Hotel Cis Svinoústí Obrázek0
Hotel Cis Svinoústí Obrázek1
Hotel Cis Svinoústí Obrázek2
Hotel Cis Svinoústí Obrázek3
Hotel Cis Svinoústí Obrázek4
Hotel Cis Svinoústí Obrázek5
Hotel Cis Svinoústí Obrázek6
Hotel Cis Svinoústí Obrázek7

Hotel Cis Svinoústí

Polsko - Západní Pomoří - Svinoústí
Pobytový
Wi-Fi
Komorní, malý
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Cis
se nachází ve Svinoústí v klidné ulici, nedaleko lázeňského parku, 150 m od promenády. V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty, amfiteátr, kouzelné lesy, pevnosti, maják a větrný mlýn. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 4,4 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel Cis
se nachází cca 550 m od široké písečné pláže. 

Vybavení
Recepce 24h, úschovna zavazadel, trezor na recepci, soukromé, monitorované parkoviště (za poplatek). 

Strava
Snídaně jsou servírovány formou bufetu v klimatizované jídelně. 

Sport a zábava
Za poplatek: vířivka, sauna.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Webové stránky
www.hotelcis.pl

Náš názor
Hosté chválí zejména pěkné zelené okolí, přátelský servis a chutné snídaně.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč