Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek0
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek1
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek2
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek3
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek4
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek5
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek6
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek7
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek8
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek9
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek10
Port 21 Pura Pool & Design Hotel Obrázek11

Port 21 Pura Pool & Design Hotel

Polsko - Viselská kosa - Krynica Morska
Pobytový
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Komorní, malý
Novinka
Pro dospělé
Hotel Premium
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel se nachází v Krynicy Morskiej - jednom z nejoblíbenějších letovisek Viselské kosy. Nedaleko hotelu (cca 300 m) se nachází restaurace a obchody. Malebně umístěná cyklostezka táhnoucí se podél Viselského zálivu je cca 60 m a pobřežní cyklistická trasa cca 1 km od hotelu. 

Pláž
Cca 800 m od hotelu se nachází více než 40 km dlouhá písečná pláž. Hotel nabízí bezplatný transfer na pláž. 

Vybavení
Hotel je určen pro osoby starší 18 let.

Pobytová taxa je zahrnuta v ceně.

Recepce, lobby, výtah, restaurace, sluneční terasa u bazénu s lehátky, bio bazén s ionizační funkcí a technologií purapool, úschovna zavazadel, půjčovna kol (za poplatek cca 40 PLN/den), bezplatné parkoviště. Hotel neposkytuje plážové osušky. Hotel akceptuje malé psy se srstí do 8 kg (za poplatek cca 80 PLN/den).

Pokoje
Hotel má 20 pokojů různých typů. Vše pokoje jsou komfortně zařízeny s ventilátorem, koupelnou (ručníky, vysoušeč vlasů, kosmetika), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, telefonem, satelitní TV a balkonem (balkónový nábytek). V pokojích je navíc k dispozici plážová deka a paraván.

- Standardní pokoj (o rozloze cca 14 m²) - pro max. 2 osoby, s manželskou postelí typu queen size.

- Standardní pokoj s přistýlkou ​​(o rozloze cca 17 m²) - pro max. 3 osoby, s manželskou postelí typu queen size a rozkládací pohovkou pro jednu osobu.

- Pokoj typu Superior (o rozloze cca 23 m²) - pro max. 2 osoby, s manželskou postelí typu queen size a rozkládací pohovkou (s okénkem místo okna).

- Rodinný pokoj (o rozloze cca 24 m²) - pro max. 4 osoby, s manželskou postelí typu queen size v oddělené ložnici a dvěma samostatnými postelemi v obývacím pokoji.

- Pokoj s mezipatrem (o rozloze cca 24 m²) - pro max. 4 osoby, s 1 manželskou postelí typu queen size nebo dvěma samostatnými postelemi a rozkládací pohovkou. Navíc je pokoj klimatizovaný.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Cca 100 m od hotelu se nachází restaurace Porto Marina, kde mohou klienti využít 10% slevu. 

Sport a zábava
V areálu hotelu se nachází fitness zóna s orbitreky, běžeckými pásy a stacionárním kolem. Hostům je k dispozici také klubovna s kulečníkem, TV a deskovými hrami; možnost vypůjčení knih.

Hotel pro zájemce organizuje mimo jiné „Workshopy zdravého jídla“.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.port21.com.pl

Náš názor
Moderní a komfortní hotel je ideálním místem k odpočinku pro dospělé, poskytuje odpočinek daleko od shonu a ruchu, nedaleko krásné pláže. Plus za elegantní interiér a kvalitu podávaných jídel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Mierzeja Wiślana - wczasy
Kód zájezdu: PLR

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč