Ubytování ZBA Obrázek0
Ubytování ZBA Obrázek1
Ubytování ZBA Obrázek2
Ubytování ZBA Obrázek3
Ubytování ZBA Obrázek4
Ubytování ZBA Obrázek5
Ubytování ZBA Obrázek6
Ubytování ZBA Obrázek7
Ubytování ZBA Obrázek8
Ubytování ZBA Obrázek9

Zamilovaní v Buenos Aires

Argentina
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Hotel **** umístěný ve městě Buenos Aires.

Pokoje: komfortně zařízené, vybavené koupelnou s WC a TV.

Vybavení: recepce, bar, restaurace

Strava: 4 snídaně a 3 večeře

Místní kategorie: ****

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou z Varšavy do Buenos Aires a zpět do Varšavy (přes jedno z evropských letišť), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), stravování dle programu (4 snídaně + 3 večeře), plavbu lodi po řece Tigre, tango show v La Ventana, služby průvodce, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).  

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, fakultativní výlety a jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu - cca 150 USD/os. + cca 20 USD/os. na spropitné pro místní průvodce, řidiče a nosiče zavazadel.

Název zájezdu v polském jazyce: Zakochani w Buenos Aires
Kód zájezdu: ZBA

Program

Buenos Aires - hlavní město fotbalu, tanga a yerba maté - stylová zákoutí La Boca a San Telmo - lekce tance La Ventana - romantický Valentýn v Palermu - Colonia del Sacramento  

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před odletem letadla v odletové hale na letišti F. Chopina ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Buenos Aires přes jedno z evropských letišť. 

Den 2
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu. První den pobytu doporučujeme procházku po Buenos Aires. Je to místo uchvácející úžasným klimatem a rozmanitostí, město mnoha kontrastů: velké budovy a malé barevné domy v chudinské čtvrti přistěhovalců - La Boca, úzké dlážděné ulice v umělecké čtvrti - San Telmo, město plné parků a zahrad ve čtvrti Palermo, město fotbalu, tanga a yerba maté. Uvidíme mimo jiné: historické náměstí - Plaza de Mayo se slavným Casa Rosada - prezidentským sídlem, El Cabildo - koloniální budovu městské rady a katedrálu. Multikulturní charakter města bude nejvíce znatelný na Avenida de Mayo s bohatou kolekcí architektonických objektů. Během procházky se zastavíme u slavné kavárny Café Tortoni, kde budeme mít čas ochutnat místní alfajores - křehké zákusky s kajmakem. Následně přejdeme nejširší ulicí na světě - Avenidou 9 de Julio a dojdeme k divadlu Colón. Volný čas na nákupy na jedné z hlavních nákupních ulic: Florida. Pro zájemce návštěva trhu ve čtvrti San Telmo. Večeře v hotelu, přenocování. 

Den 3
Snídaně v hotelu. Další prohlídka Buenos Aires. Tento den se vydáme na hřbitov, který je místem odpočinku slavné Evity Perón. Následně přejezd do čtvrti Palermo, která je plná zelených parků a půvabných zákoutí. Uvidíme nádherný růžový park Rosedal, kde na ploše cca 3 ha se nachází více než tisíc odrůd růžových keřů. Následně plavba lodí po kanálech řeky Tigre. Toto místo zvané latinskoamerickými Benátkami je ideálním způsobem, jak strávit odpoledne a uniknout od městského ruchu. Z paluby lodi budeme moci pozorovat život obyvatel ostrůvků v deltě řeky Tigre. Poté návrat. Večeře a přenocování v hotelu.

Den 4
Snídaně v hotelu. Volný den v Buenos Aires, pro zájemce možnost celodenního výletu trajektem do nejstaršího města v Uruguaji - Colonia del Sacramento (cena v závislosti na počtu zájemců cca 180-210 USD, včetně oběda), které je zapsáno na seznamu UNESCO. Úzké a klikaté uličky, okouzlující bary a restaurace a nádherný výhled na řeku sem přitahuje mnoho turistů. Začneme prohlídkou města, poté navštívíme historickou část Colonie, čtvrť Barrio Histórico. Zdejší městské hradby jsou spolu s vjezdovou bránou velmi dobře zachovalé. Poté se projdeme krásnými klikatými uličkami kolem portugalských a španělských budov až ke zrenovovanému majáku a jachtařskému přístavu. Přenocování v Buenos Aires.

Den 5
Snídaně v hotelu. Náš romantický den v Buenos Aires začneme v La Boca, ve čtvrti italských přistěhovalců postavené podél kanálu Riachuelo. Malé krásné domy v živých barvách zcela odlišují toto místo od zbývající části Buenos Aires. Procházka, volný čas na nákup suvenýrů. Přejezd do Puerto Madero, návštěva Mostu žen - Santiago Calatrava, který je známý mezi Argentinci díky setkáním  milenců. Mnoho z nich se sem chodí fotografovat, je zde také zvyk věšení vlastních zámků s iniciály. Následně doporučujeme odpočinkové odpoledne, možnost plně se připravit na romantický večer, protože večer zveme k tangu do La Ventana (ukázka spolu s výukou tance). Jsou nutné večerní šaty. Večeře.
 
Den 6

Po snídani vystěhování z hotelu. Volný čas na nákupy. Následně transfer na letiště a zpáteční let do Polska přes jedno z evropských letišť (přesný čas srazu určí průvodce Rainbow na místě).

Den 7
Přílet do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či obráceno.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč