Zamilovaní v Andalusii

Španělsko - Costa del Sol - Fuengirola
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Čtyřhvězdičkový hotel Fuengirola Park nebo podobný (4 noci)

Hotel Fuengirola Park se nachází cca 200 m od promenády, kde jsou obchody, bary a restaurace. Cca 150 m od hotelu se nachází nádraží spojující Fuengirolu s Malagou (se zastávkami také v Benalmádenu a Torremolinos). Letiště v Malaze je vzdáleno cca 25 km.

Pláž
Hotel Fuengirola Park se nachází cca 200 m od krásné písečné pláže Gaviotas (přechod přes ulici, přístup na pláž podchodem). Plážový servis za poplatek (cca 12 EUR/set).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, kavárna, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén pro dospělé, brouzdaliště pro děti (v bazénech sladká voda), herna, TV místnost, obchod, kadeřnictví, půjčovna automobilů, parkoviště.

Pokoje
Hotel Fuengirola Park má 393 komfortně zařízených, klimatizovaných pokojů (max. pro 3 osoby) o rozloze cca 22 m², s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů). Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den + záloha cca 10 EUR), satelitní TV, telefonem a balkonem (balkonový nábytek).

Strava
Snídaně (4) a večeře (3) formou bufetu (bez večeře v první den akce).

Sport a zábava
Tenisový kurt za poplatek cca 10 EUR/hod, osvětlení za poplatek cca 3 EUR/hod. V hotelu wellness zóna (za poplatek cca 15 EUR): sauna, turecké lázně, krytý bazén. Procedury pro obličej a tělo v hotelových lázních za poplatek.

Internet
Ve veřejně přístupných částech hotelu internet Wi-Fi zdarma, v pokojích za poplatek (cca 5 EUR/den).

Webové stránky
www.monarquehotels.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do Málagy (možnost mezipřistání), letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování v hotelech viz níže (4 noci), stravování: snídaně (4) a večeře (3 - první den zájezdu bez večeře), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky, poplatky za místní průvodce, spropitné, systém Tour Guide, nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, systému Tour Guide a služeb místních průvodců - cca 130 EUR/os. V této částce nejsou zahrnuty fakultativní výlety (ceny jsou uvedeny v programu zájezdu).

Program

Granada - poslední bašta Maurů • Sevilla - hlavní město Andalusie s nádhernou gotickou katedrálou • nejdůležitější aréna býčích zápasů - La Maestranza • výhled na Afriku z Punta Europa na Gibraltaru • Gibraltarská skála a opice • nakupování v bezcelní zóně na Gibraltaru • Málaga a hrad Castillo de Gibralfaro • dům-muzeum Pabla Picassa v Málaze

Den 1
Sraz na letišti ve Varšavě u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Odlet do Málagy (možnost mezipřistání). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do hotelu v okolí Málagy (Costa del Sol), ubytování a přenocování. Tento den není v hotelu večeře.

Den 2
Po snídani přejezd ve směru Granady a prohlídka města. Doporučujeme procházku Albayzín - starou maurskou čtvrtí. Z vyhlídkového místa u kostela San Nicolas uvidíme impozantní panorama Alhambry a Granady. Projdeme se také klikatými uličkami v centru města, kde navštívíme královskou kapli. Následně uvidíme poslední baštu Maurů - Alhambru, mistrovské dílo architektury charakteristické svojí velkolepou kompozicí prostoru, vody, světla a dekorace. Návrat do hotelu v okolí Málagy (Costa del Sol), večeře a přenocování. (Trasa cca 320 km)

Den 3
Po snídani výlet do hlavního města Andalusie - Sevilly. Prohlídku začneme místem, kde se spojuje Národní park Marie Luisy s krásným náměstím Plaza de España - vizitkou města. Následně přejdeme do čtvrti El Arenal u řeky Guadalquivir. Čtvrť je slavná díky největší španělské býčí aréně - Plaza de Toros de la Maestranza a Torre del Oro (Zlaté věži, 12hrané věži z maurské doby) stojící u promenády Kryštofa Kolumba (Cristobal Colon). Procházka čtvrtí Santa Cruz (stará židovská čtvrť). Dojdeme k největší gotické katedrále v Evropě, která je nedílnou součástí jednoho ze symbolů města - věže La Giralda, která byla postavena na základech maurského minaretu. Po prohlídce Sevilly návrat do hotelu v okolí Málagy, večeře a přenocování. (Trasa cca 370 km)
 
Den 4
Po snídani odjezd k Gibraltaru - pouhých 6 km dlouhému poloostrovu , který je malou britskou enklávou na Pyrenejském poloostrově. V programu: přejezd mikrobusy na Punta Europa s nádherným výhledem na Afriku. Následně výjezd na Gibraltarskou skálu, jediné místo v Evropě, kde žijí opice ve volné přírodě, vstup do jeskyně sv. Michaela a následně odjezd do města. Ve volném čase doporučujeme možnost nákupu na Main Street (Gibraltar je obchodní bezcelní zónou). Po Gibraltaru se cestuje minibusy nebo taxíky s anglicky mluvícími řidiči-průvodci. Celá skupina se schází u určité turistické atrakce, kde nás během prohlídky provede polsky mluvící průvodce zájezdu. Následně přejezd do Málaga - krásného města a známého letoviska Costa del Sol. Panoramatická prohlídka města (objekty si prohlédneme zvenčí): hrad Castillo de Gibralfaro, staré město s krásnou katedrálou, bar Bodega El Pimpi - jedno z nejoblíbenějších míst místních celebrit. Málaga je také městem spojovaným s postavou slavného Pabla Picassa, jehož dům -  muzeum si prohlédneme během návštěvy. Následně návrat do hotelu v okolí Málagy (Costa del Sol), večeře a přenocování. (Trasa cca 350 km)

Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu (v závislosti na hodině přeletu, místo snídaně snídaňové balíčky na cestu) a následně transfer na letiště a odlet do Varšavy (možnost mezipřistání).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/zakochani-w-andaluzji/zakwaterownie-zaa 

Nejbližší termíny do hotelu


Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč