Právě probíhá aktualizace zájezdů a některé termíny se proto nemusí zobrazovat správně. Děkujeme za pochopení.
Thalassa Sousse Resort & Aqua Park Obrázek0
Thalassa Sousse Resort & Aqua Park Obrázek1
Thalassa Sousse Resort & Aqua Park Obrázek2
Thalassa Sousse Resort & Aqua Park Obrázek3
Thalassa Sousse Resort & Aqua Park Obrázek4

Thalassa Sousse Resort & Aqua Park

Tunisko - Sousse
Pobytový
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komfortní 4* hotel Thalassa Sousse Resort & Aqua Park patřící německému hotelovému řetězci LTI se nachází přímo u krásné písečné pláže v rozlehlé oblasti (rozloha cca 14 ha) a je obklopen krásnou zahradou. Hotel se nachází v turistické oblasti Sousse, cca 4 km od starého města plného arabských bazarů, cca 20 km od letiště v Monastiru a cca 35 km od letiště v Enfidha.

Pláž
Hotel Thalassa Sousse Resort & Aqua Park se nachází přímo u krásné písečné pláže. Plážové osušky jsou k dispozici po zaplacení vratné zálohy ve výši cca 20 TND/osoba.

Vybavení
Recepce, trezor na recepci (cca 4 TND/den), směnárna, hlavní restaurace, barbecue restaurace, 3 tematické restaurace a'la carte, bary: lobby bar s terasou, bar u bazénu, americký bar (za poplatek), bar u aquaparku, plážový bar, maurská kavárna (za poplatek), 2 bazény, aquapark se skluzavkou (v provozu během sezóny, ve vyznačených hodinách pro hosty z hotelu LTI Thalassa Sousse i mimo něj), slunečníky a lehátka - zdarma, plážové osušky za zálohu (cca 20 TND/ks), krytý bazén, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem (příslušenství a osvětlení za poplatek), stolní tenis, víceúčelové hřiště pro míčové hry, diskotéka (23:00 - 02:00, nápoje za poplatek), minimarket. Za příplatek: centrum balneoterapie Elyssa Thalassa Spa, centrum vodních sportů (jet ski, vodní banán, šlapadla, vodní lyže, parasailing), biliard, herní automaty.

Pokoje
Hotel se skládá z centrálního bloku s pokoji pro max. 2-3 osoby (cca 25 m²) a bungalovů umístěných v zahradě s pokoji pro 3-4 osoby (cca 35 m²).
Hotel Thalassa Sousse Resort & Aqua Park má 433 standardních dvoulůžkových pokojů vybavených koupelnou (vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (v provozu od července do srpna), telefonem, satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca Y4 TND/den), balkonem nebo terasou.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (podávané ve dvou časech: 18:30-19:45 a 20:15-21:30) podávané v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), snack bar v aquaparku - lehké občerstvení (15:00-17:00), bar u bazénu a bar u aquaparku (10:00-23:00 v letní sezóně - voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní pivo a víno, místní alkoholické nápoje), lobby bar (18:00-21:00), 3 restaurace a'la carte v rámci večeře (možnost využití 1x během pobytu, nutná rezervace předem, anglická, tuniská, italská a libanonská kuchyně).

Sport a zábava
Hotel Thalassa Sousse Resort & Aqua Park organizuje bohatý sportovní a animační program pro děti i dospělé (během dne i večer, programy jsou vedeny ve francouzštině). Hosté mohou zdarma využívat také organizovaných her a aktivit (lukostřelba, gymnastika, minigolf, basketbal, plážový volejbal) a velký moderní aquapark (18 skluzavek, oddělený prostor pro děti).

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 3 EUR/hod.).

Místní kategorie
****

Náš názor
Atraktivní lokalita a fantastický aquapark zajistí nezapomenutelnou dovolenou v hotelu Thalassa Sousse Resort & Aqua Park.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 3 nebo 4 noci, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (výjimkou jsou klienti s programem All Inclusive) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1-3 TND/osoba/den. Maximální výše pobytové taxy se vypočítává na 7 po sobě jdoucích nocí, a to i v případě delšího pobytu. Osoby mladší 12 let jsou osvobozeny od placení pobytové taxy. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Weekend w Tunezji

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska, Vratislavi, Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Upozornění! Ceny uvedené v katalogu a aktuální ceny v rezervačním systému jsou závazné pro obyvatele Polska, České republiky a Slovenska. V případě jiné státní příslušnosti je cena na ověření.

Jiné

TUNISKO - obecné informace

Měna
TND - tuniský dinár. Tuniský dinár není volně směnitelnou měnou mimo Tunisko. Doporučujeme vzít s sebou eura či dolary, které lze směnit v každém hotelu. Dináry nelze vyvážet za hranice, zbylé finance musí být směněny na letišti na cizí měnu (nutné potvrzení o směně).

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Výdělky v Tunisku nejsou vysoké a spropitné jsou často finanční pomocí. Týká se zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Taxikáři převážející turisty často zaokrouhlují patřičné částky.

Vízum
Každý cestující musí mít u sebe cestovní pas platný po dobu nejméně 3 měsíců od data odjezdu z Tuniska. U pobytů do 90 dnů se vízová povinnost nevztahuje na občany ČR.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Hamburger - 3 TND; voda 1,5 l - 0,5 TND; pivo v obchodě 1,5 TL. V bazarech a malých obchodech se vyplácí smlouvat.

Pošta
Ve většině hotelů se nachází poštovní schránky, do kterých lze vhazovat pohlednice. Během nakupování pohlednic doporučujeme rovnou zajistit si i známky na leteckou poštu. Známka na pohlednici stojí 0,75 TND.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Mobilní telefony fungují téměř v celém Tunisku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Tunisko
Jedna z prvních prázdninových destinací Poláků stále jako magnet přitahuje krásnými plážemi, orientální kuchyní a teplým mořem. Skutečnou orientální atmosféru zajišťuje poušť a tuniská města se svým jedinečným arabským půvabem, barvami, chutěmi a vůněmi koření, které nelze jen tak najít v jiných částech světa.

Letoviska na tuniském pobřeží:

Přístav El Kantaoui
Nachází se hned vedle města Sousse, s malebným jachtařským přístavištěm, který je místním centrem nočního života. Nachází se zde krásné písčité pláže, luxusní hotely a 36 jamkové golfové hřiště. Výhodou je blízkost letoviska Sousse, kde lze navštívit starou medínu s úžasným místním bazarem - soukem.

Monastir
Monastirská hotelová zóna - několik kilometrů písečné pláže, která láká návštěvníky na večerní procházku. Monastir sám byl kdysi rybářskou vesnicí, ale již mnoho let se rychle vyvíjí ve významné turistické město. Rozhodně stojí za to navštívit centrum města, kde se tyčí ochranná pevnost Ribat z 9. století.

Hammamet
Jedno z nejznámějších letovisek na tuniském pobřeží. Zvané městem jasmínu nebo rajskou zahradou, uchvacuje svými širokými plážemi a širokou škálou zařízení pro vodní sportovní aktivity. V Hammametu se nachází také mnoho restaurací, kaváren a barů. Stojí za to navštívit historickou část města - zdejší obranné hradby skrývají úzké uličky a mešity.

Mahdia
Nachází se cca 50 km jižně od Sousse. Poněkud menší letovisko ve srovnání se Sousse nebo Hammametem, ale rozhodně o nic méně atraktivní. Mahdijské pláže jsou považovány za jedny z nejlepších v zemi. Mahdia má zároveň bohaté kulturní a náboženské tradice, proto také stanoví poznávací atrakci.

Víza

Cestovní pas a dočasný pas: musí být platný 3 měsíce od data plánovaného odletu z Tuniska; 6 měsíců bez zpáteční letenky.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Tunisku obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč