Ubytování TDM Obrázek0
Ubytování TDM Obrázek1
Ubytování TDM Obrázek2
Ubytování TDM Obrázek3
Ubytování TDM Obrázek4
Ubytování TDM Obrázek5
Ubytování TDM Obrázek6
Ubytování TDM Obrázek7
Ubytování TDM Obrázek8
Ubytování TDM Obrázek9

Turecko - v kraji vonícím šafránem a anýzem

Turecko - Istanbul
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Jiva Beach Resort

Poloha
Hotel Jiva Beach Resort se nachází cca 1 km od centra Calis. Do centra lze dojít pěšky po promenádě podél pláže nebo dojet místním autobusem. Do centra Fethiye s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací je to cca 5 km od hotelu. Letiště Dalaman je vzd)áleno cca 50 km od hotelu Jiva Beach Resort. 

Pláž
Hotel Jiva Beach Resort se nachází přímo u krásné, široké písčito-oblázkové, soukromé pláže v Calis (přechod přes cestu). Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: turecká, středomořská a čínská (1 dostupná jednou za pobyt, nutná rezervace, za poplatek cca 10 EUR/os.), kavárna, 6 barů (včetně baru u bazénu a baru ve wellness centru). 5 bazénů: hlavní, se skluzavkami, relaxační, brouzdaliště, vnitřní vířivka. Chybí krytý bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: pokojová služba, kadeřnictví, lékař, fotograf, půjčovna aut, služba hlídání dětí.

Pokoje
Hotel Jiva Beach Resort má 367 komfortních pokojů.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (voda zdarma v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. 
 - Dvoulůžkové pokoje v podkroví (o rozloze cca 20 m²) - zařízené stejně jako pokoje standardní. Místo balkonu mají zařízenou lodžii.
- Rodinné pokoje se 2 místnostmi (o rozloze cca 40 m²) - mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 2 děti (manželská postel a 2 samostatné postele). Nachází se v podkroví a mají balkon.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře - všechna jídla podávána formou bohatého bufetu. Kromě toho ve snack baru lehké občerstvení, káva a večerní lehké občerstvení. 24 hodin k dispozici: studené občerstvení, káva, čaj, džusy (kromě čerstvých ovocných šťáv) a místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly, čerstvé ovocné šťávy.

Sport a zábava
Hotel Jiva Beach Resort organizuje bohatý animační program. Navíc: malé hřiště na plážový fotbal, plážový volejbal, fitness, wellness centrum (suchá a parní sauna, turecké lázně - zdarma), aerobik, aqua aerobik, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, potápění, kitesurfing, lekce surfování, plavby na jachtě, windsurfing (pouze pro hosty s licencí). Pro děti: hotelový mini klub a 6x týdně Figloklub s polskými animátory (od poloviny června do poloviny září).

Internet
Wi-Fi v areálu celého hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.jivabeachresort.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu si můžete přečíst zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/jiva-beach-resort

Náš názor
Elegantní objekt v nádherném místě. Doporučujeme jak pro páry, které chtějí mimo opalování a koupání těžit ze široké škály hotelových aktivit a přitažlivosti nedalekého Calis a Fethiye, tak i pro rodiny s dětmi vzhledem k bohatému animačnímu programu. Hotel Jiva Beach Resort je známý svou velmi dobrou kuchyní a vysokým standardem služeb.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ozcan Beach

Poloha
Komorní a útulný hotel Ozcan Beach se nachází v centru města Turunc. Nedaleko hotelu je mnoho barů, obchodů a restaurací. V blízkosti hotelu Ozcan Beach se nachází zastávky místních autobusů, které jezdí mimo jiné do cca 20 km vzdáleného centra Marmaris (jezdí cca každých 30 minut). Do centra Marmaris z nedalekého přístavu lze také doplout lodí (jezdí každou hodinu). Letiště Dalaman je vzdáleno cca 110 km.

Pláž
Hotel Ozcan Beach se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže (přechod přes cestu) s udržovaným mostem. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Hotel Ozcan Beach se skládá ze 2 částí: první s restaurací a bazénem, ​​druhá s recepcí a pokoji (po druhé straně cesty). Recepce 24h, výtah, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu. Navíc: bazén pravidelného tvaru se sladkou vodou, s bezplatnými lehátky a slunečníky. Za příplatek: doktor.

Pokoje
Hotel Ozcan Beach má 84 útulně zařízených pokojů pro max. 3 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), ​​trezorem (za příplatek), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-09:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:00) formou bohatého bufetu, odpolední občerstvení s čajem, kávou a zákusky (16:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v baru (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, turecká káva, čerstvě vymačkané šťávy.

Sport a zábava
Vzhledem k blízkosti turistického letoviska Turunc hotel neorganizuje animace. Občas večerní show. Možnost využití vodních sportů na pláži.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
*** 

Náš názor
Komorní hotel Ozcan Beach se nachází v bezprostřední blízkosti centra letoviska Turunc, kde je mnoho restaurací a barů, které umožní prozkoumávat okolí samostatně. Výhodný program All Inclusive, útulné pokoje a poloha přímo u pláže, kde lze využít vodní sporty, umožní příjemný a pestrý odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Karbel Beach Hotel

Poloha
Tento tříhvězdičkový Karbel Beach Hotel se nachází v samém centru města Ölüdeniz, cca 250 m od centra letoviska s širokou nabídkou obchodů, barů a restaurací. Nachází se cca 6 km od Hisarönü známého svým bohatým nočním životem, cca 12 km od historického města Fethiye, které nabízí četné turistické atrakce a cca 60 km od letiště Dalaman. Zastávka místního mini busu do Hisarönü a Fethiye se nachází cca 250 m od hotelu.

Pláž
Krásná široká písčito-oblázková veřejná pláž zakončená lagunou je vzdálena od Karbel Beach Hotelu cca 150 m. Hotel neposkytuje plážové osušky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL/ks). 

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, směnárna, trezor na recepci (cca 50 EUR/týden), klimatizovaná restaurace a snack bar u bazénu, bazén s odděleným brouzdalištěm pro děti, dětské hřiště. 

Pokoje
Karbel Beach Hotel má 60 pokojů, které se nachází na 3 podlažích hotelových budov. Pokoje jsou max. pro 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky nebo samostatné postele).
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (20:00-22:00) jsou podávány v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Nápoje k večeři jsou za poplatek. V restauraci jsou k dispozici vysoké židle pro děti.

Sport a zábava
Široká škála atrakcí, které se nabízejí v okolí Karbel Beach Hotelu, kompenzuje nedostatek hotelových animací. Navíc se v hotelu nachází kulečník a stolní fotbal - zdarma pro hotelové hosty.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.karbelhotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/karbel-beach-hotel

Náš názor
Komorní hotel, jehož největší výhodou je jeho poloha v samotném centru zábavního letoviska Ölüdeniz a nedaleko krásné, široké pláže zakončené lagunou, která je považována za jednu z nejkrásnějších v regionu. Karbel Beach Hotel doporučujeme klientům, kteří jsou naladěni na trávení času nejen u hotelového bazénu, ale chtěli také objevovat okolí samostatně.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Karbel Hotel

Poloha
Karbel Hotel je umístěn ve středomořské zahradě ve městě Ölüdeniz a je obklopen zelenými kopci pohoří Taurus. Nachází se cca 350 m od centra letoviska s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Hotel se nachází cca 6 km od Hisarönü, známého pro bohatý noční život, cca 12 km od města Fethiye, které nabízí četné turistické atrakce. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 60 km. Zastávka místního minibusu jezdícího do Hisarönü a Fethiye se nachází cca 250 m od hotelu.

Pláž
Karbel Hotel se nachází cca 350 m od pěkné, široké, písčito-oblázkové veřejné pláže. Hotel neposkytuje plážové osušky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL/ks). 

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace se stoly také na venkovní terase s výhledem na bazén, restaurace a'la carte (za poplatek), 4 bary: lobby a snack bar, bar u bazénu a na prosluněné terase. Bazén s odděleným brouzdalištěm pro děti, prosluněná terasa s bezplatnými lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Za poplatek: mini market, kadeřnictví, lékař.

Pokoje
Karbel Hotel má 213 pokojů, které se nachází v několika třípodlažních hotelových budovách. V pokoji se mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě ozkládací pohovky nebo samostatné postele).
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 70 TL/týden), mini ledničkou a balkonem.
Rodinné pokoje jsou k dispozici na potvrzení. Mohou ubytovat max. 4 osoby. Skládají se z ložnice s manželskou postelí a z druhého pokoje se 2 oddělenými postelemi. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - vše formou bufetu. Navíc ve snack baru je servírováno občerstvení (12:00-16:00), zmrzlina (16:00-17:00) a káva (16:30-17:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány v době od 10:00-23:00. Za poplatek: dovážené alkoholické i nealkoholické nápoje a všechny nápoje po 23. hodině. V restauraci jsou k dispozici vysoké židle pro děti.

Sport a zábava
Karbel Hotel organizuje animační program ve verzi soft. Navíc je k dispozici: stolní tenis, stolní fotbal a šipky. Za poplatek: kulečník.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

 

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.karbelhotel.com​

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/karbel-hotel

Náš názor
Příjemný hotel ležící v klidné oblasti, kousek od zábavního centra města Ölüdeniz. Karbel Hotel doporučujeme klientům, kteří upřednostňují odpočinek nejen u hotelového bazénu, ale také aktivním trávením volného času a samostatným prozkoumáváním okolí. Skvělá nabídka v poměru ceny a kvality.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Ideal Pearl Hotel

Poloha
Ideal Pearl Hotel s výbornou polohou v turistickém městě Marmaris, cca 3 km od samého centra města s četnými bary, restauracemi, diskotékami a obchody. K přímořské promenádě, která je centrem zábavy, je to cca 200 m od hotelu. Letiště v Dalamánu je vzdáleno cca 110 km.

Pláž
Cca 250 m od písčito-oblázkové veřejné pláže, kde se nachází lehátka a slunečníky - za poplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, která nabízí místní a mezinárodní kuchyni, lobby bar a bar u bazénu (10:00-23:00). Kromě toho: bazén (08:00-19:00). U bazénu lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: prádelna, lékař.

Pokoje
Ideal Pearl Hotel má 114 pokojů umístěných v 5 podlažích, včetně 2 přizpůsobených pro osoby se zdravotním postižením.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě normálního nebo skládacího lůžka). Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (minerální voda zdarma, ostatní konzumace za poplatek). Všechny pokoje mají balkon.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. V baru u bazénu občerstvení (14:00-16:00), káva, čaj a sladkosti (17:00-18:00) a noční občerstvení (23:00-24:00). V hodinách 10:00-17:00 bar na pláži hotelu Ideal Prime Beach nabízí párky v rohlíku a nealkoholické nápoje (za poplatek). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v baru u bazénu v hodinách 10:00-23:00. V nočních hodinách (23:00-07:30) lze objednat minerální vodu na recepci hotelu. Za poplatek: dovezené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Ideal Pearl Hotel organizuje animační program ve verzi Soft: animace a hry v bazénu, stolní tenis, šipky. Kromě toho 6 dní v týdnu večerní show nebo večerní animace. Navíc: posilovna, sauna a turecké lázně (zdarma k dispozici v hodinách 11:00-16:00, rezervace nutná). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.iphotels.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/ideal-pearl-hotel 

Náš názor
Elegantní Ideal Pearl Hotel je určen pouze pro dospělé osoby. Jeho velkou výhodou je ideální místo, stejně jako vysoký standard služeb. Doporučujeme zejména osobám, které ocení pohodlí pro nerušenou dovolenou a možnost využití zábavy nabízené centrem Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marcan Beach

Poloha
Hotel Marcan Beach se nachází v samotném centru města Ölüdeniz a je obklopen malebnými horami Taurus. V blízkosti hotelu je široká nabídka barů, restaurací a obchodů, stejně jako diskotéka a noční klub. Hotel je vzdálen cca 6 km od Hisarönü, známého pro bohatý noční život, cca 12 km od historického města Fethiye a cca 60 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hotel Marcan Beach se nachází cca 150 m od široké písčito-oblázkové veřejné pláže, jedné z nejkrásnějších v této oblasti. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek (cca 15 TL/ks).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, směnárna, trezor na recepci (za poplatek cca 3,5 EUR/den). Restaurace, která má vnitřní a vnější část, nabízí tureckou a mezinárodní kuchyni, snack bar, bar u bazénu. Bazén a brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky. Za poplatek: prádelna, lékař, půjčovna automobilů.

Pokoje
Hotel Marcan Beach má 100 prostorně zařízených standardních pokojů, které se nachází v několika dvoupatrových budovách kolem bazénu. 
Standardní pokoje mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládacího postele nebo rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem a mini ledničkou. Většina pokojů má zařízený balkon. Některé pokoje mají výhled na bazén. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-09:00), pozdní snídaně (09:00-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30). Všechna jídla formou bohatého bufetu. Kromě toho je ve snack baru podáváno občerstvení (13:00-17:00), zmrzlina (15:00-16:00), káva (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v baru v době oběda a večeře a v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje a všechny nápoje podávané po 23. hodině. V restauraci jsou k dispozici jídelní židle pro děti.

Sport a zábava
Animace ve verzi soft: aqua aerobik, vodní pólo, hry a zábava.  Navíc: kulečník, stolní tenis, šipky. Hotel Marcan Beach organizuje několikrát týdně večerní show nebo tematické večery.

Internet
Bezplatný internet Wi-Fi v lobby a v pokojích.

Místní kategorie
***+

Webové stránky
www.marcanbeachhotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/marcan-beach

Náš názor
Příjemný hotel Marcan Beach, na jedné straně má komorní atmosféru, na druhé straně jeho umístění je ideální pro ty, kteří hledají zábavu v Ölüdeniz. Vřele doporučujeme mladým lidem a skupinám přátel, kteří se zaměřují nejen na trávení času v areálu hotelu, ale především na samostatné objevování půvabů okolí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Lykia Botanika Beach & Fun Club

Poloha
Resort Lykia Botanika Beach & Fun Club je obklopen borovým lesem. Nachází se na dobře upraveném pozemku, cca 17 km od centra turistického města Fethiye a cca 42 km od letiště v Dalamánu. Přímo před hotelem je autobusová zastávka.

Pláž
Lykia Botanika Beach & Fun Club se nachází cca 300 m od široké, písečné pláže (přechod lesem). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma. U pláže je molo patřící k hotelu.

Vybavení
Lykia Botanika Beach & Fun Club se skládá ze 7 budov umístěných na velkém pozemku.
24hodinová recepce, lobby, směnárna, hlavní restaurace, 1 restaurace a’la carte: středomořská kuchyně (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 4 bary: bar u bazénu, Lykia bar, plážový bar, disco bar. 3 bazény, včetně jednoho se 2 skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), brouzdaliště pro děti, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: nákupní centrum, kadeřnictví.

Pokoje
Lykia Botanika Beach & Fun Club má 235 vkusně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 26-32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (zdarma v den příjezdu, další konzumace za poplatek) a balkonem. Na potvrzení jsou k dispozici dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 40 m²), které mohou ubytovat 4 dospělé a 1 dítě na přistýlce.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení po celý den u bazénu a na pláži (12:30-16:00), zmrzlina (14:00-17:00), odpolední občerstvení (16:00-17:00), noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a část dovážených alkoholických nápojů k dispozici 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Sport a zábava
Lykia Botanika Beach & Fun Club organizuje bohatý animační program. Během dne zábavy u bazénu, aqua aerobic, týmové hry, lekce břišního tance, večerní show. Kromě toho: basketbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, minifotbal, lukostřelba, šipky, boccia. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži.

Internet
Internet Wi-Fi v hotelovém lobby - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.lykiabotanika.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/lykia-botanika-beach-and-fun-club

Náš názor
V rekreačním středisku Lykia Botanika Beach & Fun Club panuje rodinná a veselá atmosféra. Díky velmi bohatému All Inclusive a široké škále atrakcí se nebudete nudit. Skvělá nabídka pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří hledají komplexní nabídku za přijatelnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Pasa

Poloha
Hotel Grand Pasa se nachází v klidné části letoviska Marmaris s širokou nabídkou obchodů, barů, restaurací a klubů, cca 3 km od centra města. Centrum nedalekého města Icmeler je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 90 km.

Pláž
Udržovaná písčito-oblázková soukromá pláž se nachází cca 1,8 km od hotelu Grand Pasa (pláž u hotelu Pasa Garden, hotelový autobus jezdí na pláž v 9:45 a 10:30, návrat z pláže kolem 18:00). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážový bar je za poplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, která servíruje orientální kuchyni a mořské plody, 4 bary: lobby, snack, terrace bar a disco bar. Hostům je k dispozici hlavní bazén, bazén se skluzavkami (otevřený v hodinách od 10:00-12:00 a 14:00-16:00), dětský bazén, krytý bazén s odděleným bazénem pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Navíc: fitness centrum, sauna, turecké lázně a miniklub pro děti. Za poplatek: pokojová služba, lékař, kadeřnictví, obchod. Na vyžádání a za poplatek služba hlídání dětí.

Pokoje
Hotel Grand Pasa má 280 luxusně zařízených pokojů. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 28 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě normální postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (cca 2 EUR/den), minibarem (zdarma voda při příjezdu, zbývající konzumace za poplatek), posezením a balkonem s výhledem na bazén, piniový les nebo okolí hotelu. Hotel Grand Pasa má 3 pokoje přizpůsobené pro osoby se zdravotním postižením. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne, palačinky gözleme, káva/čaj a noční občerstvení (23:00-24:00). Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt po předchozí rezervaci (rezervační poplatek cca 5 EUR/os.). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00-24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, místní nealkoholické a alkoholické nápoje po 24:00 hodině a čerstvé ovocné šťávy. Dětská jídla a vysoké židle k dispozici v hotelové restauraci.

Sport a zábava
Hotel Grand Pasa organizuje denní a večerní animační program ve verzi Soft, večery u živé hudby, karaoke a večerní show v některých dnech. Navíc: posilovna, sauna a turecké lázně (9:00-18:00), aqua aerobic, vodní pólo, stolní tenis, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.pasahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-pasa

Náš názor
Elegantní hotel Grand Pasa, jehož hlavní výhodou je vysoký standard služeb a umístění - na jedné straně v klidné oblasti obklopen středomořským piniovým lesem, na druhé straně jen cca 2 km od živého centra oblíbeného prázdninového letoviska jakým je Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marcan Resort

Poloha
Marcan Resort se nachází v letovisku Ölüdeniz, obklopeném malebnými horami Taurus. Jeho centrum s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů, stejně jako diskotékou a nočním klubem se nachází cca 500 m od hotelu. Resort je vzdálen cca 7 km od města Hisaron proslulého nočním životem, cca 12 km od historického města Fethiye a cca 60 km od letiště Dalaman.

Pláž
Marcan Resort se nachází cca 850 m od široké, písčito-oblázkové veřejné pláže, jedné z nejkrásnějších v oblasti, zakončené impozantní lagunou. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL/ks)

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace servírující pokrmy turecké a mezinárodní kuchyně, vnitřní i venkovní prostory, snack bar, bar u bazénu. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky. Za příplatek je k dispozici: prádelna, lékař, půjčovna aut.

Pokoje
Marcan Resort nabízí 130 prostorně zařízených pokojů.
Standardní pokoje, které se nachází v několika dvoupodlažních budovách kolem bazénu, mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem, miniledničkou. Většina pokojů má zařízený balkon. Některé pokoje mají výhled na bazén. Na vyžádání jsou k dispozici rodinné pokoje (o rozloze cca 30 m²), pro max. 4 dospělé osoby. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30). Všechny pokrmy jsou podávány formou bohatého bufetu. Navíc je ve snack baru servírováno občerstvení (14:00-17:00), zmrzlina (15:00-16:00), přestávka na kávu (17:00-17:30) a noční občerstvení (23:30-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v baru v hodinách během oběda a večeře a v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené nealkoholické a alkoholické nápoje a všechny nápoje podávané po 23:00 hodině. V restauraci jsou k dispozici vysoké stoličky pro děti.

Sport a zábava
Animační program ve verzi soft: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, vodní pólo, aerobik. Marcan Resort organizuje 3x týdně večerní show nebo tématické večery. Navíc je k dispozici: fitness (pro starší 12 let), kulečník, stolní tenis, šipky. Vodní sporty na pláži jsou za příplatek. Pro děti: dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marcanresorthotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/marcan-resort​

Náš názor
Komorní hotel s původní architekturou a se skvělou polohou v blízkosti zábavy nabízené letoviskem Ölüdeniz a také u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti. Marcan Resort je ceněn hosty za vysokou kvalitu služeb a komfortní pokoje. Díky bohatému animačnímu programu a výhodnému programu All Inclusive je ideální volbou pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Golden Rock

Poloha
Hotel Golden Rock se nachází v letovisku Marmaris, oblíbené prázdninové destinaci s širokým výběrem zábavy: bary, restaurace, kluby a obchody. Do centra města je to cca 4 km. Do Icmeler cca 5 km. Letiště Dalaman se nachází cca 90 km od hotelu.

Pláž
Hotel Golden Rock leží přímo u soukromé písčité pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 2 bary (v lobby a u bazénu). Bazén se skluzavkami (v provozu: 10:00-12:00, 14:00-16:00), krytý bazén a brouzdaliště pro děti se skluzavkami. Slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma. Navíc: fitness, wellness centrum (sauna zdarma, turecké lázně v hodinách od  09:00-18:00). Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, pokojový servis, kadeřník, fotograf, lékař, market a obchody.

Pokoje
Hotel Golden Rock má 225 komfortně zařízených pokojů v 6patrové budově.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) jsou max. pro 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě samostatné postele). Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem, fénem, individuálně řízená klimatizace, telefon, TV-sat, trezor (za poplatek cca 2 EUR/den), minibar (zdarma voda v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek) a balkon. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. V průběhu dne lehké občerstvení - káva, zákusky, noční občerstvení. Možnost využití restaurace a'la carte 1x za pobyt (nutná rezervace, poplatek cca 5 EUR/os.). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlina, lahvové nápoje.

Sport a zábava
Hotel Golden Rock organizuje animační program ve verzi soft, 1x týdně živá hudba, karaoke a turecký večer. Navíc: posilovna, aqua aerobic, vodní pólo, stolní tenis, šipky. Pro děti: dětské hřiště, miniklub a mini disko. Za poplatek: kulečník, procedury a masáže ve wellness centru.

Internet
Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.pasahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/golden-rock

Náš názor
Elegantní hotel s vysokým standardem poskytovaných služeb. Největším bonusem je poloha hotelu přímo u pláže v Marmaris a zároveň v pěší vzdálenosti od centra města. Hotel Golden Rock doporučujeme především osobám oceňujícím pohodlí a dobrý standard, a také osobám, které chtějí využívat atrakce turistického letoviska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Club Tuana

Poloha
Hotel Club Tuana je obklopen krásnou zahradou s pomerančovníky. Centrum turistického města Fethiye je vzdáleno cca 17 km a letiště v Dalamanu cca 42 km. Před hotelem je autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Club Tuana se nachází přímo u písčito-štěrkové soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Doporučujeme ochrannou obuv.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte (nutná rezervace): italská, s mořskými plody (pro hotelové hosty zdarma) a turecká (za poplatek cca 10 EUR/os.). Dva bazény, jeden se 3 skluzavkami (otevřené v určených hodinách). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Pro nejmenší: dvě brouzdaliště, vodní skluzavky, dětské hřiště, mini zoo. Navíc: diskotéka pod širým nebem. 

Pokoje
Hotel Club Tuana se skládá z částí Park a Club. Má celkem 502 pokojů ve 24 budovách umístěných v krásné zahradě.
Standardní pokoje Park (o rozloze cca 18-24 m²) - pro max. 3 osoby jsou vybaveny koupelnou s vanou a/nebo sprchou a vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (plný při příjezdu, další konzumace za poplatek) a balkonem.
Standardní pokoje Club (o rozloze cca 27-30 m²) - pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (možnost přistýlky ve formě rozkládací pohovky) jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje Park. Na potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje Club (o rozloze cca 43 m²), pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce (pohovka nebo samostatná postel).

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:30), zmrzlina (11:00-17:30), odpolední (15:00-17:00) a noční občerstvení (23:00-24:00), noční sendviče (01:00-02:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a část dovážených alkoholických nápojů k dispozici 24 hodin ve vybraných barech, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Sport a zábava
Hotel Club Tuana nabízí bohatý animační program. Během dne zábavy u bazénu, aqua aerobic, lekce tance, večerní show. Kromě toho: tenis, basketbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, minifotbal, minigolf, lukostřelba, šipky, boccia, šachy. Za poplatek: wellness centrum, kulečník, vodní sporty na pláži.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.clubtuana.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/club-tuana 

 

Náš názor
Club Tuana je vynikající hotel daleko od hluku a shonu, obklopený krásnou květinovou zahradou. Bohatý animační program a vysoký standard služeb určují oblíbenost tohoto hotelu mezi klienty. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k širokému spektru atrakcí pro nejmenší. Prázdninová vesnička nabízí veselou, pohodovou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Turunc Resort

Poloha
Krásný, elegantní komplex Turunc Resort se nachází na rozlehlé ploše obklopené zelenými kopci, kde se na úpatí roztahují tyrkysové vody zálivu. Nedaleké letovisko Turunc leží cca 1 km, kde se nachází řada obchodů, kaváren a restaurací. Centrum Marmaris je vzdáleno cca 20 km a letiště Dalaman cca 120 km od komplexu Turunc Resort.

Pláž
Hotel Turunc Resort se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže oceněné certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na zálohu cca 20 TL (cca 10 EUR).

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace a 2 restaurace a'la carte: turecká a italská (za poplatek, nutná dřívější rezervace), 5 barů: u bazénu, snack bar, lobby bar, plážový bar a Aqua bar. Navíc: 2 bazény se sladkou vodou, krytý bazén, aquapark se skluzavkami, brouzdaliště. Lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma, plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy. Za příplatek: konferenční místnost, prádelna, lékař, market.

Pokoje
Hotel Turunc Resort má 380 pokojů, které se nachází v 5 vícepodlažních budovách. Standardní pokoje pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě normální postele) nebo pro rodinu se dvěma dětmi (přistýlka v podobě patrové postele) - o rozloze cca 20 m². Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (voda je k dispozici při příjezdu, další konzumace za příplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. K dispozici jsou také pokoje typu Duplex (mezonetové, navíc 2 WC) - o rozloze cca 45 m², pro max. 4 osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky) a rodinné pokoje - o rozloze cca 43 m² se dvěma ložnicemi pro max. 4 osoby. Dětská postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:45-14:00), večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), zmrzlina (14:30-17:00), přestávka na kávu (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-2:00). Místní nealkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin a místní alkoholické nápoje a některé dovážené alkoholické nápoje jsou k dispozici do 2:00 v lobby baru. Ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje - za příplatek.

Sport a zábava
Velmi bohatý sportovní a animační program: aerobik, aqua aerobic, fitness, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, diskotéka (za poplatek), večerní show. Navíc dobře vybavené wellness centrum: sauna a turecké lázně (zdarma). Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži. Pro děti: hotelový miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.turunchotels.com

Náš názor
Krásně umístěný hotel Turunc Resort s výhodnou polohou v blízkosti centra města a nedalekých atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatá nabídka All Inclusive jsou výhodou tohoto hotelu. Hotel je ceněn především díky vynikající kuchyni, službám a poloze. Nabídka je určena především rodinám s dětmi a těm, kteří chtějí relaxovat v blízkosti přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ideal Prime Beach Hotel

Poloha
Ideal Prime Beach Hotel se nachází v zábavním letovisku Marmaris nabízejícím širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů v docházkové vzdálenosti. Samotné centrum je vzdáleno cca 2,5 km a letiště v Dalamánu cca 110 km. Před hotelem je autobusová zastávka, ze které jezdí pravidelný spoj do centra města, a taxislužba (za poplatek).

Pláž
Ideal Prime Beach Hotel se nachází u písčito-štěrkové, soukromé pláže, stačí přejít nábřežní promenádu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, která nabízí jídla místní i mezinárodní kuchyně, restaurace, která nabízí občerstvení, restaurace a’la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), kavárna, 3 bary, včetně baru u bazénu a na terase s panoramatickým výhledem na moře, noční klub s koktejlovým barem. Navíc: 3 bazény - hlavní, se 3 skluzavkami (otevřených v určitých hodinách), krytý a dětský bazén. Za poplatek: supermarket, klenotnictví, lékař, fotograf, kadeřník.

Pokoje
Ideal Prime Beach Hotel má 630 elegantních pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 22 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka ve formě normální postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (voda a džus při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou. K dispozici jsou pokoje s výhledem na moře. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení formou bufetu a sladkosti v určených restauracích a barech, párky v rohlíku ve snack baru u pláže a noční občerstvení. Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy, nápoje v lahvích. V lobby baru otevřeném 24 hodin: vína, nealkoholické nápoje a teplé nápoje.

Sport a zábava
Ideal Prime Beach Hotel organizuje animace během dne: aerobic, aqua aerobic, jóga, kulečník, stolní tenis, šipky a pro děti: hry, zábavu a minidisko. Každodenní večerní show nebo živá hudba. Navíc: posilovna, sauna a turecké lázně (nutná rezervace). Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a v restauraci - zdarma.

 

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iphotels.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/ideal-prime-beach-hotel

Náš názor
Exkluzivní hotel s výbornou polohou téměř v centru města Marmaris, který umožňuje neomezený přístup ke všem atrakcím, které nabízí toto turistické město. Rozhodující předností Ideal Prime Beach Hotel je pozornost ke každému klientovi, dobré jídlo a vysoký standard služeb. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Alize Hotel

Poloha
Alize Hotel se skládá ze 4 budov umístěných v upravené zahradě ve městě Oludeniz, známém pro svou krásnou pláž končící lagunou. Do samého centra s četnými bary, restauracemi a diskotékami je to cca 300 m. Turistické městečko Fethiye je vzdáleno cca 15 km a letiště v Dalamanu cca 70 km. Minibusová zastávka do Hisaronu a Fethiye je cca 250 m od hotelu.

Pláž
Alize Hotel se nachází cca 600 m od široké, písčito-oblázkové veřejné pláže zakončené lagunou, považované za jednu z nejkrásnějších pláží v Turecku. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL).

Vybavení
Recepce, restaurace, hlavní bar a bar u bazénu. Velký bazén nepravidelného tvaru se skluzavkou. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Navíc: posilovna, sauna, turecké lázně. Za poplatek: obchod, kadeřnictví, lékař, hlídání dětí.

Pokoje
Hotel se skládá ze 4 budov umístěných v dobře udržované zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 22 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě normální postele nebo rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 8 TL/den), minibarem (konzumace za poplatek). Některé pokoje mají balkon. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Během dne občerstvení, zmrzlina, káva, čaj, sladkosti a noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách 10:00-24:00 v hotelovém baru. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Alize Hotel organizuje animační program ve verzi soft a večerní show. Kromě toho: aerobic, aqua aerobic, volejbal, basketbal, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, vířivka a masáže ve wellness centru. Pro děti: dětské hřiště a miniklub (4-12 let).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.alizehotel.com

Náš názor
Pěkný hotel s dobrou polohou, v pěší vzdálenosti od pláže a centra, a přesto v klidnější části Oludeniz. Alize Hotel doporučujeme jak mladým lidem, kteří ocení kouzlo nočního života v centru města, tak rodinám se staršími dětmi, díky hotelovým animacím.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Turunc Premium

Poloha
Elegantní a moderní hotel Turunc Premium byl postaven v roce 2015. Nachází se pouhých cca 100 m od centra letoviska Turunc, kde se nachází mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Centrum Marmaris je vzdáleno cca 20 km a letiště Dalaman cca 120 km.

Pláž
Hotel Turunc Premium se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na zálohu cca 20 TL (cca 10 EUR).

Vybavení
Recepce 24h, 3 výtahy, hlavní restaurace a turecká restaurace a'la carte otevřena v hodinách od 20:00-22:00 (za příplatek, nutná dřívější rezervace), 5 barů: u bazénu, Lotus bar, lobby bar, Panorama bar a bar v wellness centru. Kromě toho: bazén se sladkou vodou, krytý bazén, dětský bazén se skluzavkami. Lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma, plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení zálohy. Za příplatek: konferenční místnost, prádelna, lékař, market.

Pokoje
Hotel Turunc Premium má 213 pokojů, které se nachází v pětipatrové budově. Standardní pokoje pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě normální postele) - o rozloze cca 30 m². Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (voda je k dispozici zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. K dispozici jsou také pokoje s výhledem na moře, které jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:45-14:00), večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (16:00-17:00), přestávka na kávu (17:00-18:00), noční občerstvení (polévka 23:30-2:00, sendviče 2:00-6:00). Místní nealkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici do 2:00 v lobby baru. Ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje - za příplatek.

Sport a zábava
Bohatý sportovní a animační program: aqua aerobic, fitness, stolní tenis, šipky, večerní show, živá hudba. Navíc dobře vybavené wellness centrum: sauna, turecké lázně (zdarma). Za poplatek: kulečník, masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži. Pro děti: miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.turunchotels.com

Náš názor
Exkluzivní hotel Turunc Premium pro náročné klienty. Nepochybnou výhodou hotelu je blízkost centra města a místních atrakcí. Díky bohaté nabídce All Inclusive, prostorným pokojům a vynikajícím službám se zde budete cítit jako na opravdové turecké dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Poseidon Hotel (ex. Sol Beach)

Poloha
Útulný a dobře udržovaný Poseidon Hotel se nachází v blízkosti centra zábavního Marmarisu, přímo u okouzlující přímořské promenády. V nejbližším okolí je mnoho barů, obchodů a restaurací, stejně jako atrakce např.: aquapark Atlantis, aquapark Aqua Dreams, nákupní centrum Blue Port a amfiteátr v Marmaris. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 90 km. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let.

Pláž
Poseidon Hotel se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže, která byla označena Modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky - zdarma. Podél pláže se táhne promenáda s širokým výběrem barů a restaurací.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, elegantní lobby, výtah, úschovna zavazadel. V areálu hotelu se nachází 2 restaurace: hlavní s terasou a a'la carte, bar u bazénu. Navíc: bazén pravidelného tvaru s lehátky a slunečníky (zdarma), dětský bazén. Za poplatek: masáže, prádelna, půjčovna aut.

Pokoje
Poseidon Hotel
má 232 útulně a moderně zařízených pokojů v hlavní budově (pro max. 3 osoby) a 68 klubových pokojů (standard srovnatelný s 3***, max. pro 2 osoby, které se nachází v bývalém hotelu Sol Beach). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), trezorem (za příplatek cca 2 EUR/den), klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvení v baru (15:00-16:00), odpolední občerstvení s kávou a čajem (16:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00).

Sport a zábava
Poseidon Hotel
organizuje animaci ve verzi Soft díky blízkosti zábavního Marmarisu. Možnost využití vodních sportů na pláži. Hostům je k dispozici: kulečník (za poplatek), stolní tenis, šipky, stolní fotbal (za poplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Náš názor
Poseidon Hotel
je dokonale umístěn přímo u centra Marmaris, kde je mnoho restaurací a barů umožňujících prozkoumávat okolí samostatně. Výhodný program All Inclusive a poloha přímo u pláže, kde lze využívat vodní sporty, umožní příjemný a pestrý odpočinek. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let - je to ideální nabídka pro páry a jednotlivce!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cettia Beach Hotel

Poloha
Cettia Beach Hotel se nachází ve městě Marmaris, cca 4,5 km od centra města s širokým výběrem restaurací a obchodů. V několikaminutové docházkové vzdálenosti se nachází staré město. Cettia Beach je nejnovější resort rodiny Marti. Mezinárodního letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Cettia Beach Hotel se nachází u soukromé pláže s vlastním molem. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, která nabízí mezinárodní kuchyni a místní speciality, 2 bary: u bazénu a na pláži, venkovní bazén nepravidelného tvaru s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami - zdarma. Za poplatek: profesionální lázeňské centrum.

Pokoje
Cettia Beach Hotel má 103 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (zdarma v den příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), zařízeným balkonem.
Na vyžádání a potvrzení jsou k dispozici:
Pokoje delux (o rozloze cca 40 m²) pro max. 3 dospělé osoby. Pokoje delux mají navíc oddělený prostor pro posezení, příslušenství k přípravě kávy a čaje a dokovací stanice pro iPod.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (13:00-17:00), zmrzlina (15:00-16:00), odpolední (17:00-18:00) a noční občerstvení (23:30-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Cettia Beach Hotel organizuje animační program v soft verzi během dne a večera. Během dne: zábavy a soutěže u bazénu. Večerní animační program je přizpůsoben dospělým. Kromě toho: fitness centrum, posilovna, sauna, šipky. Za poplatek: kulečník, profesionální wellness centrum.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Elegantní, komorní hotel, pouze pro osoby starší 16 let, s vysokým standardem služeb. Doporučujeme zejména pro ty, kteří ocení komfort odpočinku. Přednostmi Cettia Beach Hotelu jsou elegantní pokoje a umístění na pláži. Výhodná poloha v docházkové vzdálenosti od starého města, bazaru a přístavu garantuje další zábavu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Cettia Hotel

Poloha
Grand Cettia Hotel se nachází v samém srdci turistického města Marmaris s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Je vzdálen pouhých cca 2,5 km od centra města. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu.

Pláž
Grand Cettia Hotel se nachází v blízkosti (cca 1 km) od cca 800 m široké, krásné, písčito-oblázkové, veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. K soukromé hotelové pláži ve vzdálenosti cca 5 km v Icmeler-Brothers Cafe jezdí 3x denně bezplatný hotelový autobus (v 10:00, 11:00 a 17:00). Lehátka, matrace a slunečníky - zdarma

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, široký výběr restaurací a barů: hlavní restaurace, která nabízí místní a evropskou kuchyni, rybí restaurace a’la carte (za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu, vitamin bar, hospoda Sherlock Holmes a grill bar na pláži. Hotel má 3 bazény: hlavní bazén, bazén se 2 skluzavkami (otevřené v určitých hodinách) a krytý bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), dětský bazén, mini skluzavky, dětské hřiště.

Pokoje
Grand Cettia Hotel nabízí 190 standardních pokojů (o rozloze cca 35 m²) určených pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (doplněný při příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 45 TL/týden), zařízeným balkonem. Na vyžádání a potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 70 m²) pro max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (14:30-17:00), odpolední občerstvení (11:00-18:00) s výjimkou neděle, noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Bohatý animační program během dne a večera. Zábava u bazénu: vodní pólo, aqua aerobic, plážový volejbal, fotbal, večerní show, venkovní představení. Kromě toho: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek: profesionální wellness centrum, kulečník, herna.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Rodinný hotel s příjemnou a živou atmosférou a s širokým výběrem atrakcí. Grand Cettia Hotel má velmi dobré hodnocení mezi hotelovými hosty. Skvělá nabídka odpočinkové dovolené pro klienty všech věkových kategorií. Další výhodou je blízkost krásného turistického města Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sun City Hotel & Beach Club

Poloha
Sun City Hotel & Beach Club je umístěn v malebné a udržované zahradě ve městě Ölüdeniz, obklopen zelenými svahy hor a blankytem Středozemního moře. Centrum města s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů je vzdáleno cca 200 m. Letovisko Fethiye je cca 12 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 65 km.

Pláž
Sun City Hotel & Beach Club se nachází cca 250 m od písčito-oblázkové, veřejné pláže, považované za jednu z nejkrásnějších v Turecku, zakončené malebnou lagunou. Plážový servis za poplatek (cca 15 TL za lehátko nebo slunečník). Navíc má hotel k dispozici okouzlující, soukromou písečnou pláž u Blue Lagoon, která je vzdálená cca 4 km od komplexu, lze k ní dojet bezplatným hotelovým autobusem. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace se stoly na terase, restaurace a'la carte servírující italskou kuchyni (za poplatek), 2 bary: snack bar a bar u bazénu. 3 bazény: hlavní, relaxační (pro osoby starší 16 let), krytý bazén a brouzdaliště. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: lékař, kadeřnictví, mini market, hlídání dětí.

Pokoje
Sun City Hotel & Beach Club má 244 hezky zařízených pokojů rozmístěných ve 14 budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky) nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti (s přistýlkou v podobě palandy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, zmrzlina, večerní občerstvení (23:00-24:00). Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, cca 12 EUR/os.). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za příplatek: nápoje podávané po 24:00 hodině, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje a ovocné šťávy z čerstvého ovoce.

Sport a zábava
Sun City Hotel & Beach Club organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: posilovna, wellness centrum (sauna, turecká lázeň), šipky, boccia, stolní fotbal. Za zálohu: tenis, stolní tenis, kulečník. Za poplatek: vodní sporty, potápění, šlapadla, masáže a procedury ve wellness, osvětlení kurtu. Pro děti: miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.suncity.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/sun-city-hotel-and-beach-club

Náš názor
Sun City Hotel & Beach Club je velmi pěkným hotelem dobré kvality. Je umístěn v zátiší hotelové zahrady, ale přesto v blízkosti centra města Ölüdeniz a krásné pláže zakončené lagunou. Hotel má pečlivě připravený animační program a nabízí skvělou kuchyni. Je ideálním místem odpočinku pro rodiny, ale také pro páry.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Casa De Maris

Poloha
Hotel Casa De Maris s originální architekturou se nachází ve známém turistickém letovisku Marmaris, cca 5 km od zábavního centra s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 90 km. Před hotelem je zastávka městské hromadné dopravy do centra města Marmaris.

Pláž
Hotel Casa De Maris se nachází cca 20 m od pláže Siteler, stačí projít přes cestu a promenádu. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, restaurace a'la carte: Saranda (mezinárodní kuchyně), 2 snack bary: pool bar a beach bar, lobby bar, kavárna. Bazén nepravidelného tvaru a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/ks). Za poplatek: kadeřnictví, lékař, mini market, obchod, směnárna, prádelna.

Pokoje
Hotel Casa De Maris má 189 moderně a originálně zařízených pokojů na 5 podlažích hlavní hotelové budovy. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (první přistýlka v podobě normální postele, druhá v podobě rozkládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (voda zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a balkonem. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.

 

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (12:00-16:00), palačinky gözleme, káva, čaj, večerní občerstvení (23:30-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách 10:00-24:00. Za poplatek: restaurace a'la carte (nutná rezervace), nápoje servírované po 24:00 hodině, dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, značková vína, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina.

Sport a zábava

Hotel Casa De Maris organizuje animační program během dne a večery s živou hudbou. Navíc: sauna, turecké lázně a posilovna - zdarma od 09:00-20:00. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru (nutná rezervace), vodní sporty na pláži. Pro děti: mini klub.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.casademaris.com

Náš názor
Elegantní hotel Casa De Maris se zajímavou architekturou a velmi dobrým servisem. Jeho hlavní výhodou je perfektní poloha, na jedné straně u pláže a na druhé straně v blízkosti široké palety zábavy nabízené centrem letoviska Marmaris. Doporučujeme zejména novomanželům, lidem mladého ducha, kteří chtějí relaxovat v rušných letoviscích a rodinám se staršími dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Grand Yazici Club Turban

Poloha
Grand Yazici Club Turban se nachází v středomořském borovicovém lese, v jednom z nejkrásnějších zálivů v Egejském moři. Město Icmeler je vzdáleno cca 3 km, zábavní město Marmaris s širokým výběrem restaurací, barů a klubů cca 5 km. Letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná, soukromá pláž oddělená od hotelu pobřežní promenádou spojující Marmaris a Icmeler. Lehátka, matrace a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: asijská a turecká (zdarma 1x za pobyt), Steak House, italská, rybí (za poplatek), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu a plážový bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami (v určených hodinách), relaxační bazén (pouze pro osoby starší 14 let), dětský bazén. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Turban má 459 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24-26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, trezorem (zdarma), telefonem, satelitním TV, balkonem.
Superior pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (o rozloze cca 42 m²), které mohou ubytovat max. 4 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje, mají 2 koupelny.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (11:30-17:30), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené lihoviny 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Turban organizuje pestrý animační program během dne, večer vystoupení živé hudby a show. Navíc: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), minifotbal, minibasketbal, minigolf, stolní tenis, boccia, šipky, šlapadla. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, kulečník. Pro děti: miniklub, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi ve veřejných částech hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-turban

Náš názor
Výborná poloha hotelu na velké zelené ploše, vedle pláže a v docházkové vzdálenosti do centra města je bezesporu největší výhodou Grand Yazici Club Turban. Klubová, prázdninová atmosféra a bohatý animační program pro děti i dospělé jsou zárukou úspěšné, rodinné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marti Resort

Poloha
Marti Resort se nachází v krásné zátoce Icmeler, obklopené zelenými kopci ponořenými v blankytu Egejského moře. Do centra Icmeler je to cca 1 km od hotelu. Zábavní centrum Marmaris s širokou nabídkou barů, restaurací, obchodů a klubů je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 105 km.

Pláž
Hotel Marti Resort se nachází přímo u široké, písčito-oblázkové, soukromé pláže označené Modrou vlajkou. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Možnost pronájmu soukromého altánku na pláži. Podél pláže se táhne promenáda.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte (turecká, italská, asijská), 3 snack bary, 3 bary, včetně baru na pláži, 2 velké bazény, krytý bazén a dětský bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za příplatek: pokojová služba, lékař, fotograf, market, obchody, hlídání dětí. 

Pokoje
Marti Resort se skládá ze 4 hotelových budov, v nichž je rozmístěno 257 exkluzivních pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. 

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte (rezervace nutná, za poplatek cca 10 EUR/os.). Za příplatek Ultra All Inclusive: pozdní snídaně, obědy, občerstvení během dne, vafle,  zmrzlina, káva a zákusky, noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Casanova Baru. Za příplatek: vybrané dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Marti Resort organizuje denní a večerní animační program, večery s živou hudbou, ukázky tance, karaoke, tématické párty, jednou týdně gala nebo párty na pláži. Kromě toho: zábavy a hry ve vodě, plážový volejbal, basketbal, tenis (rezervace nutná), aerobik, aquaaerobik, jóga, zumba, taneční lekce, stolní tenis, šipky, boccia. Vybavené wellness centrum (zdarma: sauna, turecké lázně, vířivka). Za příplatek: pronájem tenisového vybavení, osvětlení tenisového kurtu, masáže a procedury ve wellness centru, centrum vodních sportů, kulečník. Pro děti: dětské hřiště, mini a junior klub. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/marti-resort 

Náš názor
Marti Resort je exkluzivní hotel vysoké kvality zejména pro náročnější klienty. Bohatá hotelová infrastruktura spolu s širokou nabídkou aktivit a služeb je ideálním místem pro ty, kteří si cení aktivní odpočinek v plně vybaveném objektu. Blízkost turistického městečka Marmaris je další výhodou tohoto půvabného místa.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roce 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jedné z nejkrásnějších zátok Egejského moře, z jedné strany je obklopen azurovými vodami, z druhé středomořským piniovým lesem. Jen cca 2 km od hotelu se nachází letovisko Icmeler, do zábavního centra Marmaris je to cca 6 km. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Před Orka Lotus Beach Hotelem se nachází soukromá písečná pláž o délce cca 650 m - přechod přes promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte, 6 barů (Vitamin Bar a Cove Bistro za poplatek). V areálu hotelu se nachází aquapark s 5 skluzavkami, relaxační bazén a krytý bazén, prosluněná terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. Za poplatek: pokojová služba, obchody, kadeřnictví, kosmetický salon, služba hlídání dětí.

Pokoje
Orka Lotus Beach Hotel má 441 pokojů v 9 budovách.
- Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě normální postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini barem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma). Většina pokojů ma balkon. Pokoje s výledem na moře - za poplatek.

- Pokoje promo - jsou s výhledem na jiné hotelové budovy.
- Standardní Large pokoje (o rozloze cca 36 m²) - mohou ubytovat max. 4 osoby (přistýlky jsou v podobě normálních postelí nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje, navíc mají příslušenství k přípravě čaje a kávy.
- 2 místné rodinné pokoje - na potvrzení (o rozloze cca 40-55 m²) - pro max. 4 dospělé osoby a dítě. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-12:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, odpolední občerstvení, noční občerstvení a zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje, některé dovážené nápoje, teplé nápoje a zákusky jsou dostupné v lobby baru 24 hodin. Restaurace a'la carte: asijská nebo italská je k dispozici 1x za pobyt - zdarma (nutná rezervace), turecká - za poplatek (nutná rezervace). Za poplatek: ostatní dovážené nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje v lahvích a čerstvé ovocné šťávy. 

Sport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animační program, večery s živou hudbou. Navíc: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké lázně ve wellness centru, stolní tenis, stolní fotbal, boccia, posilovna. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), mini disco, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/orka-lotus-beach-hotel

Náš názor
Nový, elegantní hotel s krásným výhledem na zátoku, širokým výběrem restaurací a komfortně zařízenými pokoji. Orka Lotus Beach Hotel doporučujeme i těm nejnáročnějším klientům, kteří ocení odpočinek v luxusu a s programem Ultra All Inclusive. I naši nejmenší tu pro sebe najdou atrakce, zajišťující nezapomenutelnou dovolenou v rodinné, prázdninové atmosféře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
24hodinová recepce, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-23:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/grand-yazici-club-marmaris-palace 

 

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 163 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31. 8. 2018 a mohou se změnit.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja - W kraju szafranem i anyżkiem pachnącym
Kód zájezdu: TDM

Program

Pamukkale - Bavlněný hrad a termální prameny, fascinující Kappadokie obdivována z ptačí perspektivy (fakultativně), osmanské Safranbolu, monumentální Istanbul, impozantní Hagia Sophia, Modrá mešita a palác Topkapi, starověký Pergamon a Efez, pro zájemce další týden pobytu ve městě Marmaris, Fethyie nebo okolí

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Dalamanu. Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu v okolí Dalamanu. Volný čas. (Trasa cca 20 km) 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. 

Den 2
Po snídani odjezd ve směru Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů. Následně procházka po ruinách Hierapolis - starověkých lázní, pro zájemce možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 50 TL). Přejezd do Konyi - „domova Mevlany“ - zakladatele řádu tančících dervišů. Návštěva Mevlana Tekkesi neboli komplexu budov, které patří řádu těch islámských mystiků, kteří hledají spojení s Bohem skrze extatický tanec. Večeře a přenocování v hotelu v Konyi nebo okolí. (Trasa cca 610 km)

Den 3
Po snídani přejezd ve směru magické Kappadokie. Během cesty uvidíme Sultanhani karavanseráj z 13. století, který nechal vystavět sultán Alaeddin Keykubad na důležité obchodní cestě. Přejezd do Kappadokie, kde navštívíme podzemní město Saratli a soubor svatyň ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO). Zastavíme také na dechberoucích vyhlídkových místech. Bude také čas na nákup originálních šperků z onyxu, kožených výrobků a tureckých sladkostí. Příjezd do hotelu v oblasti Kappadokie, večeře a přenocování. (Trasa cca 270 km)
Po večeři pro zájemce turecký večer (za poplatek cca 27 EUR) nebo návštěva hammamu - tureckých lázní (za poplatek cca 26 EUR).

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokií (za poplatek cca 175 EUR, na potvrzení). Po snídani přejezd ve směru Ankary, kde navštívíme Muzeum anatolských civilizací - jedno z největších muzeí v Turecku. Jeho chronologicky řazená expozice představuje památky různých kultur počínaje pravěkem. Následně se vydáme do Safranbolu, města známého tradičními osmanskými domy, z nichž většina byla zrestaurována a nyní slouží jako soukromá muzea. Safranbolu je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Uvidíme také Kaymakamlar Muze Evi - typický osmanský dům. Volný čas v centru města. Večeře a přenocování v hotelu v Safranbolu (ve stylu domů z osmanského období nebo karavanseráje). (Trasa cca 520 km)

Den 5
Po časné snídani odjezd ve směru Istanbulu. Zastavíme se a pořídíme fotografie nedaleko malebného jezera Sapanca. V Istanbulu prohlídka města, kterou začneme římským Hipodromem, který mohl pojmout 100 tisíc diváků a kde se konaly závody kvadrig a antická představení. Z původního hipodromu se dodnes zachoval: Konstantinův sloup, Hadí sloup a egyptský obelisk. Následně uvidíme Modrou mešitu s 6 minarety a 260 vitrážemi. Dalším bodem programu bude návštěva Hagia Sofia - byzantského kostela založeného císařem Justiniánem I. Velikým a palácového komplexu Topkapi, který byl od 15. do 19. století sídlem sultánů. Nepochybně největší bohatství ukrývá zdejší pokladnice naplněná osmanskými šperky a drahými kovy a zvědavost vzbuzují i četné místnosti harému (více než 300!), ve kterých přebývalo téměř 5 tisíc osob (vstup za poplatek cca 40 TL). Pro zájemce plavba lodí přes průliv Bospor (za poplatek cca 24 EUR). Večeře a přenocování v hotelu v Istanbulu. (Trasa cca 430 km)

Den 6
Po snídani se vydáme do Bursy (přejezd trajektem nebo po souši), prvního hlavního města Osmanské říše a kolébky novodobé turecké kultury. Prohlídku města začneme návštěvou mešity Ulu Camii z 14. století. Uvidíme také starý bazar Koza Han, známý díky obchodu s hedvábím a navštívíme místní bazar. Následně přejezd ve směru Pergamonu a prohlídka starobylého města, kterou začneme na malebném kopci, kde se nachází nejvýznamnější stavby. Uvidíme mimo jiné místo, kde stál slavný oltář Dia olympského, velmi strmé divadlo pro 10 tisíc diváků, ruiny Trajánova chrámu a druhou největší starověkou knihovnu, která obsahovala kolem 200 tisíc svitků. Přejezd do nejdůležitějšího obchodního přístavu Egejské oblasti Turecka - Izmiru. Volný čas ve čtvrti Kordonboyu, která je nádherným místem k procházkám. Večeře a přenocování v Izmiru. (Trasa cca 620 km)

Den 7
Po časné snídani se vydáme do bývalé židovské čtvrti podívat se na starý výtah (Asansör), který je nejen historickou, ale i inženýrskou zvláštností. Více než 50 metrů vysoký výtah připevněný ke skále připomíná zastřešenou věž. Přejezd do Efezu a návštěva ruin jednoho z nejlépe dochovaných antických měst na světě: působivá Arkádová cesta, impozantní amfiteátr a Trajánova fontána. Následně přejezd do místa Meryemana, kde uvidíme dům, ve kterém podle tradice žila Marie - matka Krista. Možnost nákupu místních sladkostí. Uvidíme také „půvabnou“ (to je doslovný překlad jejího jména) vesničku Sirince - malebně umístěnou uprostřed sadů a zahrad, která podle proroctví měla být jako jediná ušetřena před koncem světa, jenž podle mayského kalendáře měl přijít 21. prosince 2012. Tehdy také vesnička přežila obležení turistů. Návštěva vinárny - ochutnávka místních specialit. Přejezd do hotelu v okolí Dalamanu na večeři a přenocování. (Trasa cca 400 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Marmaris, Fethyi nebo okolí, pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od minimálně 90 až do více jak 600 km. Odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování. - Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Výlety v okolí

Turecký večer - cca 27 EUR/os.
Plavba přes průliv Bospor - cca 24 EUR/os.
Let balónem - cca 175 EUR/os.
Hammam - cca 26 EUR/os.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1. 1. 2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/turcja-w-kraju-szafranem-i-anyzkiem-pachnacym/zakwaterowanie-tdm

Informace o hotelech

Hotely *** - skromné, obvykle se nachází mimo centra měst - (7 nocí: Dalaman - 2 noci, Konya - 1 noc, Kappadokie - 1 noc, Safranbolu - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Izmir - 1 noc).
Vybavení: restaurace a bar.
Pokoje: dvoulůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a klimatizací (hotely v Kappadokii bez klimatizace, hotely v Safranbolu bez oficiální kategorizace a možná i bez klimatizace).
Strava: kontinentální snídaně formou bufetu a večeře (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu). Nápoje k večeři za poplatek.
Místní kategorie: ***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

30. 09. - 07. 10. 2019 (8 dní)
Katovice Polopenze
15 257 Kč 11 687 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč