Ubytování CPS Perissa Obrázek0
Ubytování CPS Perissa Obrázek1
Ubytování CPS Perissa Obrázek2
Ubytování CPS Perissa Obrázek3
Ubytování CPS Perissa Obrázek4
Ubytování CPS Perissa Obrázek5
Ubytování CPS Perissa Obrázek6
Ubytování CPS Perissa Obrázek7
Ubytování CPS Perissa Obrázek8
Ubytování CPS Perissa Obrázek9
Ubytování CPS Perissa Obrázek10
Ubytování CPS Perissa Obrázek11
Ubytování CPS Perissa Obrázek12

Západ slunce na měsíci

Řecko
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Hotel RENA ** Perissa na Santorini nebo podobný hotel (7 nocí)

Poloha
200 m od pláže. Široký výběr taveren, obchodů a restaurací.

Vybavení
Hotel Rena nabízí recepci, restauraci, bazén

Pokoje
Všechny pokoje s koupelnou a klimatizací, balkónem nebo terasou.

Strava
Kontinentální snídaně, za poplatek servírované večeře (7)

Internet
V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Místní kategorie
** / ***

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem na/z Santorini, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, transfery: hotel - přístav - hotel, ubytování na Santorini (7 nocí), stravování: snídaně (7), služby polského průvodce/delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, fakultativní výlety, samostatné prozkoumávání ostrovů, další jídla a jiné osobní výdaje. Orientační cena účasti v celém programu - cca 83 EUR/os. 

Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 15-20 EUR/pokoj/týden. Poplatek je povinný a hradí se u průvodce nebo na recepci při ubytování. Výše pobytové taxy závisí na standardu hotelu: hotel 2* - 0,5 EUR/pokoj/noc, hotel 3* - 1,5 EUR/pokoj/noc, hotel 4* - 3 EUR/pokoj/noc.

Žáci a studenti jsou povinni mít s sebou studentský průkaz.

Název zájezdu v polském jazyce: Zachód Słońca na Księżycu
Kód zájezdu: CPS

Program

Kyklady • Řecko - jako z pohlednice • Fira - fascinující výhledy na kalderu • Akrotiri - nejnovější objev • západ slunce v Oia • Nea Kameni - procházka po sopce • Hot Springs - koupání v minerální sulfidické vodě • tyrkysové moře, pohádkové zátoky a barevné pláže

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet charterovým letadlem na ostrov Santorini v Řecku.
Časy odletů a místa srazů na jednotlivých letištích jsou uvedeny v „Letovém řádu“ na konci katalogu. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
Po příletu setkání s průvodcem a transfer do hotelu. Volný čas na odpočinek, opalování (v závislosti na letovém řádu).

Den 2
Santorini je nejznámější a nejoblíbenější ostrov Kykladského souostroví. Je to jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Evropě, které je povinným bodem návštěvy Evropy pro turisty z celého světa. Po snídani prohlídka hlavního města ostrova Firy. Ostrov Santorini je v podstatě částí vrcholku sopky ponořené v moři, která vybuchla v roce 1450. Sopky, červené pláže, malé, barevné domky přilepené na svazích sopky, tyrkysové moře v pozadí. Město Fira leží kaskádovitě na strmých skalách vyčnívajících z moře, je okouzlujícím městem plným barev. Procházka městem, následně sjezd lanovkou dolů do přístavu, hlavně pro hezké výhledy z tohoto místa. Dalším bodem prohlídky bude Prehistorické muzeum vykopávek Thiry, ve kterém je sbírka minojských exponátů. Po prohlídce volný čas. Doporučujeme přestávku na kávu v jedné z taveren zavěšených nad propastí, pohled z tohoto místa je nezapomenutelný. Následně navštívíme Akrotiri - tzv. řecké Pompeje. Nedávno zveřejněné archeologické naleziště je pozůstatkem dobře organizovaného města, které pochází z roku 1600 př. n. l. Bylo to největší minojské město (mimo Knossos na Krétě). Město bylo zakonzervováno pod lávou a popelem. Na mnoha místech zůstalo nedotčené. V novodobém muzeu, pod střechou lze navštívit celé ulice, podívat se do domů, bank nebo řemeslných továren. Bohaté fresky zdobily stěny domů, lze vidět výlohy obchodů, nábytek, nádobí pro skladování potravin. Návrat autobusem do hotelu. Po chvíli odpočinku doporučujeme návštěvu hlavního města ostrova pod rouškou noci - úžasného, ​​okouzlujícího města Fira, které díky noční době a nádhernému osvětlení znovu objevíme. Přenocování.

Den 3
Snídaně. Výlet na sopečný ostrov Nea Kameni. Přejezd do přístavu a plavba lodí na ostrov, následně procházka ke kráteru stále aktivní sopky. Poté návrat na loď a plavba na další sopečný ostrov nazývaný Palea Kameni, kde se nachází horké minerální prameny Hot Springs. Každý účastník bude mít možnost se vykoupat v léčivých sulfidických vodách. Přejezd na další ostrov Thirassia. Zde budeme moci dvě hodiny prozkoumávat ostrov nebo se koupat na pláži u přístavu. Později se vydáme na plavbu podél útesů kaldery, starého sopečného kužele impozantního svou velikostí, stoupajícího nad hladinou moře.

Den 4
Snídaně. Odpoledne výlet na západ slunce v Oia. Rituálem na Santorini je sledování západu slunce v Oia, je to jedinečný zážitek. Město Oia se nachází na vysokém útesu. Právě na tomto místě uvidíme slavné, dechberoucí výhledy na mořskou kalderu. Následně navštívíme Santo Wine - největší vinici na ostrově Santorini, která se nachází na útesech kaldery s panoramatickým výhledem na sopku a na celý ostrov. Budeme mít možnost ochutnat nejznámější místní vína a sýry za zvuků řecké hudby.

Den 5 - 7
Snídaně. Volný čas k odpočinku, koupání, opalování a samostatné prohlídce ostrova. Vzhledem k malé ploše ostrova není nijak složité se na něm pohybovat. Lze využít veřejné autobusy, půjčit si automobil, skútr nebo prostě kolo. Na místě Vám průvodce nabídne také fakultativní výlety na ostrov IOS a řecký večer (za příplatek cca 70 EUR/os. a 55 EUR/os.).

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu a transfery:
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště.
- klienti pokračující v pobytu - transfer do vybraného hotelu na ostrově Santorini.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč