Eden Resort Phu Quoc Obrázek0
Eden Resort Phu Quoc Obrázek1
Eden Resort Phu Quoc Obrázek2
Eden Resort Phu Quoc Obrázek3
Eden Resort Phu Quoc Obrázek4
Eden Resort Phu Quoc Obrázek5
Eden Resort Phu Quoc Obrázek6
Eden Resort Phu Quoc Obrázek7
Eden Resort Phu Quoc Obrázek8
Eden Resort Phu Quoc Obrázek9
Eden Resort Phu Quoc Obrázek10
Eden Resort Phu Quoc Obrázek11
Eden Resort Phu Quoc Obrázek12
Eden Resort Phu Quoc Obrázek13
Eden Resort Phu Quoc Obrázek14
Eden Resort Phu Quoc Obrázek15
Eden Resort Phu Quoc Obrázek16
Eden Resort Phu Quoc Obrázek17
Eden Resort Phu Quoc Obrázek18

Eden Resort Phu Quoc

Vietnam
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Eden Resort Phu Quoc se nachází na východním pobřeží tropického ostrova Phu Quoc, cca 5 km od letiště. V blízkosti hotelu Eden Resort Phu Quoc (cca 1,5 km) je Muzeum Coi Nguon, které návštěvníky seznámí s historií ostrova. Cca 2,5 km od hotelu Eden Resort Phu Quoc se nachází perlová farma Phu Quoc, kde probíhá pro návštěvníky farmy ukázka extrakce perel z mušlí. V okolí je také několik restaurací. (Transfer ze Saigonu do Phu Quoc a zpět zahrnuje leteckou a autobusovou dopravu. Zákazníci stráví poslední noc před návratem do Polska v Saigonu).

Pláž
Přímo u hotelu Eden Resort Phu Quoc je soukromá písečná pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, 3 restaurace, plážový bar, plážový bazén (500m²), bazén v patře (390m²), zahrada, konferenční místnost, parkoviště.

Pokoje
Hotel Eden Resort Phu Quoc má celkem 166 pokojů různých typů. Naše nabídka zahrnuje pokoje typu Deluxe s výhledem do zahrady (pokud není k dispozici, zákazníci obdrží pokoj vyšší kategorie). Všechny pokoje jsou vybaveny TV-sat, telefonem, klimatizací zdarma, trezorem zdarma, koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů, kosmetický set, ručníky). Za poplatek: minibar, servis na přípravu kávy a čaje, balkon/terasa. Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
V ceně je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu. Hosté mohou za poplatek vyzkoušet vynikající vietnamskou nebo mezinárodní kuchyni ve vybrané restauraci (umístěné na pláži, u bazénu nebo v hlavní budově).

Sport a zábava
Podle programu (od listopadu do března) jsou pro klienty pořádány kurzy jógy (zdarma). Hostům je k dispozici wellness centrum Lotus (za poplatek).

Internet
V celém hotelu Eden Resort Phu Quoc je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://edenresort.com.vn/en/

Náš názor
Výhodná poloha hotelu - přímo na pláži, na krásném ostrově Phu Quoc, vám umožní užít si klidnou dovolenou obklopenou zelení tropické vegetace.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem PLL LOT Dreamliner (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11* nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta ve Vietnamu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Základní cena zájezdu nezahrnuje poplatek za vietnamské vízum - vízová procedura je popsána níže, poplatek za vyřízení víza je připočten k rezervaci (poplatek za vietnamské vízum 1 342 Kč/osoba).

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů. Předposlední den vystěhování, přelet do Sajgonu a ubytování v hotelu. Nocleh.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Jiné

Let
Komfortní letoun společnosti  PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy (přímý let). Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) během podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických  a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky 50 USD a 100 USD vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).

Telefony
Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Obyvatelé České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum.
Pro získaní vietnamského víza je potřeba:
- zaslat sken první stránky pasu (s fotografií) na e-mail info@rainbowtours.cz nejpozději 10 dní před plánovaným odletem.
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu a musí mít min. 2 volné strany za sebou.
- vzít si s sebou 2 fotografie pasového formátu (aktuální, barevné).

Poplatek 1 350 Kč je dodán do rezervace automaticky. 

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč