SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek0
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek1
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek2
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek3
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek4
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek5
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek6
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek7
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek8
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek9
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek10
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek11
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek12
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek13
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek14
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek15
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek16
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek17
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek18
SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje Obrázek19

SPA Bagiński & Chabinka Mezizdroje

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Bazén se sladkou vodou
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Wellness
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej SPA Bagiński & Chabinka se nachází v Mezizdrojích, na krásném místě, pouhých 150 m od moře. Je obklopen stromy a pásem přímořské zeleně. Díky blízkosti Wolinského národního parku má tato oblast zvláštní hodnoty nejen z hlediska přírody, ale také mikroklimatických podmínek. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 2,3 PLN/os./den. 

Pláž
Hotel se nachází cca 150 m od písečné pláže v Mezizdrojích. 

Vybavení
Recepce, restaurace, koktejlový bar, wellness centrum, bazén s hydromasáží a vodní fontánou (6x3 m, hloubka 130 cm), monitorované parkoviště (za příplatek).

Strava
Snídaně formou bufetu (7:30 - 10:00). Za příplatek večeře. Večeře formou bufetu zahrnuje: polévku, 4 teplá jídla, studené občerstvení formou bufetu, salátový bufet, dezert, neperlivou minerální vodu a čaj. V úterky (od května do září) večeře formou grilovaného bufetu v hotelové zahradě. 

Sport a zábava
Sauna, parní lázeň, vířivka, solná jeskyně (za příplatek). Navíc za poplatek wellness centrum: 3 kosmetické salony, 3 masážní salony, koupelna s vanou s hydromasáží a 5 pokojů přizpůsobených fyzickým procedurám.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.miedzyzdrojespa.pl

Náš názor
Pobyt v Ośrodku SPA Bagiński & Chabinka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají odpočinek daleko od shonu každodenního života a zároveň se nechtějí vzdát bohaté turisticko-rekreační nabídky, kterou nabízí letovisko Mezizdroje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Zachodnie - wczasy
Kód zájezdu: PLZ

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč