Arcanus  Obrázek0
Arcanus  Obrázek1
Arcanus  Obrázek2
Arcanus  Obrázek3
Arcanus  Obrázek4
Arcanus  Obrázek5
Arcanus  Obrázek6
Arcanus  Obrázek7
Arcanus  Obrázek8

Arcanus

Turecko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Luxusní, 5*
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotel Arcanus se nachází cca 3,5 km od centra Side, cca 2 km od Sorgun, cca 68 km od letiště Antalya. Hotel Arcanus se nachází na velké ploše a je obklopen udržovanou zahradou.

Pláž
Hotel Arcanus se nachází přímo u krásné široké písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Hotel Arcanus se skládá z 4patrové hlavní budovy a boční budovy.
24hodinová recepce, hlavní restaurace, restaurace a’la carte: italská, mexická, turecká, rybí (možnost využití 1x za pobyt, nutná rezervace), bary: 2 bary v lobby, pool bar, beach bar, disco bar, 2 bazény - 1 se skluzavkami (v provozu v určených hodinách), druhý bazén s oddělenými vířivkami, brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Pokoje
V hotelu Arcanus se nachází 463 pokojů. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 24 m²) pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací postele). 
Pokoje pro 2 dospělé osoby a 2 děti mají přistýlku v podobě patrové postele. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (doplňovaným: nealkoholické nápoje a pivo), trezorem (zdarma), balkonem.
Pokoje Eco jsou umístěny v boční budově, o rozloze cca 19 m², vybaveny jsou jako standardní pokoje. Na vyžádání dětská postýlka pro děti do 2 let (zdarma). Na vyžádání a zpětné potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje se 2 místnostmi (o rozloze cca 40 m²). Rodinné pokoje mají výhled na moře a vířivku na balkóně.  Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení na místě).  

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30), noční občerstvení (23:00-24:00), mini snídaně (24:00-6:00), široký výběr občerstvení v průběhu dne, zmrzlina, gofry. Nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje a část importovaných alkoholických nápojů - dostupné 24h denně v určeném baru (v ostatních barech dle otevíracích hodin). Za poplatek: část importovaných alkoholických nápojů.

Sport a animační program
Hotel Arcanus organizuje bohatý sportovní a animační program: zábava u bazénu, aqua aerobik, turecký večer, večerní show. Navíc: plážový volejbal, 4 tenisové kurty (zapůjčení vybavení zdarma, osvětlení za poplatek cca 15 EUR/hod.), posilovna, turecké lázně, stolní tenis, šipky, šachy, aerobik, diskotéka. Pro děti: miniklub, dětské hřiště. Za poplatek: wellness centrum.

Internet
V lobby a u bazénu Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.arcanushotels.com

Náš názor
Moderní a velmi kvalitní pětihvězdičkový hotel Arcanus, umístěný v krásném prostředí. Je obklopen lesem a zahradou a umožní Vám odpoutat se od starostí všedního dne. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo pro páry díky upravenému okolí a široké písečné pláži s pozvolným vstupem do vody. Hotel Arcanus chválí klienti také za skvělý servis a příjemnou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE – cena cca 63 EUR
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z druhého století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Následným bodem programu je návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

KAPPADOKIE – cena cca 137 EUR
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do "měsíční krajiny" tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší Karavanseray (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13.století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme proslulé kostely vytesané ve skalách. Na programu jsou také zastávky na vyhlídkách.

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE

Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývaný "malý Efes", kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu, nádherný s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

HAMAM – cena cca 25 EUR
Hamam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí "Kese", parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

ZELENÝ KAŇON – cena cca 55 EUR
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení  zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě.Zbude také chvíle na zhotovení fotografie v Turecku páté největší přehrady Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

JEEP SAFARI - cena cca 39 EUR
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

MOŘSKÁ VÝPRAVA – cena cca 37 EUR
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme.  Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se plavíme. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během cesty si můžete zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

RAFTING - cena cca 35 EUR
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü.Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má asi 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

DELFINÁRIUM - cena cca 35 EUR
Zveme Vás srdečně k návštěvě delfinária. Výlet Vám poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

POTÁPĚNÍ - cena cca 52 EUR
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté  za pomocí instruktora sestoupí pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

MANAVGAT - cena cca 42 EUR
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Po té navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

POZNEJ ALANYI - cena cca 42 EUR
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyň v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme "turecký oběd" a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Změny k horšímu 15. 10. 2016

V hotelu jsme byli již 5x. Z toho v letošním roce v květnu a v říjnu. Při květnovém pobytu jsme zaznamenali pouze drobné zhoršení oproti minulým létům - méně animátorů. V říjnovém pobytu již byly... Číst zbytek recenze

Nejkrásnější dovolená 29. 07. 2016

Tento hotel uspokojí všechny hosty.Krásný čistý hotel i pokoje.Krásné okolí hotelu,pláž.Neskutečně mnoho celodenních nábídek jídla a občerstvení po celém areálu.Každý den programy.Jedním slovem... Číst zbytek recenze

NEDŮVĚRA 05. 10. 2015

Naše delegátka od BlueStyle, která žije podle vlastních slov roky v Turecku a podle jména je i provdaná za Turka získala místní přístup. Myslím tím to, že je spíše na straně místních než naší. Ale k... Číst zbytek recenze

Rodinná dovolená 16. 09. 2015

Rodinná dovolená, srpen 2015. Ubytování pěkné, pokoje čisté. Jídlo super. Pouze nebyli ani jednou za pobyt žádné mořské potvůrky, na které se manžel těšil. Také jsem na fotkách viděla, že i večer... Číst zbytek recenze

Velmi příjemná dovolená 22. 02. 2015

Hotel ARCANUS v Side nám byl nabídnut jako jedna z variant změny hotelu. Nelitovali jsme. Ocitli jsme se v celkově příjemném prostředí hotelu, v pěkně situovaném pokoji ve čtvrtém patře v centrální... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

11. 04. - 18. 04. 2020 (8 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
14 476 Kč
11. 04. - 25. 04. 2020 (15 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
20 773 Kč
18. 04. - 02. 05. 2020 (15 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
22 585 Kč
18. 04. - 25. 04. 2020 (8 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
15 084 Kč
25. 04. - 09. 05. 2020 (15 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
25 515 Kč
25. 04. - 02. 05. 2020 (8 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
17 479 Kč
25. 04. - 06. 05. 2020 (12 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
21 733 Kč
29. 04. - 13. 05. 2020 (15 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
26 002 Kč
29. 04. - 09. 05. 2020 (11 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
20 981 Kč
29. 04. - 06. 05. 2020 (8 dní)
Katovice Ultra All Inclusive
17 006 Kč
02. 05. - 13. 05. 2020 (12 dní)
Poznań Ultra All Inclusive
21 393 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Poznań Ultra All Inclusive
16 982 Kč
02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Poznań Ultra All Inclusive
25 160 Kč
06. 05. - 13. 05. 2020 (8 dní)
Wrocław Ultra All Inclusive
17 462 Kč
06. 05. - 20. 05. 2020 (15 dní)
Gdańsk Ultra All Inclusive
26 690 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč