Meryan Obrázek0
Meryan Obrázek1
Meryan Obrázek2
Meryan Obrázek3
Meryan Obrázek4
Meryan Obrázek5

Meryan

Turecko - Turecká riviéra - Okurcalar
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní a exkluzivní hotel Meryan leží v klidném letovisku Okurcalar ve svěží, dobře udržované zahradě s tropickými rostlinami. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 90 km, město Side je cca 30 km daleko a Alanye je cca 36 km od hotelu. Do Alanye a Side je výhodné spojení místními autobusy (dolmušemi), zastávka je před sousedním hotelem.

Pláž
Soukromá štěrkovo-kamenitá pláž s bezplatnými lehátky, matracemi a slunečníky, plážové osušky - zdarma (vyměna cca 1 EUR).

Vybavení
24hodinová recepce, elegantní hotelová lobby, výtahy. Hlavní restaurace, 4 bary: lobby bar otevřený 24 hodin, disko bar (23:00-3:00), bar na pláži (10:00-18:00), bar u bazénu (9:00-24:00), 2 bazény včetně jednoho se skluzavkami otevřenými v určitých hodinách. Za poplatek: pokojová služba, obchod.

Pokoje
Hotel Meryan má 365 pokojů. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 20-24 m²) mohou ubytovat 2 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti do 12 let). Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (záloha cca 5 EUR, za poplatek cca 1 EUR/den), minibarem (zdarma doplňovaným: voda, pivo, nealkoholické nápoje), balkónem. Delux pokoje vybavené jako standardní pokoje, modernější, navíc mají: příslušenství pro přípravu čaje a kávy, sprchu a župany. Na vyžádání hotel Meryan nabízí postýlku pro dítě do 2 let. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (restaurace Panorama 10:00-11:00), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci; občerstvení během dne (restaurace Panorama 12:00-16:30), kavárna (10:00-18:00), zmrzlina, gofry (14:00-17:00), noční občerstvení (restaurace Panorama 23:00-24:00). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje a některé dovážené alkoholy jsou k dispozici 24 hodin. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

Sport a zábava
Hotel Meryan organizuje pestrý animační program: zábavu u bazénu, aqua aerobic, večerní show. Kromě toho: tenisový kurt, basketbal, volejbal, stolní tenis, posilovna, aerobik, šipky. Wellness centrum: turecké lázně a sauna v ceně (procedury za poplatek). Za poplatek: kulečník (cca 6 EUR/hod.), motorové vodní sporty na pláži. Pro děti: dětské hřiště, miniklub.

Internet
Internet Wi-Fi v areálu celého hotelu - za poplatek (cca 1 EUR/den, jedno zařízení).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.meryan.com.tr

Náš názor
Ověřený a oceněný hotel Meryan, který je v nabídce již několik sezón. Ideální místo pro klidnou dovolenou v příjemné rodinné atmosféře. Hotel se může pochlubit krásnou tropickou zahradou a vynikající kuchyní. Mnoho spokojených klientů se zde vrací každý rok.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Program:

Výlety v okolí

TURECKÁ RIVIERA - PAMUKKALE – cena cca 63 EUR
Celodenní výlet do úžasného Pamukkale, díky své barvě zvaného Bavlněný hrad. Je to jedinečná, 14 tisíc let se tvořící kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek, naplněných vodou z horkých pramenů. Celá oblast je národním parkem zapsaným na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje procházka k ruinám města Hierapolis - antickým lázním. Dochovalo se tu mnoho památek z časů římských: Velké lázně z druhého století našeho letopočtu, Frontinova ulice dlouhá cca 1 km, Apollónův chrám, posvátné jezírko, římské divadlo a další. 

NAKUPOVÁNÍ V ALANYI NEBO SIDE
Je to nabídka pro ty z vás, kteří se chtějí přesvědčit o tom, kolik je pravdy na příbězích o úžasných dovednostech tureckých zlatníků a výrobců kožené a textilní konfekce. Návštěvy v salónech zlatnického a koženého zboží budou příležitostí k nákupu i pro nejnáročnější. Následným bodem programu je návštěva obchodu s textilem. Ve chvílích, kdy se dokáže odpoutat od smlouvání, se s vámi průvodce rád podělí o informace o kraji, jeho historii i současnosti. Samozřejmě najdeme čas ukázat vám nejkrásnější panorama města. 

KAPPADOKIE – cena cca 137 EUR
Fascinující 2 denní výlet ke kořenům křesťanství, do "měsíční krajiny" tvořené skalními a podzemními městy. Jedná se o jedinečnou příležitost poznat přírodu, kulturu a historii Turecka. Po cestě do Kappadokie navštívíme ve městě Konya Muzeum Mevlany - zakladatele řádu tančících dervišů. Také navštívíme v Turecku největší Karavanseray (místo kde obchodovaly a nocovaly karavany) pocházející z 13.století. Po příjezdu do Kappadokie prohlídka jednoho z největších podzemních měst v Kaymakli. Další den cesta do Göreme, kde uvidíme proslulé kostely vytesané ve skalách. Na programu jsou také zastávky na vyhlídkách.

PERLY STAROVĚKÉ PAMFILIE

Výlet, díky kterému poznáte úžasnou historii Turecka a krásu místní přírody. Během našeho výletu navštívíme Perge - také nazývaný "malý Efes", kde jsou zříceniny jednoho z nejlépe zachovaných helenistických měst. Poté navštívíme Národní park Kurşunlu, nádherný s nádhernými vodopády a nesčetnými druhy exotických ptáků a rostlin. Zde budeme mít čas odpočívat od horkého počasí a získáme sílu k prozkoumání nejlépe zachovaného starobylého divadla v jižním Turecku - divadle v Aspendosu, kde se dodnes konají koncerty.

HAMAM – cena cca 25 EUR
Hamam, tedy turecké lázně, jsou dědictvím tradice římských termálních lázní - institucí kdysi nezbytnou v každém městě, oblíbené místo odpočinku starověkých Římanů, Řeků a Byzantinců. Časem lázně natolik srostly s obrazem tureckých měst, že si dnes většina Turků ani není vědoma jejich starověkého původu. V samotných lázních se však časem změnilo jen málo. Lázně jsou relaxací jak pro tělo, tak i pro duši. Sauna, koupele a masáže probíhají v příjemné atmosféře povídání a zábavy. V krásných mramorových interiérech nás čeká mimo jiné mytí a peeling speciální rukavicí "Kese", parní lázeň, polévání teplou a studenou vodou, masáž v pěně a olejích. Návštěva lázní je vždy jednou z nejhezčích vzpomínek na pobyt v Turecku.

ZELENÝ KAŇON – cena cca 55 EUR
Plavba po Zeleném kaňonu je fantastickým výletem pro všechny, kteří upřednostňují ticho, klid, rádi odpočívají v přírodě a obdivují pohádkové scenérie. Budete se těšit smaragdově zbarvenou vodou průzračného jezera (tyrkysová barva vody je efektem rozpuštěných sloučenin vápníku) a blankytným nebem. Jezero je obklopeno horami, na kterých je vidět pasoucí se kozy. Pro osvěžení  zastavíme na koupání v křišťálově čisté vodě.Zbude také chvíle na zhotovení fotografie v Turecku páté největší přehrady Oymapinar, která byla postavena díky povodni.

JEEP SAFARI - cena cca 39 EUR
Bláznivá výprava pro milovníky silných emocí. Asfaltové silnice a pohodlný autobus mohou nahradit horský výlet - ale to neuspokojí ty, kteří milují horské divočiny, slunce, prach a vítr ve vlasech. Kvůli nim jsme připravili program Jeep Safari. V horách najdete stylové domky, mimořádný výhled a nepřeberné bohatství přírody. Uvidíte vesnickou mešitu a na oběd vás vezmeme do půvabné restaurace na řece Dimcay. Bude také příležitost k zapálení vodní dýmky.

MOŘSKÁ VÝPRAVA – cena cca 37 EUR
Na prázdniny všichni tak dlouho čekáme.  Byly vymyšleny přesně proto, abychom se zrelaxovali a načerpali nové síly s pozitivní energií. Zveme vás na plavbu lodí - výlet ideální pro všechny, kteří chtějí uniknout z města, každodenního života a strávit báječný den v přírodě. Je konec s časným vstáváním, stresem a spěchem - dnes se plavíme. Slunce, jemný šum moře a malebná krajina vám spolehlivě umožní relaxovat. Během cesty si můžete zaplavat v křišťálově čisté vodě, opalovat se a vychutnat si krásu půvabných zátok. Poplujeme také do Jeskyně pirátů, Jeskyně milenců a fosforeskující jeskyně. 

RAFTING - cena cca 35 EUR
Bláznivý sjezd horské řeky kaňonu Köprülü.Abyste si mohli užít tuto zábavu, nemusíte být zkušený sportovec, protože sjíždění probíhá pod dohledem profesionálních instruktorů. Účastníci obdrží vesla, plovací vesty a helmy. Trasa má asi 14 km a samotný sjezd trvá cca 2,5 hodiny. Během cesty jsou plánovány zastávky, během kterých budete moci relaxovat a vychutnat si osvěžující koupání v křišťálově čisté vodě.

DELFINÁRIUM - cena cca 35 EUR
Zveme Vás srdečně k návštěvě delfinária. Výlet Vám poskytne dostatek dojmů z kontaktu s těmito úžasnými zvířaty, můžete také obdivovat jejich představení. Fantastické dobrodružství a to nejen pro děti!!!

POTÁPĚNÍ - cena cca 52 EUR
Spolupracujeme s nejlepšími potápěčskými školami v Turecku. Tyto společnosti organizují potápění a školení jak pro individuální hosty, tak pro celé skupiny. Umožňují získat mezinárodní certifikáty a zkušeným potápěčům umožňují expedice do nejzajímavějších míst v oblasti, poskytujíc vybavení a jištění. Pro všechny ty, kteří dosud neměli možnost vyzkoušet si toto úžasné dobrodružství, nabízíme program pro začátečníky. Instruktor představí všem základní principy potápění a seznámí s výstrojí. Poté  za pomocí instruktora sestoupí pod vodu. Během přestávky bude na palubě oběd. Přidejte se do exkluzivního klubu objevitelů hlubin!

MANAVGAT - cena cca 42 EUR
Výlet, který vám umožní poznat blíže Turecko. Navštívíme tradiční orientální bazar, kde budeme moci pozorovat místní obyvatele při nákupech a nebo si sami nakoupit turecké pochoutky. Po pobytu na rušném trhu se vydáme na klidnou plavbu lodí po řece Manavgat, která končí malebným ústím do Středozemního moře. Odpočineme si na pláži, kde se studená říční voda mísí se slanou mořskou vodou. Po té navštívíme jednu z největších mešit na Turecké riviéře s impozantním interiérem plným ornamentů.

POZNEJ ALANYI - cena cca 42 EUR
Během výletu poznáte i neobvyklá místa v Alanyi. Nejdříve vyjedeme na proslulou horu v Alanyi - Kale, kde se z vyhlídkového místa rozprostírá krásný výhled na pláže a přístav. Následně navštívíme jeskyni Dim, která je jednou z nejdelších jeskyň v Turecku. Během procházky uvidíme nádherné skalní útvary - stalagmity a stalaktity. Po prohlídce jeskyně se vydáme na oblíbené piknikové místo u řeky Dimcay. V restauraci, která je umístěna na plovoucí plošině, si dáme "turecký oběd" a odpočineme si od horka. Po relaxu u řeky se vydáme na přístavu v Alanyi, kde nastoupíme na loď. Během plavby obeplujeme poloostrov a uvidíme symbol města - Červenou věž a jeskyně ukryté uprostřed skal, kde se kdysi ukrývali piráti. 

 

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny odjezdů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány ihned na pořadatele. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, detailní informace obdržíte od našeho zástupce. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na místní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány. Ceny výletů se mohou lišit v závislosti na lokalitě hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Příjemný pobyt s rodinou 12. 07. 2016

Příjemně strávená dovolená. Pláž kamenitá, ale přístup k moři po molu je bez problémů. Na pláži i u bazénu bylo dost lehátek, i když sezóna začala. Výborná kuchyně, výběr přiměřený velikosti hotelu... Číst zbytek recenze

vynikající 06. 06. 2016

Vše bylo v naprostém pořádku. Perfektní servis, jídlo i ubytování. Hotel je pěkný s krásnou zahradou a oblázkovou pláží. Nedaleko možnost nákupů na trhu. Byla to super dovolená. Tomuto hotelu nemám... Číst zbytek recenze

Skvělá dovolená 18. 05. 2016

Jedli jsme nonstop, vynikající kuchyně. Příjemná obsluha, čisto. Jen Rusové se chovali jako nevychovanci. Každý večer zábavný program, i během dne animátoři dělali soutěže, cvičení atd. Doporučuji i... Číst zbytek recenze

Best experience ever - super dovolená 29. 06. 2015

Můžeme jen doporučit. Velmi milý a vždy příjemný personál. Chutné a rozmanité jídlo. Úklid pokoje každý den. Mnoho zábavy pro každého. Prostě super. Určitě máme v plánu dovolenou v tomto hotelu... Číst zbytek recenze

Velmi dobrý hotel. 12. 05. 2014

V hotelu Meryan jsem si to o letošních letních prázdninách moc užila. Musím zdůraznit, že jídlo v tomto hotelu je čerstvé a výtečné. Nejdřív se mi hotel moc nelíbil, protože se mi zdál moc velký a... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč