Hotel Wolin Obrázek0
Hotel Wolin Obrázek1
Hotel Wolin Obrázek2
Hotel Wolin Obrázek3
Hotel Wolin Obrázek4
Hotel Wolin Obrázek5
Hotel Wolin Obrázek6
Hotel Wolin Obrázek7

Hotel Wolin

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Tenisový kurt
Wellness
Wi-Fi
Posilovna
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Wolin
v Mezizdrojích je dobře vybavený rekreačně-konferenční objekt na okraji Wolinského národního parku. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 2,3 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel Wolin
se nachází cca 700 m od jedné z nejkrásnějších pláží na polském pobřeží. 

Vybavení
Recepce, restaurace, zahrada s grilem, parkoviště (za poplatek). 

Strava
Snídaně a večeře. Nápoje za příplatek. Za příplatek tři jídla denně. 

Sport a zábava
Bazén (8 x 11 m) s podvodním protiproudem, vířivka, suchá sauna, finská a parní sauna, solná jeskyně, půjčovna kol, posilovna, bowling, kulečník, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, badmintonové hřiště. Některé atrakce za příplatek. Za poplatek masáže.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.hotelwolin.pl

Náš názor
Hotel Wolin
, který se nachází v centru letoviska, je často chválen za prostorné a pěkné pokoje a nádhernou zahradu kolem objektu. Zejména rodiny jsou spokojeny s velkým prostorem, bazénem, hřišti a tenisovými kurty. Jídlo je bohaté, chutné a rozmanité se spoustou zeleniny a ovoce.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč