Lawendowe domki Obrázek0
Lawendowe domki Obrázek1
Lawendowe domki Obrázek2
Lawendowe domki Obrázek3
Lawendowe domki Obrázek4
Lawendowe domki Obrázek5
Lawendowe domki Obrázek6
Lawendowe domki Obrázek7
Lawendowe domki Obrázek8
Lawendowe domki Obrázek9
Lawendowe domki Obrázek10
Lawendowe domki Obrázek11

Lawendowe domki

Polsko
Pobytový
Novinka
Rodinný
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Moderní domky postavené v roce 217 se nachází v klidné oblasti, cca 400 m od nejbližších obchodů a sezónních restaurací. Povinná pobytová taxa placená na místě (cca 2 PLN/os./den). 

Pláž
Cca 370 m od objektu se nachází dlouhá písečná pláž (přechod ulicemi města a přímořským lesem). 

Vybavení
Zahrada, vyhřívaný bazén (obvykle otevřený od 1.5. do 30.9. a v závislosti na počasí), dětské hřiště (např. nafukovací skluzavka, pískoviště, lezecká stěna, mini skluzavky), oplocený areál, parkoviště (zdarma, pro 1 domek 1 parkovací místo). Domácí zvířata za poplatek (100 PLN/pobyt).

Na místě se připočítává poplatek za spotřebu elektřiny (podle měřiče cca 0,76/1kWh). 

Pokoje
Objekt má 15 dvoupodlažních řadových domků. Každý má stylově zařízený obývací pokoj (rozkládací pohovka s možností dalšího spaní pro 7 a 8 osobu - na vyžádání), konferenční stolek, stůl, 6 židlí (bez ohledu na počet osob v domku), TV, bezpečnostní brány na schodech; kuchyňský kout (indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, nádobí na přípravu jídel, plastové nádobí pro děti, kuchyňské nádobí, sklenice na víno, sklenice na pivo, sklenice, šálky, nádobí pro 6 osob); v prvním patře dvě samostatně zamykatelné ložnice, v každé jedna manželská postel a jedna samostatná postel (šířka spaní 80 cm), skříň, noční stolek s lampou; koupelna (sprcha, elektrický ohřívač vody, elektrický ohřívač na zdi; terasa (dřevěný zahradní nábytek, grilovací souprava, pohodlné houpací křeslo, kokonového typu). Na místě jsou k dispozici přikrývky, polštáře, povlečení. Ručníky a čisticí prostředky na vlastní náklady. Navíc v domech: paravan, žehlička a žehlící prkno, sušička prádla. Domky mohou být vybaveny vysokou dětskou židlí, cestovní postýlkou ​​pro dítě (bez povlečení a matrace), vaničkou - nutná předchozí rezervace.

Domek (o rozloze cca 66 m²) - pro max. 8 osob. Příplatek za 7. a 8. osobu na potvrzení. 

Strava
Stravování vlastní.

Sport a zábava
Vedle objektu se nachází městský/veřejný „Orlik“ - fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště a tenisový kurt. 

Internet
V domcích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.lawendowedomki.pl

Náš názor
Udržovaný komplex dvoupodlažních domků inspirovaných provensálským stylem - vyzdobených v jasných barvách, prostorných (77 m² s terasou) se 2 ložnicemi, obývacím pokojem a terasou, dobře vybavenou kuchyňkou s nádobím na přípravu a servírování jídel, stylovým porcelánovým nádobím. Navíc je hostům k dispozici malý vyhřívaný bazén na zahradě a dětské hřiště s atrakcemi pro nejmenší. Pouhých cca 370 m od krásné široké pláže, většinou procházka přímořským lesem. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Wschodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLW

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč