Ubytování LLO Obrázek0
Ubytování LLO Obrázek1
Ubytování LLO Obrázek2
Ubytování LLO Obrázek3
Ubytování LLO Obrázek4
Ubytování LLO Obrázek5
Ubytování LLO Obrázek6
Ubytování LLO Obrázek7
Ubytování LLO Obrázek8

Welcome to London

Velká Británie - Londýn
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování:

Hotely **/*** - pohodlné hotely, které se nachází nedaleko centra města (II. - III. zóna) v blízkosti stanice metra. 

Pokoje: všechny dvoulůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou a WC

Vybavení: v hotelu je k dispozici restaurace, bar, často lobby s TV

Strava: kontinentální snídaně

Místní kategorie: **/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Londýn - Polsko, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování v hotelu (3 noci), stravování: kontinentální snídaně (3), služby průvodce, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, plavbu po řece Temži, systém Tour guide a služby místních průvodců (celkem cca 180 GBP/os., povinný poplatek placený průvodci na místě), jízdenky městskou hromadnou dopravou (cca 10 GBP/os./denně), večeře v restauracích (cca 18 GBP/os./1 večeře), středověkou hostinu (cca 55 GBP/os.) a jiné výše neuvedené výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu.

Program

Big Ben a řeka Temže • Piccadilly Circus • Tower of London a středověká hostina ve sklepeních Tower • katedrála sv. Pavla • neobyčejně bohaté British Museum • Muzeum voskových figurín Madame Tussaud • nakupování na Oxford Street

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Londýna a transfer do hotelu. Uložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města, procházka rušným a kosmopolitním hlavním městem Velké Británie: Buckinghamský palác, Houses of Parliament a Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus, Soho, Leicester Square, Trafalgar Square, Národní galerie. Večer pro zájemce večeře v restauraci (za příplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani přejezd k Tower of London - velké středověké pevnosti, která je společně s Královskou pokladnicí jednou z nejvýznamnějších památek Londýna. V pokladnici se nachází mimo jiné: největší diamant světa a královské insignie. Uvidíme také slavný padací most - Tower Bridge. Poté doporučujeme plavbu výletní lodí po řece Temži. Dalším bodem programu bude návštěva Westminsterského opatství - jednoho z nejvýznamnějších chrámů Anglikánské církve, místa korunovace a místa posledního odpočinku anglických panovníků. Přejezd ke Kensingtonskému paláci - od 17. století oblíbené rezidenci vládnoucích panovníků. Kensingtonský palác byl oficiálním sídlem princezny Diany až do její smrti, nyní v něm žije Princ William a vévodkyně Kate. Večer pro zájemce (za příplatek) večeře v tradiční londýnské hospodě. Návrat do hotelu, přenocování.

Den 3
Po snídani prohlídka katedrály sv. Pavla postavené v 17. století s druhou největší kopulí na světě (117 m). Následně přejezd k největšímu muzeu v Evropě - Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, které nabízí kromě 380 voskových figurín slavných osobností ze světa sportu, zábavy a politiky také nezapomenutelný zážitek. Pro zájemce návštěva British Museum, které je jedním z největších muzeí dávné historie nebo volný čas - doporučujeme prozkoumat město samostatně nebo nákupy na Oxford Street (nejznámější londýnské nákupní ulici). Večer pro zájemce (za příplatek cca 55 GBP/os., v hodinách 18:00 - 24:00, realizována při min. 10 zájemcích) středověká hostina ve sklepeních Tower of London. Ukázky rytířských bojů, společná večeře a zábava s ukázkami tance ve středověkých kostýmech. Návrat do hotelu, přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště. Návrat do Polska.
Upozornění! V případě návratu do Polska v brzkých ranních hodinách - snídaně formou snídaňových balíčků. V případě večerního odletu další prohlídka Londýna (za poplatek cca 28 GBP/os.) - např. Přírodopisné muzeum (Natural History Museum) nebo London Eye nebo-li Londýnské oko.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Turistický program je realizován městskou hromadnou dopravou.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Máte-li cestovní pas, doporučujeme jej vzít s sebou z důvodu efektivnějšího odbavení na letišti v Londýně (neplatí pro děti do 12 let).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč