Xperia Grand Bali Hotel Obrázek0
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek1
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek2
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek3
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek4
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek5
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek6
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek7
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek8
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek9
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek10
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek11
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek12
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek13
Xperia Grand Bali Hotel Obrázek14

Xperia Grand Bali Hotel

Turecko - Turecká riviéra - Alanya
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Komorní, malý
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Xperia Grand Bali Hotel se nachází v centru Alanye, v blízkosti mnoha obchodů, restaurací a barů. Hotel leží cca 200 km od centra města s pevností a přístavem, který se nachází na skalnatém výběžku. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 120 km.

Pláž

Xperia Grand Bali Hotel se nachází jen 150 m od široké, písečné a bezpochyby nejkrásnější pláže na Turecké riviéře - Kleopatřiny pláže. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za příplatek.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, výtah, lobby, hlavní restaurace, bar. Navíc: bazén s odděleným dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10/EUR/osuška). Za poplatek: obchod, wellness centrum, kadeřnictví.

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v baru (08:00-24:00). Za příplatek: čerstvě vymačkané džusy, zmrzlina, turecká káva, importované alkoholické nápoje a nápoje po 24:00.

Sportovní a animační program

Xperia Grand Bali Hotel neorganizuje animace. Hostům jsou k dispozici: šachy a TV místnost. Vodní sporty na pláži - za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Výhodná poloha v samém centru rušné Alanye. Příjemně zařízený, moderní hotel s velmi dobrým hodnocením. Doporučujeme těm, kteří hledají zábavu a rodinám se staršími dětmi.

 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby delegáta.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje neuvedené v popisu jednotlivých hotelů a jiné osobní výdaje.

 

Informujeme, že od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Nejsou přijímány také dolary vytištěné před rokem 1996 (s malými podobiznami prezidentů).

 

Z tohoto důvodu nebude možné provádět platby u průvodce nebo za fakultativní výlety bankovkami této nominální hodnoty (ročníku). 

Program


Den první
Odlet z ČR (Praha). Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. 


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.
 

Jiné

TURECKÁ RIVIÉRA - obecné informace

 

Měna TL - turecká lira. Je třeba vzít s sebou EUR nebo USD. Peníze je možné směnit ve směnárnách, na poště, v bance nebo na hotelové recepci (v hotelech je kurs zpravidla nejméně výhodný).

 

Úřední jazyk
Turečtina

 

Spropitné
Je zvykem nechávání malých částek jako spropitné. Výdělky nejsou v Turecku velké a často je zpropitné značnou finanční pomocí. To platí zejména u řidičů na fakultativních výletech a u číšníků v restauracích.

 

Čas
V Turecku je časový posun + 1 hodina oproti ČR.

 

Orientační ceny
Pizza cca 20 TL, 1,5 l vody cca 1,5-2 TL, pivo v obchodě cca 9 TL. Mimo obchody s potravinami se vyplatí smlouvat.


Pošta
Pošta je označena PTT (tmavě modrý nápis na žlutém pozadí). Na poště je možné koupit pohlednice, známky, telefonní karty a směnit peníze. V některých hotelích je možné zanechat pohlednice opatřené známkou na recepci. Při koupi pohlednic je dobré hned koupit i známky letecké pošty.

 

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Náklady na roaming české mobilní sítě jsou poměrně velké, proto se prosím obraťte před odjezdem na operátora k ověření sazeb.

 


Alanya
Lokalita, ve které se nachází četná turistická letoviska, táhnoucí se v délce přes 50 km. Centrem Turecké riviéry je město Alanya s proslulou Kleopatřinou pláží a obrovským množstvím restaurací, barů, diskoték a jiné zábavy. Je to místo kde se nemůžete nudit.

 

Side
Městečko ležící na poloostrově láká svými krásnými plážemi, malebným jachetním přístavem a dobře zachovalými památkami z římské doby: amfiteátrem a Apollónovým chrámem. V okolí samotného Side se nachází mnoho letovisek, z některých je možné dojít po pláži až do centra města. Je to skvělý nápad na večerní procházky.

 

Belek
Nachází se pouhých 35 km od letiště a je nejluxusnějším městem na Turecké riviéře. Jsou tu luxusní hotely a golfová hřiště. K tomu široké písečné pláže, restaurace, obchody a zábavně-nákupní centrum.

 

Odlety z: Prahy
Sraz u stanoviště Rainbow cca 2 hodiny před plánovaným odletem. 

 

Víza - informace pro prodejce

Občané České republiky potřebují k překročení tureckých hranic cestovní pas platný nejméně 150 dní od prvního vstupu do Turecka.

Upozornění! Na držitele dočasných cestovních pasů se mohou vztahovat odlišné podmínky vstupu. Na osoby s jiným než českým občanstvím se mohou vztahovat jiné vízové ​​podmínky.

Upozornění! Výše uvedené podmínky byly uvedeny ke dni 20.9.2023 a mohou se změnit.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku, na Turecké riviéře obvykle trvá od začátku června do konce září.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč