Ubytování TDM Obrázek0
Ubytování TDM Obrázek1
Ubytování TDM Obrázek2
Ubytování TDM Obrázek3
Ubytování TDM Obrázek4
Ubytování TDM Obrázek5
Ubytování TDM Obrázek6
Ubytování TDM Obrázek7
Ubytování TDM Obrázek8
Ubytování TDM Obrázek9

Turecko - v kraji vonícím šafránem a anýzem

Turecko - Istanbul
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Marcan Beach

Poloha
Hotel Marcan Beach se nachází v samotném centru města Ölüdeniz a je obklopen malebnými horami Taurus. V blízkosti hotelu je široká nabídka barů, restaurací a obchodů, stejně jako diskotéka a noční klub. Hotel je vzdálen cca 6 km od Hisarönü, známého díky bohatému nočnímu životu, cca 12 km od historického města Fethiye a cca 60 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hotel Marcan Beach se nachází cca 250 m od široké písčito-oblázkové veřejné pláže, jedné z nejkrásnějších v této oblasti. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek (cca 15 TL/ks).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, směnárna, trezor na recepci (za poplatek cca 3,5 EUR/den). Restaurace, která má vnitřní a vnější část, nabízí tureckou a mezinárodní kuchyni, snack bar, bar u bazénu. Bazén a brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky. Za poplatek: prádelna, lékař, půjčovna automobilů.

Pokoje
Hotel Marcan Beach má 100 prostorně zařízených standardních pokojů, které se nachází v několika dvoupatrových budovách kolem bazénu. 
Standardní pokoje mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládacího postele nebo rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem a mini ledničkou. Většina pokojů má zařízený balkon. Některé pokoje mají výhled na bazén. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-9:00), pozdní snídaně (9:00-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30). Všechna jídla formou bohatého bufetu. Kromě toho je ve snack baru podáváno občerstvení (13:00-17:00), zmrzlina (15:00-16:00), káva (17:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v baru v době oběda a večeře a v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje a všechny nápoje podávané po 23:00 hodině. V restauraci jsou k dispozici jídelní židle pro děti.

Sport a zábava
Animace ve verzi soft: aqua aerobik, vodní pólo, hry a zábava.  Navíc: kulečník, stolní tenis, šipky. Hotel Marcan Beach organizuje několikrát týdně večerní show nebo tematické večery.

Internet
Bezplatný internet Wi-Fi v lobby a v pokojích.

Místní kategorie
***+

Webové stránky
www.marcanbeachhotel.com

Náš názor
Příjemný hotel Marcan Beach, na jedné straně má komorní atmosféru, na druhé straně jeho umístění je ideální pro ty, kteří hledají zábavu v Ölüdeniz. Vřele doporučujeme mladým lidem a skupinám přátel, kteří se zaměřují nejen na trávení času v areálu hotelu, ale především na samostatné objevování půvabů okolí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Karbel Hotel

Poloha
Karbel Hotel je umístěn ve středomořské zahradě ve městě Ölüdeniz a je obklopen zelenými kopci pohoří Taurus. Nachází se cca 350 m od centra letoviska s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Hotel se nachází cca 6 km od Hisarönü, známého pro bohatý noční život, cca 12 km od města Fethiye, které nabízí četné turistické atrakce. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 60 km. Zastávka místního minibusu jezdícího do Hisarönü a Fethiye se nachází cca 300 m od hotelu.

Pláž
Karbel Hotel se nachází cca 450 m od pěkné, široké, písčito-oblázkové veřejné pláže. Hotel neposkytuje plážové osušky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL/ks). 

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace se stoly také na venkovní terase s výhledem na bazén, restaurace a'la carte (za poplatek), 4 bary: lobby a snack bar, bar u bazénu a na prosluněné terase. Bazén s odděleným brouzdalištěm pro děti, prosluněná terasa s bezplatnými lehátky a slunečníky a dětské hřiště. Za poplatek: mini market, kadeřnictví, lékař.

Pokoje
Karbel Hotel má 213 pokojů, které se nachází v několika třípodlažních hotelových budovách. V pokoji se mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě ozkládací pohovky nebo samostatné postele).
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 70 TL/týden), mini ledničkou a balkonem.
Rodinné pokoje jsou k dispozici na potvrzení. Mohou ubytovat max. 4 osoby. Skládají se z ložnice s manželskou postelí a z druhého pokoje se 2 oddělenými postelemi. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) - vše formou bufetu. Navíc je v baru u bazénu servírováno občerstvení (12:00-16:00), zmrzlina (15:30-16:30) a káva (16:30-17:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány v době od 10:00-23:00. Za poplatek: dovážené alkoholické i nealkoholické nápoje a všechny nápoje po 23. hodině. V restauraci jsou k dispozici vysoké židle pro děti.

Sport a zábava
Karbel Hotel organizuje animační program ve verzi soft. Navíc je k dispozici: stolní tenis, stolní fotbal a šipky. Za poplatek: kulečník.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.karbelhotel.com​

Náš názor
Příjemný hotel ležící v klidné oblasti, kousek od zábavního centra města Ölüdeniz. Karbel Hotel doporučujeme klientům, kteří upřednostňují odpočinek nejen u hotelového bazénu, ale také aktivním trávením volného času a samostatným prozkoumáváním okolí. Skvělá nabídka v poměru ceny a kvality.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ozcan Beach

Poloha
Komorní a útulný hotel Ozcan Beach se nachází v centru města Turunc. Nedaleko hotelu je mnoho barů, obchodů a restaurací. V blízkosti hotelu Ozcan Beach se nachází zastávky místních autobusů, které jezdí mimo jiné do cca 20 km vzdáleného centra Marmaris (jezdí cca každých 30 minut). Do centra Marmaris z nedalekého přístavu lze také doplout lodí (jezdí každou hodinu). Letiště Dalaman je vzdáleno cca 110 km.

Pláž
Hotel Ozcan Beach se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže (přechod přes cestu) s udržovaným mostem. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Hotel Ozcan Beach se skládá ze 2 částí: první s restaurací a bazénem, ​​druhá s recepcí a pokoji (po druhé straně cesty). Recepce 24h, výtah, lobby, hlavní restaurace, bar u bazénu. Navíc: bazén pravidelného tvaru se sladkou vodou, s bezplatnými lehátky a slunečníky. Za příplatek: doktor.

Pokoje
Hotel Ozcan Beach má 84 útulně zařízených pokojů pro max. 3 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), ​​trezorem (za příplatek), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-09:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:00) formou bohatého bufetu, odpolední občerstvení s čajem, kávou a zákusky (16:00-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v baru (10:00-23:00). Za poplatek: dovážené alkoholické nápoje, turecká káva, čerstvě vymačkané šťávy.

Sport a zábava
Vzhledem k blízkosti turistického letoviska Turunc hotel neorganizuje animace. Občas večerní show. Možnost využití vodních sportů na pláži.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Webové stránky
www.ozcanbeachhotel.com

Náš názor
Komorní hotel Ozcan Beach se nachází v bezprostřední blízkosti centra letoviska Turunc, kde je mnoho restaurací a barů, které umožní prozkoumávat okolí samostatně. Výhodný program All Inclusive, útulné pokoje a poloha přímo u pláže, kde lze využít vodní sporty, umožní příjemný a pestrý odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Lalila Blue Suites

Poloha
Hotel Lalila Blue Suites se nachází v zábavním letovisku Marmaris, které nabízí širokou škálu turistických atrakcí, restaurací, barů a obchodů. Historické centrum je vzdáleno cca 2 km od hotelu. Letiště v Dalamanu se nachází cca 90 km.

Pláž
Hotel Lalila Blue Suites se nachází cca 200 m od veřejné písčito-štěrkové pláže s oddělenou hotelovou částí. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, hlavní restaurace, která servíruje pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, restaurace a'la carte (za poplatek), kavárna. 2 bary: lobby bar a bar u bazénu. 2 bazény: venkovní se skluzavkami, vnitřní, brouzdaliště pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Navíc: parkoviště, směnárna, obchod se suvenýry, TV místnost. Za příplatek: služba chemického čištění a žehlení.  

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, občerstvení (11:30-17:00) , sladké občerstvení (15:30-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v určených barech (10:00-23:30). Za příplatek: dovážený alkohol, turecká káva, čerstvě vymačkané šťávy, vybrané nápoje a koktejly.
 
Sport a zábava
Hotel Lalila Blue Suites organizuje denní a večerní animační program ve verzi Soft, např.: ukázky latinského tance, barmanskou show, akrobatická vystoupení, hudební kvízy a břišní tance. Každý den večerní show nebo živá hudba. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout: sauna (15:00-17:00), turecké lázně a posilovna (12:00-17:00). Za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru. 

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
*****
 
Webové stránky

www.lalilabluesuites.com

Náš názor
Nepochybnou výhodou hotelu Lalila Blue Suites je jeho poloha - v docházkové vzdálenosti od centra letoviska Marmaris s mnoha atrakcemi. Díky blízkosti zábavy a výhodnému programu All Inclusive doporučujeme zejména párům a skupinám přátel. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Turunc Resort

Poloha
Krásný, elegantní komplex Turunc Resort se nachází na rozlehlé ploše obklopené zelenými kopci, kde se na úpatí roztahují tyrkysové vody zálivu. Nedaleké letovisko Turunc leží cca 1 km, kde se nachází řada obchodů, kaváren a restaurací. Centrum Marmaris je vzdáleno cca 20 km a letiště Dalaman cca 120 km od komplexu Turunc Resort (transfer cca 2,5 hodiny s přestupem na autobusy v Marmarisu).

Pláž
Hotel Turunc Resort se nachází u soukromé písčito-oblázkové pláže oceněné certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici na zálohu cca 20 TL (cca 10 EUR).

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace a 2 a'la carte restaurace, 5 barů: bar u bazénu, snack bar, lobby bar, bar na pláži a aqua bar. Dále: 2 sladkovodní bazény (hloubka 1,4 m až 1,6 m), krytý bazén (hloubka 1,4 m), aquapark se skluzavkami (hloubka 0,8 m až 1,6 m), dětské brouzdaliště (hloubka 0,4 m). Zdarma lehátka a slunečníky u bazénů, osušky k dispozici po zaplacení zálohy. Za poplatek: konferenční místnost, prádelna, lékař, trh, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Turunc Resort má 380 pokojů, které se nachází v 5 vícepodlažních budovách. Standardní pokoje pro max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě normální postele) nebo pro rodinu se dvěma dětmi (přistýlka v podobě patrové postele) - o rozloze cca 20 m². Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, trezorem (zdarma), minibarem (voda je k dispozici při příjezdu, další konzumace za příplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. K dispozici jsou také pokoje typu Duplex (mezonetové, navíc 2 WC) - o rozloze cca 45 m², pro max. 4 osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky) a rodinné pokoje - o rozloze cca 43 m² se dvěma ložnicemi pro max. 4 osoby. Dětská postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:00) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (14:30-17:00), přestávka na kávu (16:00-17:00), noční občerstvení (23:30-2:00). Místní nealkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin a místní alkoholické nápoje a některé dovážené alkoholické nápoje jsou k dispozici do 2:00 v lobby baru. Ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje - za poplatek.

Sport a zábava
Velmi bohatý sportovní a animační program: aerobik, aqua aerobic, fitness, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, diskotéka (za poplatek), večerní show. Navíc dobře vybavené wellness centrum: sauna a turecké lázně (zdarma). Za poplatek: kulečník, stolní fotbal, masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži. Pro děti: hotelový miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.turunchotels.com

Náš názor
Krásně umístěný hotel Turunc Resort s výhodnou polohou v blízkosti centra města a nedalekých atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatá nabídka All Inclusive jsou výhodou tohoto hotelu. Hotel je ceněn především díky vynikající kuchyni, službám a poloze. Nabídka je určena především rodinám s dětmi a těm, kteří chtějí relaxovat v blízkosti přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiva Beach Resort

Poloha
Hotel Jiva Beach Resort se nachází cca 1 km od centra Calis. Do centra lze dojít pěšky po promenádě podél pláže nebo dojet místním autobusem. Do centra Fethiye s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací je to cca 5 km od hotelu. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 50 km od hotelu Jiva Beach Resort. 

Pláž
Hotel Jiva Beach Resort se nachází přímo u krásné, široké písčito-oblázkové, soukromé pláže v Calis (přechod přes cestu). Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: turecká, středomořská a čínská (1 lze využít jednou za pobyt, nutná předchozí rezervace, za poplatek cca 10 EUR/os.), kavárna, 6 barů (včetně baru u bazénu a baru ve wellness centru, Freud Coctatil Bar - 1 koktejl zdarma za pobyt, ostatní za poplatek). 5 bazénů: hlavní, se skluzavkami, relaxační, brouzdaliště, vnitřní vířivka. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za poplatek: pokojová služba, kadeřnictví, lékař, fotograf, půjčovna aut, služba hlídání dětí.

Pokoje
Hotel Jiva Beach Resort má 367 komfortních pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě rozkládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (voda zdarma v den příjezdu, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. 
 Dvoulůžkové pokoje v podkroví (o rozloze cca 20 m²) - zařízené stejně jako pokoje standardní. Místo balkonu mají zařízenou lodžii.
Rodinné pokoje se 2 místnostmi (o rozloze cca 40 m²) - mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 2 děti (manželská postel a 2 samostatné postele). 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, oběd, večeře - všechna jídla podávána formou bohatého bufetu. Kromě toho ve snack baru lehké občerstvení, káva a večerní lehké občerstvení. 24 hodin k dispozici: studené občerstvení, káva, čaj, džusy (kromě čerstvých ovocných šťáv) a místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly, čerstvé ovocné šťávy.

Sport a zábava
Hotel Jiva Beach Resort organizuje bohatý animační program. Navíc: malé hřiště na plážový fotbal, plážový volejbal, fitness, wellness centrum (suchá a parní sauna, turecké lázně - zdarma), aerobik, aqua aerobik, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, potápění, kitesurfing, lekce surfování, plavby na jachtě, windsurfing (pouze pro hosty s licencí). Pro děti: hotelový miniklub a 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září).

Internet
Wi-Fi v areálu celého hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.jivabeachresort.com

Náš názor
Jiva Beach Resort je elegantním hotelem na nádherném místě. Doporučujeme jak pro páry, které chtějí mimo opalování a koupání těžit ze široké škály hotelových aktivit a přitažlivosti nedalekého Calis a Fethiye, tak i pro rodiny s dětmi vzhledem k bohatému animačnímu programu. Hotel je známý svou velmi dobrou kuchyní a vysokým standardem služeb.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Cettia Hotel

Poloha
Grand Cettia Hotel se nachází v samém srdci turistického města Marmaris s širokým výběrem obchodů, barů a restaurací. Je vzdálen pouhých cca 2,5 km od centra města. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu.

Pláž
Grand Cettia Hotel se nachází v blízkosti (cca 1,5 km) od cca 800 m široké, krásné, písčito-oblázkové, veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře. K soukromé hotelové pláži ve vzdálenosti cca 5 km v Icmeler-Brothers Cafe jezdí 3x denně bezplatný hotelový autobus (v 10:00, 11:00 a 17:00). Lehátka, matrace a slunečníky - zdarma

Vybavení
Recepce 24h, lobby, široký výběr restaurací a barů: hlavní restaurace, která nabízí místní a evropskou kuchyni, rybí restaurace a’la carte (za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu, vitamin bar, hospoda Sherlock Holmes a grill bar na pláži. Hotel má 3 bazény: hlavní bazén, bazén se 2 skluzavkami (otevřené v určitých hodinách) a krytý bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), dětský bazén, mini skluzavky, dětské hřiště.

Pokoje
Grand Cettia Hotel nabízí 190 standardních pokojů (o rozloze cca 35 m²) určených pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, minibarem (doplněný při příjezdu, další konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek cca 45 TL/týden), zařízeným balkonem. Na vyžádání a potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 70 m²) pro max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) - jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (14:00-17:00), odpolední občerstvení (11:00-18:00) s výjimkou neděle, noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Bohatý animační program během dne a večera. Zábava u bazénu: vodní pólo, aqua aerobic, plážový volejbal, fotbal, večerní show, venkovní představení. Kromě toho: fitness centrum, tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek: profesionální wellness centrum, kulečník, herna.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v hotelové hale.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.cettia.com

Náš názor
Rodinný hotel s příjemnou a živou atmosférou a s širokým výběrem atrakcí. Grand Cettia Hotel má velmi dobré hodnocení mezi hotelovými hosty. Skvělá nabídka odpočinkové dovolené pro klienty všech věkových kategorií. Další výhodou je blízkost krásného turistického města Marmaris.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Club Tuana

Poloha
Hotel Club Tuana je obklopen krásnou zahradou s pomerančovníky. Centrum turistického města Fethiye je vzdáleno cca 17 km a letiště v Dalamanu cca 36 km. Před hotelem je autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Club Tuana se nachází přímo u písčito-štěrkové soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Doporučujeme ochrannou obuv.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, TV místnost, hlavní restaurace, 3 restaurace a’la carte (nutná rezervace): italská, s mořskými plody (pro hotelové hosty zdarma) a turecká Kebab House (za poplatek cca 10 EUR/os.). Dva bazény, jeden se 3 skluzavkami (otevřené v určených hodinách). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Pro nejmladší: dva brouzdaliště, skluzavky, dětské hřiště, mini zoo. Kromě toho za poplatek: kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Club Tuana se skládá z částí Park a Club. Má celkem 502 pokojů ve 24 budovách umístěných v krásné zahradě.
Standardní pokoje Park (o rozloze cca 18-24 m²) - pro max. 3 osoby jsou vybaveny koupelnou s vanou a/nebo sprchou a vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (plný při příjezdu, další konzumace za poplatek) a balkonem.
Standardní pokoje Club (o rozloze cca 27-30 m²) - pro max. 3 dospělé nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách (možnost přistýlky ve formě rozkládací pohovky) jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje Park. Na potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje Club (o rozloze cca 43 m²), pro max. 4 dospělé osoby a 1 dítě na přistýlce (pohovka nebo samostatná postel).

Strava
Ultra All Inclusive: časná snídaně (7:00-7:30), snídaně (7:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30). Občerstvení během dne (12:30-17:30), turecké placky a zmrzlina (11:00-17:30), a noční občerstvení (23:00-24:00), noční sendviče (1:30-02:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a část dovážených alkoholických nápojů k dispozici 24 hodin ve vybraných barech, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džusy.

Sport a zábava
Hotel Club Tuana nabízí bohatý animační program. Během dne zábavy u bazénu, aqua aerobic, lekce tance, večerní show. Kromě toho: tenis, basketbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, minifotbal, minigolf, lukostřelba, šipky, boccia, šachy. Za poplatek: wellness centrum, kulečník, vodní sporty na pláži. Navíc diskotéka pod širým nebem.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.clubtuana.com.tr

Náš názor
Club Tuana je vynikající hotel daleko od hluku a shonu, obklopený krásnou květinovou zahradou. Bohatý animační program a vysoký standard služeb určují oblíbenost tohoto hotelu mezi klienty. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi vzhledem k širokému spektru atrakcí pro nejmenší. Prázdninová vesnička nabízí veselou, pohodovou atmosféru.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marcan Resort

Poloha
Marcan Resort se nachází v letovisku Ölüdeniz, obklopeném malebnými horami Taurus. Jeho centrum s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů, stejně jako diskotékou a nočním klubem se nachází cca 500 m od hotelu. Resort je vzdálen cca 7 km od města Hisaron proslulého nočním životem, cca 12 km od historického města Fethiye a cca 60 km od letiště Dalaman.

Pláž
Marcan Resort se nachází cca 850 m od široké, písčito-oblázkové veřejné pláže, jedné z nejkrásnějších v oblasti, zakončené impozantní lagunou. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 TL/ks)

Vybavení
Recepce 24h, lobby, restaurace servírující pokrmy turecké a mezinárodní kuchyně, vnitřní i venkovní prostory, snack bar, bar u bazénu. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky. Za příplatek je k dispozici: prádelna, lékař, půjčovna aut.

Pokoje
Marcan Resort nabízí 130 prostorně zařízených pokojů.
Standardní pokoje, které se nachází v několika dvoupodlažních budovách kolem bazénu, mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem, miniledničkou. Většina pokojů má zařízený balkon. Některé pokoje mají výhled na bazén. Na vyžádání jsou k dispozici rodinné pokoje (o rozloze cca 30 m²), pro max. 4 dospělé osoby. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30). Všechny pokrmy jsou podávány formou bohatého bufetu. Navíc je ve snack baru servírováno občerstvení (14:00-17:00), zmrzlina (15:30-16:00), přestávka na kávu (17:00-17:30) a noční občerstvení (23:30-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v baru v hodinách během oběda a večeře a v baru u bazénu (10:00-23:00). Za poplatek: dovezené nealkoholické a alkoholické nápoje a všechny nápoje podávané po 23:00 hodině. V restauraci jsou k dispozici vysoké stoličky pro děti.

Sport a zábava
Animační program ve verzi soft: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, vodní pólo, aerobik. Marcan Resort organizuje 3x týdně večerní show nebo tématické večery. Navíc je k dispozici: fitness, kulečník, stolní tenis, šipky. Vodní sporty na pláži jsou za příplatek. Pro děti: dětské hřiště.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi - zdarma, pokoje se špatným pokrytím.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marcanresorthotel.com

Náš názor
Komorní hotel s původní architekturou a se skvělou polohou v blízkosti zábavy nabízené letoviskem Ölüdeniz a také u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti. Marcan Resort je ceněn hosty za vysokou kvalitu služeb a komfortní pokoje. Díky bohatému animačnímu programu a výhodnému programu All Inclusive je tak ideální volbou pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fortezza Beach Resort

Poloha
Tento 5hvězdičkový hotel Fortezza Beach Resort se nachází v centru zálivu Hisarönü. Objekt byl postaven bez ovlivnění přírodní pláže a lesa. Do města Hisarönü je to cca 5 km, s malým výběrem obchodů, barů a restaurací, cca 15 km je to do zábavního centra Marmaris a cca 100 km od letiště Dalaman.

Pláž
Hned vedle hotelu Fortezza Beach Resort je písečná a oblázková pláž o délce cca 550 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

Vybavení
Recepce 24h, výtah, prostorná lobby, hlavní restaurace, 2 bezplatné restaurace a'la carte (zdarma jednou za pobyt): řecká a restaurace s mořskými plody (nutná dřívější rezervace), 5 barů včetně Lotus baru otevřeného 24h, velký hlavní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a v část „Aqualand“ jeden velký sportovní bazén, tři skluzavky a jeden dětský bazén. Navíc za poplatek: lékař, prádelna, půjčovna aut, fotograf, butik, trh.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu. Dále: občerstvení během dne (12:00-16:00), káva a koláč (17:00-18:00), noční polévka (23:00-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Lotus Baru a v dalších barech během otevírací doby. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Fortezza Beach Resort organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Navíc: turecké lázně, sauna, posilovna, vodní gymnastika, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky, taneční lekce. Pro děti: miniklub (4-8 let a 8-14 let), široké spektrum sportovních aktivit a tvořivých aktivit (např. malování, řemesla). Za poplatek: vodní sporty, kurzy jógy, wellness centrum a kosmetický salon.

Internet
Ve společných prostorách hotelu Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.fortezzabeachresort.com

Náš názor
Moderně uspořádaný hotel Fortezza Beach Resort nabízí rozsáhlé sportovní a rekreační zázemí. Nachází se přímo na pláži, ve velmi klidné části ostrova, a nabízí odpočinek daleko od shonu města. Ideální pro rodiny s dětmi a pro páry hledající odpočinek v klidné oblasti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Marti Resort

Poloha
Marti Resort se nachází v krásné zátoce Icmeler, obklopené zelenými kopci ponořenými v blankytu Egejského moře. Do centra Icmeler je to cca 1 km od hotelu. Zábavní centrum Marmaris s širokou nabídkou barů, restaurací, obchodů a klubů je vzdáleno cca 8 km od hotelu. Na letiště Dalaman je to cca 105 km.

Pláž
Hotel Marti Resort se nachází přímo u široké, písčito-oblázkové, soukromé pláže označené Modrou vlajkou. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Možnost pronájmu soukromého altánku na pláži. Podél pláže se táhne promenáda.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte, 3 snack bary, 3 bary, včetně baru na pláži, 2 velké bazény, krytý bazén a dětský bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. Za příplatek: pokojová služba, lékař, fotograf, market, obchody, hlídání dětí. 

Pokoje
Marti Resort se skládá ze 4 hotelových budov, v nichž je rozmístěno 257 exkluzivních pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře ve formě bohatého bufetu. Během dne občerstvení, gofry, zmrzlina, káva a zákusky, noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Casanova baru. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Hotel Marti Resort organizuje denní a večerní animační program, večery s živou hudbou, ukázky tance, karaoke, tématické párty, jednou týdně gala nebo párty na pláži. Kromě toho: zábavy a hry ve vodě, plážový volejbal, basketbal, tenis (rezervace nutná), aerobik, aquaaerobik, jóga, zumba, taneční lekce, stolní tenis, šipky, boccia. Vybavené wellness centrum (zdarma: sauna, turecké lázně, vířivka). Za příplatek: pronájem tenisového vybavení, osvětlení tenisového kurtu, masáže a procedury ve wellness centru, centrum vodních sportů, kulečník. Pro děti: dětské hřiště, mini a junior klub. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Náš názor
Marti Resort je exkluzivní hotel vysoké kvality zejména pro náročnější klienty. Bohatá hotelová infrastruktura spolu s širokou nabídkou aktivit a služeb je ideálním místem pro ty, kteří si cení aktivní odpočinek v plně vybaveném objektu. Blízkost turistického městečka Marmaris je další výhodou tohoto půvabného místa.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Orka Lotus Beach Hotel

Poloha
Postavený v roce 2015 Orka Lotus Beach Hotel leží v jedné z nejkrásnějších zátok Egejského moře, z jedné strany je obklopen azurovými vodami, z druhé středomořským piniovým lesem. Jen cca 2 km od hotelu se nachází letovisko Icmeler, do zábavního centra Marmaris je to cca 6 km. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 90 km.

Pláž
Před Orka Lotus Beach Hotelem se nachází soukromá písečná pláž o délce cca 650 m - přechod přes promenádu. Lehátka, matrace, plážové osušky a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace, 1 restaurace a'la carte (nutná rezervace), 6 barů (mimo jiné: lobby 24h, plážový bar; Vitamin Bar a Cove Bistro za poplatek). V areálu hotelu se nachází aquapark s 5 skluzavkami, relaxační bazén a krytý bazén, prosluněná terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. Za poplatek: pokojová služba, obchody, kadeřnictví, kosmetický salon, služba hlídání dětí.

Pokoje
Orka Lotus Beach Hotel má 441 pokojů v 9 budovách.
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (možnost přistýlky v podobě normální postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), mini barem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma). Většina pokojů ma balkon. Pokoje s výledem na moře - za poplatek.

Pokoje promo - jsou s výhledem na jiné hotelové budovy.
Standardní Large pokoje (o rozloze cca 36 m²) - mohou ubytovat max. 4 osoby (přistýlky jsou v podobě normálních postelí nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje, navíc mají příslušenství k přípravě čaje a kávy.
2 místné rodinné pokoje - na potvrzení (o rozloze cca 40-55 m²) - pro max. 4 dospělé osoby a dítě. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu, odpolední občerstvení, noční občerstvení a zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje, některé dovážené nápoje, teplé nápoje a zákusky jsou dostupné v lobby baru 24 hodin. Restaurace a'la carte: turecká - zdarma 1x za pobyt (nutná předchozí rezervace). Za poplatek: ostatní dovážené nápoje (nealkoholické i alkoholické), nápoje v lahvích a čerstvé ovocné šťávy. 

Sport a zábava
Orka Lotus Beach Hotel organizuje bohatý animační program, večery s živou hudbou. Navíc: plážový volejbal, aqua aerobik, sauna a turecké lázně ve wellness centru (nutná rezervace), stolní tenis, stolní fotbal, boccia, posilovna. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září), mini disco, dětské hřiště.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.orkahotels.com

Náš názor
Nový, elegantní hotel s krásným výhledem na zátoku, širokým výběrem restaurací a komfortně zařízenými pokoji. Orka Lotus Beach Hotel doporučujeme i těm nejnáročnějším klientům, kteří ocení odpočinek v luxusu a s programem Ultra All Inclusive. I naši nejmenší tu pro sebe najdou atrakce, zajišťující nezapomenutelnou dovolenou v rodinné, prázdninové atmosféře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Casa De Maris

Poloha
Hotel Casa De Maris s originální architekturou se nachází ve známém turistickém letovisku Marmaris, cca 5 km od zábavního centra s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Letiště Dalaman je vzdáleno cca 90 km. Před hotelem je zastávka městské hromadné dopravy do centra města Marmaris.

Pláž
Hotel Casa De Maris se nachází cca 20 m od pláže Siteler, stačí projít přes cestu a promenádu. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace, restaurace a'la carte: Saranda (mezinárodní kuchyně), 2 snack bary: pool bar a beach bar, lobby bar, kavárna. Bazén nepravidelného tvaru a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/ks). Za poplatek: kadeřnictví, lékař, mini market, obchod, směnárna, prádelna.

Pokoje
Hotel Casa De Maris má 189 moderně a originálně zařízených pokojů na 5 podlažích hlavní hotelové budovy. 
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (první přistýlka v podobě normální postele, druhá v podobě rozkládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den), minibarem (voda zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a balkonem. Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma. Domácí zvířata nejsou povolena.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:30) formou pestrého bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne (12:00-16:00), palačinky gözleme, káva, čaj, večerní občerstvení (23:30-24:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách 10:00-24:00. Za poplatek: restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace), nápoje servírované po 24:00 hodině, dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, značková vína, čerstvé ovocné šťávy, zmrzlina.

Sport a zábava
Hotel Casa De Maris organizuje animační program během dne a večery s živou hudbou. Navíc: sauna, turecké lázně a posilovna - zdarma od 9:00-20:00. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru (nutná předchozí rezervace), vodní sporty na pláži. Pro děti: miniklub.

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.casademaris.com

Náš názor
Elegantní hotel Casa De Maris se zajímavou architekturou a velmi dobrým servisem. Jeho hlavní výhodou je perfektní poloha, na jedné straně u pláže a na druhé straně v blízkosti široké palety zábavy nabízené centrem letoviska Marmaris. Doporučujeme zejména novomanželům, lidem mladého ducha, kteří chtějí relaxovat v rušných letoviscích a rodinám se staršími dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Marti La Perla

Poloha
Kvalitní hotel Marti La Perla se nachází v dobře udržované zahradě, cca 1 km od města Icmeler s mnoha obchody, kavárnami a hospodami. Hotel leží cca 8 km od zábavního centra Marmaris, cca 105 km od letiště v Dalamanu. Hned vedle hotelu (cca 100 m) je zastávka místního minibusu. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let.

Pláž
Přímo u hotelu Marti La Perla (přechod přes promenádu) se nachází písčito-oblázková pláž, která byla označena „Modrou vlajkou“. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.  

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte s italskou kuchyní (za příplatek cca 10 EUR/osoba, nutná rezervace). 3 bary, včetně jednoho s občerstvením, bazén (o rozloze cca 600 m²) se skluzavkami, brouzdaliště, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: půjčovna kol a aut, prádelna, lékař, fotograf, mini market.
 
Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Navíc: občerstvení během dne (12:00-16:00), zmrzlina (15:00-16:00), přestávka na kávu (16:30-17:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-1:00), noční občerstvení (24:00-1:00). Za poplatek: ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Sport a zábava
Hotel Marti La Perla organizuje denní a večerní animace. Ranní gymnastika, aquaaerobik, hry v bazénu, stolní tenis, šipky, boccia, živá hudba, večerní představení, karaoke, turecké lázně, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži.
 
Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.marti.com.tr

Náš názor
Nádherně umístěný hotel Marti La Perla s výhledem na záliv Icmeler a malebnou pláž. Blízkost centra s mnoha atrakcemi, obchody a bary, stejně jako výhodný program All Inclusive umožní rozmanitou dovolenou. Hotel je určen pouze pro osoby starší 16 let - je to ideální nabídka pro páry a single!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Yazici Club Marmaris Palace

Poloha
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází v klidné oblasti, na velké zelené ploše, obklopené borovým a palmovým lesem. Nedaleký Icmeler je vzdálený cca 2 km, město Marmaris cca 6 km. Letiště v Dalamanu je cca 90 km od hotelu. Přímo před hotelem se táhne promenáda, kterou lze dojít do centra města Marmaris.

Pláž
Grand Yazici Club Marmaris Palace se nachází u písčito-oblázkové soukromé pláže, na plošině s vkusně udržovaným molem. Vstup do moře po žebříku. Lehátka, polštáře a slunečníky - zdarma. Plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 TL).

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace a 3 restaurace a’la carte: turecká, italská a rybí (za poplatek, nutná rezervace), 3 bary: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar, 2 bazény, 1 skluzavka vedoucí mezi stromy, dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Marmaris Palace má 459 pokojů umístěných v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře (o rozloze cca 26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizací, trezorem (za poplatek), telefonem, satelitním TV, miniledničkou a balkonem;
Standardní pokoje v hlavní budově (o rozloze cca 24 m²) jsou vybaveny stejně jako bungalovy. Na potvrzení rodinné pokoje v bungalovech Club (o rozloze cca 50 m²), které mohou ubytovat max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), oběd (12:30-14:00), večeře (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (12:00-16:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), cukrárna (10:00-18:00), noční občerstvení (24:00-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-00:30). Za poplatek: nápoje podávané od 00:30 do 10:00, dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Marmaris Palace organizuje pestrý animační program během dne a večera, hry a zábavy u bazénu, večerní show, turecký večer. Navíc: plážový volejbal, minifotbal, minibasketbal, boccia, šipky, šlapadla; tenisové kurty, kulečník, minigolf, stolní tenis (zdarma, nutná záloha). Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, půjčovna kol. Pro děti: miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Náš názor
Malebně položený hotel s výhodnou polohou v blízkosti centra města a okolních atrakcí. Komfortně zařízené pokoje a bohatý All Inclusive jsou dalšími výhodami Grand Yazici Club Marmaris Palace. Nabídka je určena především pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí odpočívat blízko přírody.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Rixos Premium Gocek

Poloha
Hotel Rixos Premium Gocek je součástí hotelového řetězce Rixos. Hotel se nachází ve městě Göcek, je obklopen zelení, horami a zároveň leží nedaleko dvou přístavů. Nachází se cca 20 km od letiště Dalman a cca 28 km od centra města Fethiye. Centrum města Göcek je vzdáleno cca 700 m.  

Pláž
Na pobřeží je přístav. Hotel Rixos Premium Gocek má přístup na soukromou pláž Rixos Secret Beach, na kterou jezdí hotelový autobus (cca 1,5 km). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Na placené služby je nutná dřívější rezervace. Plážový servis a altány - za příplatek. 

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Turquoise, restaurace s občerstvením Azur, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní, restaurace a'la carte s mořskými plody (za poplatek), restaurace s grilem (mezi 19:00-23:00 za příplatek), restaurace Teppanyaki s pokrmy dálného východu (za příplatek). 4 bary: Nox The Stage, Azur Bar, Pool Bar, lobby bar. Služba Starbucks. Hostům jsou k dispozici: 2 bazény (jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou), parkoviště. Za příplatek: pokojová služba. 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc nedělní brunch (7:00-12:30). Občerstvení: saláty, hamburgery, pizza (12:00-18:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovážené nápoje jsou k dispozici během otevírací doby barů (9:00-24:00). 

Sport a zábava
Hotel Rixos Premium Gocek organizuje denní a večerní sportovně-animační program. Živá hudba, koncerty a letní kino. Navíc: jóga, crossfit, trekking, plážový volejbal, fotbal, fitness lekce. Za příplatek: tenisový kurt, lekce tenisu, soukromé lekce jógy, osobní trenér, katamarán. Pro hosty Ultra All Inclusive je k dispozici také výlet lodí (jednou za pobyt). Navíc wellness centrum Anjana s parní lázní, saunou, tureckou lázní, relaxační zónou a posilovnou. Za příplatek: masáže, peelingy, kosmetické procedury, speciální služby. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.rixos.com

Náš názor
Hotel Rixos Premium Gocek je určen pro hosty od 13 let. Nachází se v krásném prostředí, proto doporučujeme pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Nádherné pokoje garantují luxusní pobyt. Skvělé Ultra All Inclusive uspokojí rozmanitou nabídkou. Perfektní místo k odpočinku v nezapomenutelné atmosféře a daleko od shonu velkých měst.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa

Poloha
Luxusní hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je zasazen do rozsáhlého areálu v mimořádně malebném prostředí na břehu řeky Dalaman a moře. Nachází se cca 2 km od centra města Sarigerme s nevelkým výběrem obchodů, barů a restaurací a jen cca 15 km od letiště Dalaman.

Pláž
Přímo u hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa je dlouhá, široká, písčitá pláž s bezplatnými lehátky, slunečníky a ručníky.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, mini knihovna, hlavní restaurace, 5 a’la carte restaurací, mimo jiné: čínská, italská, turecká, indická (za poplatek a po předchozí rezervaci na recepci), 9 barů včetně 3 s občerstvením. Kromě toho: 4 venkovní bazény, 3 kryté bazény (otevřené do poloviny května a od října) a 2 bazény pro děti. Za poplatek: půjčovna automobilů, fotograf, konferenční místnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), noční polévka (24:00-01:00), čerstvě vymačkaný džus během snídaně. Občerstvení během dne (na pláži 12:00-18:00, v ostatních barech 13:00-16:00), zmrzlina a sladké občerstvení, káva a čaj (10:00-24:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje k dispozici 24 hodin. Prémiové alkoholické nápoje za příplatek

Sport a zábava
Hotel Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé. Během dne: taneční lekce, zumba, jóga, pilates, aerobik, vodní gymnastika, ranní výlety na kole, rybářský kurz. Kromě toho: aquapark, turecké lázně v Byblis SPA, sauna, stolní tenis, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf, lukostřelba. Pro děti, mini-kluby přizpůsobené věku dětí. Za poplatek: centrum Elysion SPA, osvětlení tenisového kurtu, potápění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, paragliding, kajaky, šlapadla.

Internet
V celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.dalaman.hilton.com

Náš názor
Exkluzivní a elegantní hotel pro páry, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Rekreačně-sportovní zařízení a různé typy pokojů jsou perfektní základnou pro všechny typy hostů. Nejvyšší standard a dokonalý servis z hotelu Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa činí ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a nezapomenutelných atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Yazici Club Turban

Poloha
Grand Yazici Club Turban se nachází v středomořském borovicovém lese, v jednom z nejkrásnějších zálivů v Egejském moři. Město Icmeler je vzdáleno cca 3 km, zábavní město Marmaris s širokým výběrem restaurací, barů a klubů cca 5 km. Letiště v Dalamanu je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Písečná, soukromá pláž oddělená od hotelu pobřežní promenádou spojující Marmaris a Icmeler. Lehátka, matrace a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za zálohu.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: asijská a turecká (zdarma 1x za pobyt), Steak House, italská, rybí (za poplatek), 6 barů, mimo jiné: bar u bazénu a plážový bar. 3 bazény včetně jednoho se skluzavkami (v určených hodinách), relaxační bazén (pouze pro osoby starší 14 let), dětský bazén. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u bazénů - zdarma. 

Pokoje
Grand Yazici Club Turban má 453 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a bungalovech v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 24-26 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, trezorem (zdarma), telefonem, satelitním TV, balkonem.
Superior pokoje (o rozloze cca 32 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby. Jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje.
Na potvrzení:
Rodinné pokoje (o rozloze cca 42 m²), které mohou ubytovat max. 4 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje, mají 2 koupelny.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:00-14:00), večeře (18:30-21:00) podávané formou bufetu. Občerstvení během dne (14:00-16:00), noční občerstvení (23:00-06:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené lihoviny 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních barech během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené alkoholické nápoje, turecká káva a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Grand Yazici Club Turban organizuje pestrý animační program během dne, večer vystoupení živé hudby a show. Navíc: hry a zábava u bazénu, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), minifotbal, minibasketbal, minigolf, stolní tenis, boccia, šipky, šlapadla. Za poplatek: wellness centrum, vodní sporty na pláži, kulečník. Pro děti: miniklub, dětské hřiště.

Internet
V celém hotelu Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandyazicihotels.com

Náš názor
Výborná poloha hotelu na velké zelené ploše, vedle pláže a v docházkové vzdálenosti do centra města je bezesporu největší výhodou Grand Yazici Club Turban. Klubová, prázdninová atmosféra a bohatý animační program pro děti i dospělé jsou zárukou úspěšné, rodinné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 164 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.

Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 10.09.2021 a mohou se změnit.

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do Turecka.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja - W kraju szafranem i anyżkiem pachnącym
Kód zájezdu: TDM

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Program

Pamukkale - Bavlněný hrad a termální prameny, fascinující Kappadokie obdivována z ptačí perspektivy (fakultativně), osmanské Safranbolu, monumentální Istanbul, impozantní Hagia Sophia, Modrá mešita a palác Topkapi, starověký Pergamon a Efez, pro zájemce další týden pobytu ve městě Marmaris, Fethyie nebo okolí

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Dalamanu. Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu v okolí Dalamanu nebo Fethiye. Volný čas. (Trasa cca 45 km) 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. 

Den 2
Po snídani odjezd ve směru Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů. Následně procházka po ruinách Hierapolis - starověkých lázní, pro zájemce možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 100 TL). Přejezd do Konyi - „domova Mevlany“ - zakladatele řádu tančících dervišů. Návštěva Mevlana Tekkesi neboli komplexu budov, které patří řádu těch islámských mystiků, kteří hledají spojení s Bohem skrze extatický tanec. Večeře a přenocování v hotelu v Konyi nebo okolí. (Trasa cca 610 km)

Den 3
Po snídani přejezd ve směru magické Kappadokie. Během cesty uvidíme Sultanhani karavanseráj z 13. století, který nechal vystavět sultán Alaeddin Keykubad na důležité obchodní cestě. Přejezd do Kappadokie, kde navštívíme podzemní město Saratli a soubor svatyň ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO). Zastavíme také na dechberoucích vyhlídkových místech. Bude také čas na nákup originálních šperků z onyxu, kožených výrobků a tureckých sladkostí. Příjezd do hotelu v oblasti Kappadokie, večeře a přenocování. (Trasa cca 270 km)
Po večeři pro zájemce turecký večer (za poplatek cca 29 EUR) nebo návštěva hammamu - tureckých lázní (za poplatek cca 28 EUR).

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokií (za poplatek cca 175 EUR, na potvrzení) nebo projížďka džípy v Kappadokii při východu slunce (za poplatek cca 55 EUR/os.). Po snídani přejezd ve směru Ankary, kde navštívíme Muzeum anatolských civilizací - jedno z největších muzeí v Turecku. Jeho chronologicky řazená expozice představuje památky různých kultur počínaje pravěkem. Následně se vydáme do Safranbolu, města známého tradičními osmanskými domy, z nichž většina byla zrestaurována a nyní slouží jako soukromá muzea. Safranbolu je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Uvidíme také Kaymakamlar Muze Evi - typický osmanský dům. Volný čas v centru města. Večeře a přenocování v hotelu v Safranbolu (ve stylu domů z osmanského období nebo karavanseráje). (Trasa cca 520 km)

Den 5
Po časné snídani odjezd ve směru Istanbulu. Zastavíme se a pořídíme fotografie nedaleko malebného jezera Sapanca. V Istanbulu prohlídka města, kterou začneme římským Hipodromem, který mohl pojmout 100 tisíc diváků a kde se konaly závody kvadrig a antická představení. Z původního hipodromu se dodnes zachoval: Konstantinův sloup, Hadí sloup a egyptský obelisk. Následně uvidíme Modrou mešitu s 6 minarety a 260 vitrážemi. Dalším bodem programu bude návštěva Hagia Sofia - byzantského kostela založeného císařem Justiniánem I. Velikým a palácového komplexu Topkapi, který byl od 15. do 19. století sídlem sultánů. Pro zájemce plavba lodí přes průliv Bospor (za poplatek cca 26 EUR). Večeře a přenocování v hotelu v Istanbulu. (Trasa cca 430 km)

Den 6
Po snídani se vydáme do Bursy (přejezd trajektem nebo po souši), prvního hlavního města Osmanské říše a kolébky novodobé turecké kultury. Prohlídku města začneme návštěvou mešity Ulu Camii z 14. století. Uvidíme také starý bazar Koza Han, známý díky obchodu s hedvábím a navštívíme místní bazar. Následně přejezd ve směru Pergamonu a prohlídka starobylého města, kterou začneme na malebném kopci, kde se nachází nejvýznamnější stavby. Uvidíme mimo jiné místo, kde stál slavný oltář Dia olympského, velmi strmé divadlo pro 10 tisíc diváků, ruiny Trajánova chrámu a druhou největší starověkou knihovnu, která obsahovala kolem 200 tisíc svitků. Přejezd do nejdůležitějšího obchodního přístavu Egejské oblasti Turecka - Izmiru. Volný čas ve čtvrti Kordonboyu, která je nádherným místem k procházkám. Večeře a přenocování v Izmiru. (Trasa cca 620 km)

Den 7
Po časné snídani se vydáme do bývalé židovské čtvrti podívat se na starý výtah (Asansör), který je nejen historickou, ale i inženýrskou zvláštností. Více než 50 metrů vysoký výtah připevněný ke skále připomíná zastřešenou věž. Přejezd do Efezu a návštěva ruin jednoho z nejlépe dochovaných antických měst na světě: působivá Arkádová cesta, impozantní amfiteátr a Trajánova fontána. Následně přejezd do místa Meryemana, kde uvidíme dům, ve kterém podle tradice žila Marie - matka Krista. Možnost nákupu místních sladkostí. Uvidíme také „půvabnou“ (to je doslovný překlad jejího jména) vesničku Sirince - malebně umístěnou uprostřed sadů a zahrad, která podle proroctví měla být jako jediná ušetřena před koncem světa, jenž podle mayského kalendáře měl přijít 21. prosince 2012. Tehdy také vesnička přežila obležení turistů. Návštěva vinárny - ochutnávka místních specialit. Přejezd do hotelu v okolí Dalamanu na večeři a přenocování. (Trasa cca 400 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Marmaris, Fethyi nebo okolí, pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od minimálně 90 až do více jak 600 km. Odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 
V Turecku je povinné nošení roušek ve veřejných prostorách a v dopravních prostředcích (transfery, veřejná doprava). V místních restauracích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Výlety v okolí

Turecký večer - cca 29 EUR/os.
Plavba přes průliv Bospor - cca 26 EUR/os.
Let balónem - cca 175 EUR/os.
Hammam - cca 28 EUR/os.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost.
Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9.

Informace o hotelech

Hotely *** - skromné, obvykle se nachází mimo centra měst - (7 nocí: Dalaman - 2 noci, Konya - 1 noc, Kappadokie - 1 noc, Safranbolu - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Izmir - 1 noc).
Vybavení: restaurace a bar.
Pokoje: dvoulůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a klimatizací (hotely v Kappadokii bez klimatizace, hotely v Safranbolu bez oficiální kategorizace a možná i bez klimatizace).
Strava: kontinentální snídaně formou bufetu a večeře (formou bufetu nebo menu servírované ke stolu). Nápoje k večeři za poplatek.
Místní kategorie: *** 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč