Hotel NAT Rybniczanka Obrázek0
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek1
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek2
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek3
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek4
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek5
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek6
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek7
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek8
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek9
Hotel NAT Rybniczanka Obrázek10

Hotel NAT Rybniczanka

Polsko - Západní Pomoří - Svinoústí
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel NAT Rybniczanka
má krásnou polohu v malebné části přímořské čtvrti nedaleko pláže a promenády. Hotel s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v provozování léčebné a hotelové činnosti. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 4,4 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel NAT Rybniczanka
se nachází cca 150 m od pláže ve Svinoústí. 

Vybavení
Recepce, restaurace, kavárna, výtah, bazén. 

Sport a zábava
Bazén, vířivka, sauna (za poplatek), tělocvična s mini posilovnou, kulečník, stolní tenis, knihovna, hole pro nordic walking, půjčovna kol (za poplatek). Navíc za poplatek ošetřovna (galvanizace, diadynamik, iontoforéza, terapie, diatermie, magnetické pole, suchá sauna, parní sauna, lampa sollux, podvodní masáž, vířivá masáž, vakuová masáž, vibrační masáž, klasická masáž, laser, inhalace, solanka, uhličitá koupel, perličková lázeň, galvanická lázeň, parafín, interferenční proudy, kryoterapie, ultrazvuky, akupresura nohou).

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-nat-w-swinoujsciu

Náš názor
Hotel NAT Rybniczanka
má díky svému rozsáhlému léčebně-lázeňskému zařízení a pěknému bazénu obvykle celou řadu hostů, a to i mimo sezónu. Objekt se zaměřuje na aktivní turisty, doporučujeme prozkoumat okolí na kolech nebo túry nordic walking. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč