Aldemar Cretan Village Obrázek0
Aldemar Cretan Village Obrázek1
Aldemar Cretan Village Obrázek2
Aldemar Cretan Village Obrázek3
Aldemar Cretan Village Obrázek4
Aldemar Cretan Village Obrázek5
Aldemar Cretan Village Obrázek6
Aldemar Cretan Village Obrázek7
Aldemar Cretan Village Obrázek8
Aldemar Cretan Village Obrázek9
Aldemar Cretan Village Obrázek10
Aldemar Cretan Village Obrázek11
Aldemar Cretan Village Obrázek12
Aldemar Cretan Village Obrázek13
Aldemar Cretan Village Obrázek14
Aldemar Cretan Village Obrázek15
Aldemar Cretan Village Obrázek16
Aldemar Cretan Village Obrázek17
Aldemar Cretan Village Obrázek18
Aldemar Cretan Village Obrázek19
Aldemar Cretan Village Obrázek20
Aldemar Cretan Village Obrázek21

Aldemar Cretan Village

Řecko
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Rodinný
FIGLOKLUB polští animátoři

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Aldemar Cretan Village se nachází v malém malebném letovisku Anissaras na severním pobřeží Kréty. V okolí jsou bary, restaurace a obchody. Centrum Hersonissosu, které je centrem nočního života s četnými bary, restauracemi a diskotékami je vzdáleno cca 2 km. Letiště v Heraklionu se nachází cca 23 km. Mezinárodní letiště Chania je vzdáleno cca 170 km od hotelu.

Upozornění! Hotely Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare a také Aldemar Knossos Royal tvoří jeden komplex. V případě pozdějšího otevření nebo dřívějšího uzavření části Aldemar Cretan Village budou hosté ubytováni v části Aldemar Royal Mare nebo Aldemar Knossos Royal.

Pláž
V bezprostřední blízkosti hotelu Aldemar Cretan Village se nachází písčito-oblázková pláž, která byla oceněna certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
 
Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, 5 venkovních bazénů (včetně jednoho se sladkou vodou), dětské brouzdaliště, skluzavka, slunečníky, lehátka a plážové osušky - zdarma, 3 restaurace, hlavní bar Panorama, 2 bary u bazénů (otevřeny červen - září), mini market, úschovna zavazadel, směnárna, prádelna (za poplatek), půjčovna aut a kol (za poplatek), bezplatný transfer do Royal Mare Thalasso Center.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu v restauraci „Veranda“. Občerstvení je k dispozici ve snack baru „Dionyssos“. 1x za pobyt si mohou hosté vychutnat večeři a'la carte v taverně „La Pergola“ nebo v plážovém baru „Thalassa“ (nutná dřívější rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v hlavním baru „Panorama“ a ve 2 barech u bazénů (v hodinách od 10:30-00:00).
     
Sport a zábava
4 tenisové kurty (zdarma hodina denně, nutná rezervace), posilovna, minigolf, stolní tenis, multisportovní hřiště (fotbal, volejbal, basketbal), plážový volejbal, centrum vodních sportů (kajaky, windsurfing, paddleboard - pouze pro osoby s odpovídajícími certifikáty, nutná rezervace), šipky, stolní hry, kulečník (za poplatek), hrací automaty (za poplatek), TV místnost.
Během dne aqua aerobik, vodní pólo, fitness aktivity. Ve večerních hodinách zábava a animace pro dospělé, minidisko pro děti. Miniklub „Aldy“ (pro děti ve věku 4-12 let) je otevřen denně od 10:00 do 18:00. Od 1. července do 15. srpna je otevřen také klub pro náctileté (13-16 let). V období od 15. června do 15. září FIGLOKLUB - 6x týdně hry pro děti s polským animátorem.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
https://www.aldemarcretanvillage.gr/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komfortně zařízené pokoje v řeckém stylu, výborná poloha - přímo u krásné malebné pláže a dobře rozvinuté sportovně-rekreační zázemí - díky tomu všemu zde strávíte nezapomenutelnou dovolenou!
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid-19 podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend na Krecie - Heraklion

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Zahraniční hovory jsou dost drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého mobilního operátora ještě před odletem na dovolenou.

KRÉTA
Je největší z řeckých ostrovů a plná míst známých z řeckých mýtů a míst spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé známí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas nedaleko krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15-20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou. 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč