 km od města Alanya s mnoha obchody, restauracemi, bary a malebným jachetním přístavem a přibližně 135 km od letiště Antalya.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 50 m od soukromé písčito-oblázkové pláže (přístup na pláž přes ulici). Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži a u bazénu k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, výtahy, úschovna zavazadel, koutek s knihami, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, plážová restaurace s tureckými palačinkami a restaurace s občerstvením. 2 bary: u bazénu a na pláži, 4 bazény: hlavní bazén, bazén s tobogánem, dětský bazén, krytý bazén a parkoviště. Za poplatek: půjčovna aut, prádelna, lékař a obchody.

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive: Snídaně (07:30-10:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho turecké palačinky gözleme (12:00-14:00) v restauraci na pláži, káva a zákusek (16:00-17:00), noční svačina (23:00-23:30). Vybrané místní alkoholické nápoje k dispozici v barech; u bazénu (10:00-22:00) a na pláži (10:00-17:00). Čerstvě vymačkané džusy a nápoje v lahvích jsou k dispozici za příplatek.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí program denních aktivit a večerní zábavu. Pořádá lekce vodní gymnastiky, aerobiku a venkovní diskotéku. Dále: suchá a mokrá sauna, turecké lázně, posilovna, stolní tenis a šipky. Pro děti je k dispozici miniklub a minidiskotéka. Za příplatek: kulečník a procedury a masáže v lázeňském centru.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Poloha v blízkosti pláže, chutná kuchyně, zajímavě zařízené interiéry a animační program dělají z hotelu Sey Beach Hotel & Spa velmi dobrou volbu pro všechny, kteří hledají odpočinek i aktivní dovolenou v této části Turecka.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby delegáta.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů a jiné osobní výdaje.

 

Informujeme, že od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Nejsou přijímány také dolary vytištěné před rokem 1996 (s malými podobiznami prezidentů).

 

Z tohoto důvodu nebude možné provádět platby u průvodce nebo za fakultativní výlety bankovkami této nominální hodnoty (ročníku). 

Program


Den první
Odlet z ČR (Praha). Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. 


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.
 

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

 

Měna TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

 

Úřední jazyk
Turečtina

 

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.

 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti ČR.

 

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.


Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.

 


Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická letoviska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

 

Side
Městečko ležící na poloostrově láká svými krásnými plážemi, malebným jachetním přístavem a dobře zachovalými památkami z římské doby: amfiteátrem a Apollónovým chrámem. V okolí samotného Side se nachází mnoho letovisek, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

 

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písečné pláže, restaurace, obchody a zábavně-nákupní centrum.

 

Odlety z: Prahy
Sraz u stanoviště Rainbow cca 2 hodiny před plánovaným odletem. 

 

Víza - informace pro prodejce

Občané České republiky potřebují k překročení tureckých hranic cestovní pas platný nejméně 150 dní od prvního vstupu do Turecka.

Upozornění! Na držitele dočasných cestovních pasů se mohou vztahovat odlišné podmínky vstupu. Na osoby s jiným než českým občanstvím se mohou vztahovat jiné vízové ​​podmínky.

Upozornění! Výše uvedené podmínky byly uvedeny ke dni 20.9.2023 a mohou se změnit.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku, na Turecké riviéře obvykle trvá od začátku června do konce září.

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč