Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek0
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek1
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek2
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek3
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek4
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek5
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek6
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek7
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek8
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek9
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek10
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek11
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek12
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek13
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek14
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek15
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek16
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek17
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek18
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek19
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek20
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek21
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek22
Neptune Pwani Beach Resort & Spa Obrázek23

Neptune Pwani Beach Resort & Spa

Tanzanie - Zanzibar
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Exkluzivní, 5*
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento komfortní hotel se nachází v oblasti Kiwengwa na severovýchodním pobřeží ostrova. Je postaven v tradičním stylu a kombinuje prvky místní architektury s veškerým vybavením, díky čemuž resort splňuje nejvyšší mezinárodní standardy. Na letiště je to od něj přibližně 45 km. Povinná turistická taxa se platí přímo v hotelu cca 1 USD/osoba/den.

Pláž

Stojí přímo na krásné, dlouhé, bílé a písečné pláži, nad kterou se sklánějí kokosové palmy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin, 4 restaurace: hlavní, a'la carte s italskou kuchyní, a'la carte s indickou kuchyní, a'la carte Samaki (20:00-22:00), pizzerie (20:00-22:00). Bar u bazénu s výhledem na pláž (10:00-18:00) s nabídkou místních nealkoholických a alkoholických nápojů, bar Ngalawa s nabídkou občerstvení, kávy, čaje (10:00-18:00) a místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10:00-24:00) a bar Madafu (18:30-24:00) s nabídkou džusů, koktejlů, kávy, čaje, nealkoholických a alkoholických nápojů. K dispozici jsou 2 bazény s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami zdarma. Dále: bar TV místnost, obchod se suvenýry, konferenční místnost.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: uvítací nápoj při příjezdu, snídaně (07:00-09:30), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu. Nápoje k jídlu: džusy, místní víno a pivo, voda, čaj, káva. Nealkoholické a alkoholické nápoje v otevírací době baru.

.
Sportovní a animační program

Hotel během dne zajišťuje animační programy včetně vodní gymnastiky, strečinku, lekcí tance a svahilštiny. Dále: stolní tenis, plážový volejbal, socker, šipky. Za příplatek mimo jiné plachtění, potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na kajaku. Dobře vybavené wellness centrum.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Prostorný a přátelský resort je ideální volbou pro ty, kteří hledají klid a dbají na nejjemnější detaily. Vysoce kvalitní služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem s mezipřistáním, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí) v hotelech, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vízum do Tanzánie (cca 50 USD/os.), fakultativní výlety, spropitné, další jídla a nápoje a ostatní osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zanzibar - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny víz byly uvedeny ke dni 25.08.2022 a mohou se změnit.

Program

Den 1
Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. 

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání, opalování a fakultativní výlety.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Měna
V Tanzanii platí Tanzanský šilink (TZS). Dovážení a vyvážení místní měny je zakázáno.
1 USD = cca 2300 TZS. Upozornění! Je třeba brát pouze dolary vydané po roce 2009. Bankovky staršího vydání nejsou přijímány.

Čas
+ 2 hodiny oproti času v ČR.

Očkování
Od turistů přijíždějících z Evropy nejsou vyžadována povinná očkování, ale WHO doporučuje očkování proti žluté zimnici, hepatitidě typu A a typu B, záškrtu, tetanu a dětské obrně. Na pobřeží existuje malé riziko nakažení malárií, stojí za to vzít profylaktická antimalarika (obraťte se prosím na lékaře specialistu, který je může předepsat). Kromě toho by měla být dodržována základní hygiena, jako je mytí rukou, ovoce, pití balené vody, použití balené vody k čištění zubů atd.

Orientační ceny
Minerální voda 1,5 l - cca 1500 TZS, pivo v baru - cca 3000 TZS.

Elektřina
Elektrické napětí 220 - 240 V. Jsou vyžadovány zástrčky anglického typu, konvektory pro zásuvky, které si lze pronajmout nebo zakoupit téměř ve všech hotelech. Obvykle se vyskytují zásuvky typu A se třemi otvory umístěnými na vrcholech trojúhelníku. Hodí se k nim české tenké zástrčky (jako z nabíječky telefonu), zatímco kulaté silné zástrčky (jako například od vysoušeče vlasů nebo adaptéru pro notebook) jsou nevhodné. V takových případech je nutné použít adaptér. Někdy jsou k dispozici v hotelových recepcích (na vratnou zálohu), můžete je také zakoupit ve stavebních supermarketech v Polsku (cca 20 PLN).

Fotografování
Nesmí se fotografovat úřední a vojenské budovy, uniformovaná policie atd. Obvykle se za fotografování tamních obyvatel dává spropitné před uděláním fotky.

Telefony
Volání do zahraničí je nejlevnější po zakoupení a dobití místních karet (SIM karta stojí cca 4500 TZS, je vyžadován cestovní pas).
Do Česka + 42 kód města (bez nuly) + číslo účastníka. Z Česka + 255 kód města (bez nuly) + číslo účastníka.
Upozornění! České mobilní telefony v Tanzanii fungují, ale v parcích obvykle není pokrytí. Může být také problém s přijímáním a odesíláním textových zpráv.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety

Přírodní krása Zanzibaru: skutečné setkání s divokou přírodou! Během plavby budeme mít možnost obdivovat delfíny v přirozeném prostředí. Vydáme se také na procházku do tropického lesa nacházejícího se v parku Jozania, kde budeme mít možnost potkat guerézy červené - endemické opice vyskytující se pouze na Zanzibaru! Na konci výletu si budeme moci udělat krásné fotografie na pozadí nejslavnější restaurace umístěné na skále „The Rock“. Cena: cca 80 USD/os. 

Zanzibar v kostce:
úžasný celodenní výlet po největších atrakcích Zanzibaru. Budeme mít možnost zjistit jak rostou všechny plody a koření, kterými je ostrov proslulý. Seznámíme se s historii města a vydáme se na procházku labyrinty kamenného města, kde budeme moci vidět mimo jiné dům Freddieho Mercuryho a trh nevolníků. Vydáme se také na krátkou plavbu na vězeňský ostrov, kde uvidíme mimo jiné obří želvy Aldabra. Na konci prohlídky uvidíme jedinečný západ slunce a vydáme se na slavný noční trh s potravinami, kde budeme moci ochutnat vynikající kuchyni Zanzibaru. Atrakcím nebude konec! Cena: cca 80 USD/os.

Plavba Blue Safari: skvělé námořní dobrodružství! Pouze během tohoto výletu budeme moci navštívit svět tří panenských ostrovů, na které se dostaneme tradiční lodí dhow, abychom se potápěli mezi nádhernými korálovými útesy, plavali mezi modrými lagunami a ochutnali jedinečné mořské plody připravené v opravdu zanzibarském stylu! Cena: cca 90 USD/os.

Express Safari: sníte o skutečné Africe? Zažijte jedinečné dobrodružství - letecké safari!! Let malým  letadlem, ze kterého budeme moci obdivovat nebeskou krajinu, poté přesedneme do džípů, ve kterých budeme brázdit nekonečné úseky savany a sníme oběd v lůně přírody! To vše během jednoho dne! Během safari budeme moci obdivovat migrující zvířata jako žirafy, slony, zebry, buvoly, antilopy, prasata bradavičnatá a pokud budeme mít štěstí i divoké kočky - lvy, leopardy nebo gepardy. Tento den poskytne neuvěřitelné emoce, které si budete pamatovat do konce života! Cena cca 540 USD/os.

Víza

Do Tanzánie je zapotřebí vízum. Získáte ho na letiště po příletu za poplatek cca 50 USD/os. Razítko s vízem obdržíte do cestovního pasu po zaplacení příslušného poplatku. Zapotřebí jsou min. 2 volné strany v cestovním pase. Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od předpokládaného návratu z Tanzánie.

Upozornění k programu

Od 1.6.2019 se změnily předpisy o ochraně životního prostředí v Tanzánii. Vzhledem k novému zákonu je používání, výroba a dovoz plastových sáčků v Tanzánii zakázán a trestá se pokutami (až 38 000 USD) nebo trestem odnětí svobody až na 4 roky. Cestující přijíždějící do Tanzánie s plastovými sáčky (týká se reklamních tašek, plastových sáčků, jednorázových výrobků, včetně těch s nákupy z bezcelní zóny) jsou povinni je nechat na letišti. Místo plastových sáčků doporučujeme použít látkové nebo papírové sáčky. Tanzánie je jednou ze zemí s nejpřísnějším zákonem o plastových taškách.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Zanzibaru obvykle trvá od listopadu do začátku března. 

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč