Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek0
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek1
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek2
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek3
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek4
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek5
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek6
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek7
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek8
Brenta Hotel Phu Quoc Obrázek9

Brenta Hotel Phu Quoc

Vietnam
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Brenta Hotel Phu Quoc se nachází na západním pobřeží půvabného ostrova Phu Quoc, ve městě Duong Dong, cca 7 km od letiště. V blízkosti Brenta Hotel Phu Quoc se nachází několik restaurací a barů. Krátkou jízdou taxíkem nebo pěšky se můžete dostat do muzea Coi Nguon (cca 2 km), které návštěvníky seznámí s historií ostrova nebo mohou navštívit perlovou farmu Phu Quoc (cca 2,5 km), kde jsou mimo jiné pořádány ukázky extrakce perel z mušlí. 

Pláž
Písečná veřejná pláž cca 600 m od Brenta Hotel Phu Quoc, lehátka k dispozici - za poplatek.

Vybavení
24 hodinová recepce, výtah, restaurace, sky bar (večer se mění na francouzskou restauraci), 2 bary (z toho 1 u bazénu), bazén (lehátka a slunečníky), sluneční terasa, úschovna zavazadel, parkování. Za poplatek: pokojová služba, směnárna, půjčovna kol, prádelna, obchod se suvenýry.

Pokoje
Brenta Hotel Phu Quoc má útulně zařízené pokoje. Nabídka zahrnuje pokoje Deluxe s výhledem do zahrady nebo na moře (cca 28m²). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky), klimatizací, TV-sat, telefonem, mini-barem (konzumace za příplatek), trezorem, čajovým a kákovým servisem, balkonem / terasou.

Strava
Snídaně formou bufetu. Za poplatek můžete ochutnat jídla podávaná v hotelové restauraci a v barech Brenta Hotel Phu Quoc osvěžující nápoje.

Sport a zábava
Hotel nemá animační programy. Klientům je k dispozici fitness centrum, posilovna, jacuzzi, sauna. Za poplatek: ošetření a masáže v hotelovém wellness. Pro děti - malé hřiště.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu (i na pokojích).

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.brentaphuquoc.com

Náš názor
Brenta Hotel Phu Quoc má kvalitní služby, k tomu skvělou lokalitu hotelu, ze kterého je výborná dostupnost do města, kde se nacházejí turistické atrakce. To vše zajišťuje perfektně strávenou dovolenou ve Vietnamu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Jiné

Let
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč