Villa Rubin a Szafir Obrázek0
Villa Rubin a Szafir Obrázek1
Villa Rubin a Szafir Obrázek2
Villa Rubin a Szafir Obrázek3
Villa Rubin a Szafir Obrázek4
Villa Rubin a Szafir Obrázek5
Villa Rubin a Szafir Obrázek6
Villa Rubin a Szafir Obrázek7
Villa Rubin a Szafir Obrázek8
Villa Rubin a Szafir Obrázek9

Villa Rubin a Szafir

Polsko - Viselská kosa - Krynica Morska
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt se skládá ze dvou vil umístěných v centru malebného města Krynica Morska. Nedaleko od hotelu (cca 300 m) jsou restaurace a obchody. Hned vedle je cyklostezka táhnoucí se podél Viselské kosy. 

Pláž
Cca 800 m od hotelu se nachází dlouhá písečná pláž. Viselský záliv je vzdálen pouhých 400 m. 

Vybavení
Recepce, zahrada, terasa, příslušenství ke grilu, dětské hřiště, společná kuchyně v každé vile a společenská místnost, bezplatné parkoviště, nedaleko hotelu (cca 50 m) za příplatek (od cca 30 PLN/den) je k dispozici půjčovna kol. 

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, satelitní TV, ledničkou, rychlovarnou konvicí, základním nádobím, balkonem (kromě těch ve spodním patře).

Pokoje s přístavbami mají navíc kuchyňskou linku s dřezem a indukčním vařičem (hrnce a pánev jsou ve vybavení).

Malý pokoj v přízemí (o rozloze cca 10 m²) - pro max. 2 osoby s rozkládací pohovkou pro 2 osoby (bez možnosti přidání dětské postýlky).

Pokoj bez kuchyňského koutu (o rozloze cca 18-20 m²) - pro max. 3 osoby s manželskou postelí typu queen size a rozkládacím křeslem pro 1 osobu.

Pokoj s kuchyňským koutem (o rozloze cca 19-20 m²) - pro max. 3 osoby s manželskou postelí typu queen size a rozkládacím křeslem pro 1 osobu.

Apartmánový pokoj v podkroví s kuchyňským koutem (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 6 osob s manželskou postelí typu queen size, rozkládací pohovkou + rozkládacími křesly pro jednu osobu.

Apartmán ve sníženém přízemí studio (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 5 osob se 2 manželskými postelemi typu queen size a rozkládacím křeslem pro jednu osobu; s kuchyňským koutem

Dvoulůžkový pokoj v přízemí (o rozloze cca 12 m²) - pro max. 2 osoby s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. 

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Hostům je k dispozici herna s kulečníkem a stolním tenisem.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Webové stránky
https://willa-rubin.com/

Náš názor
Je to ideální volba pro klidný odpočinek a úspěšnou dovolenou - komfortní apartmány a přátelská atmosféra dávají tomuto místu jedinečný charakter.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Mierzeja Wiślana - wczasy
Kód zájezdu: PLR

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč