Willa Joker Obrázek0
Willa Joker Obrázek1
Willa Joker Obrázek2
Willa Joker Obrázek3
Willa Joker Obrázek4
Willa Joker Obrázek5
Willa Joker Obrázek6
Willa Joker Obrázek7
Willa Joker Obrázek8
Willa Joker Obrázek9
Willa Joker Obrázek10
Willa Joker Obrázek11

Willa Joker

Polsko - Viselská kosa - Krynica Morska
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Vila byla postavena v roce 2003 a nachází se v centru letoviska. V okolí je několik obchodů s potravinami a restaurací. Přístav ve Viselském zálivu je cca 200 m a autobusové nádraží cca 400 m od vily. Povinná pobytová taxa placená na místě (od května do konce září, cca 2 PLN/os./den).

Pláž
Cca 900 m od hotelu se nachází široká písečná a dlouhá pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek. Možnost zapůjčení lehátek a paravanů v objektu (zdarma, omezený počet). 

Vybavení
Společná kuchyně (možnost přípravy základních jídel, kávy/čaje; ve vybavení: mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, talíře, příbory, sklenice, šálky). Je možné si vzít psa (na potvrzení, možnost platba). 

Pokoje
Vila nabízí 11 pokojů umístěných ve třípatrové budově. Všechny pokoje jsou klimatizované (centrálně zapnutá, individuálně ovládaná), funkčně vybavené (postel, stůl, židle, skříň), s koupelnou (sprcha, 1 velký a 1 malý ručník), TV, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Děti do 3 let zdarma (bez samostatného místa na spaní).

Dvoulůžkové pokoje (o rozloze cca 15 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje s balkonem. Pokoje s čísly: 11, 21, 31.

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou ​​(o rozloze cca 18 m²) - pro max. 3 osoby (2 + dítě do 15 let), jako přistýlka matrace o rozměrech 90 cm x 200 cm, výška 18 cm, pokoje s balkonem. Pokoje s čísly: 12, 22 a 32.

Dvoupokojové studio (o rozloze cca 30 m²) - pro max. 5 osob, 2 pokoje a koupelna, jako přistýlka matrace o rozměrech 90 cm x 200 cm, výška 18 cm. V této kategorii jsou k dispozici 2 studia: jedno s balkonem, jedno bez balkonu. Pokoje s čísly 24AB a 34AB.

Čtyřlůžkový pokoj (o rozloze cca 23 m²) - pro max. 4 osoby, 1 pokoj, jako přistýlky samostatné postele, pokoj v přízemí, otevřená terasa do vnitřního dvora, na terase stůl a lavičky. Pokoj číslo 2.

Čtyřlůžkový pokoj s oddělenou ložnicí (o rozloze cca 23 m²) - pro max. 4 osoby, ložnice, obývací pokoj, jako přistýlka rozkládací pohovka pro 2 osoby, pokoj v přízemí, otevřená terasa ze strany ulice, na terase stůl a lavičky. Pokoj číslo 5.

Čtyřlůžkový pokoj bez terasy (o rozloze cca 23 m2) - pro max. 4 osoby, 1 pokoj, jako přistýlka rozkládací pohovka pro 2 osoby, pokoj v přízemí, koupelna a WC na chodbě hned vedle pouze a výhradně pro hosty tohoto pokoje. Pokoj číslo 1.

Strava
Stravování vlastní.

Internet
V areálu celého objektu (a na pokojích) Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.krynicamorska.org.

Náš názor
Pro všechny, kteří chtějí být v centru dění - vila se nachází v centru nedaleko jachtařského a rybářského přístavu, a hlídaná pláž je v příjemné docházkové vzdálenosti (cca 15 minut). Udržované a čisté pokoje (obnovené v roce 2019) mohou ubytovat max. 5 osob. „+“ za klimatizaci v pokojích.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Mierzeja Wiślana - wczasy
Kód zájezdu: PLR

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.5 Kč