Hotel ARA Obrázek0
Hotel ARA Obrázek1
Hotel ARA Obrázek2
Hotel ARA Obrázek3
Hotel ARA Obrázek4
Hotel ARA Obrázek5
Hotel ARA Obrázek6
Hotel ARA Obrázek7
Hotel ARA Obrázek8
Hotel ARA Obrázek9
Hotel ARA Obrázek10
Hotel ARA Obrázek11
Hotel ARA Obrázek12

Hotel ARA

Polsko - Východní Pomoří - Jastrzębia Góra
Pobytový
Wi-Fi
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel ARA
se nachází v centru Jastrzębiej Góry, která je bohatá na sezónní gastronomické nabídky a služby. Cca 290 m od hotelu se nachází nejsevernější bod Polska (obelisk Severní hvězda). V okolí jsou turistické a cyklistické trasy v přímořském lese. Povinná pobytová taxa placená na místě (cca 2 PLN/os./den). 

Pláž
Hotel ARA
se nachází cca 200 m od dlouhé písečné pláže. Sestup na pláž naproti hotelu (přechod přímořským lesem).

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace, trezor, dětská herna, konferenční místnosti, úschovna zavazadel, parkoviště (za poplatek cca 20 PLN/den). Hotel akceptuje malá domácí zvířata (cca 50 PLN/den). V hotelu jsou k dispozici lehátka a paravany (zdarma). 

Pokoje
Hotel ARA
nabízí 23 útulných pokojů různých typů umístěných ve dvoupodlažní budově. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu (sprcha, koupelová kosmetika, ručníky, vysoušeč vlasů), příslušenství k přípravě čaje a kávy, malou ledničku a telefon. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 20 PLN/den), vanička k zapůjčení (zdarma). Děti do 3 let zdarma (bez samostatného místa na spaní).

Pokoj typu Superior (o rozloze cca 15 m²) - pro max. 2 osoby. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře. 

Sport a zábava
V ceně: wellness zóna (suchá sauna, fitness), kulečník a stolní tenis. Masáže prováděné v hotelové místnosti - za příplatek.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu celého objektu (a na pokojích) Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Webové stránky
https://arahotel.pl

Náš názor
Hotel ARA
se nachází nedaleko cca 100 m široké pláže (rozšířené v roce 2019). Na hosty čekají klimatizované (za to „+“) a funkčně zařízené pokoje. Hotel několikrát týdně organizuje v restauraci ARA taneční zábavy. Hosté mohou také využít bezplatný vstup na akce v klubu ARA (během jeho otevření).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLW

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč