SUNSOL Punta Blanca Obrázek0
SUNSOL Punta Blanca Obrázek1
SUNSOL Punta Blanca Obrázek2
SUNSOL Punta Blanca Obrázek3
SUNSOL Punta Blanca Obrázek4
SUNSOL Punta Blanca Obrázek5
SUNSOL Punta Blanca Obrázek6
SUNSOL Punta Blanca Obrázek7
SUNSOL Punta Blanca Obrázek8
SUNSOL Punta Blanca Obrázek9
SUNSOL Punta Blanca Obrázek10
SUNSOL Punta Blanca Obrázek11
SUNSOL Punta Blanca Obrázek12
SUNSOL Punta Blanca Obrázek13
SUNSOL Punta Blanca Obrázek14
SUNSOL Punta Blanca Obrázek15
SUNSOL Punta Blanca Obrázek16
SUNSOL Punta Blanca Obrázek17
SUNSOL Punta Blanca Obrázek18
SUNSOL Punta Blanca Obrázek19
SUNSOL Punta Blanca Obrázek20
SUNSOL Punta Blanca Obrázek21
SUNSOL Punta Blanca Obrázek22
SUNSOL Punta Blanca Obrázek23
SUNSOL Punta Blanca Obrázek24
SUNSOL Punta Blanca Obrázek25

SUNSOL Punta Blanca

Venezuela - Coche Island
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

SUNSOL Punta Blanca je ideální hotel pro páry a osoby hledající klidnou dovolenou. Nachází se na ostrově Coche, přímo na široké pláži. Ostrov je situován jižně od ostrova Margarita, přibližně 23 km od letiště Porlamar. Na ostrov je pak zajištěn transfer po moři, který trvá přibližně 45 minut.

 

Pláž

Široká písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h s prostornou vstupní halou, 3 restaurace, bar, snack bar, nekonečný venkovní bazén, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, vířivka, dětské hřiště, zahrada, masážní místnost, minimarket. Praní a žehlení prádla na vyžádání pro hosty (za poplatek).

Internet

Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu

.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-09:30), oběd (12:00-14:30), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvení se podává od 16:00-18:00. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje se podávají v barech v areálu od: 11:00-01:00

.

Sportovní a animační program

V areálu se pořádají animační programy pro děti i dospělé. Miniklub pro nejmenší hosty (09:00-17:00). Dále: kulečník, stolní tenis a plážový volejbal.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v jedinečném prostředí s rajskou pláží. Místo ideální pro odpočinek a nerušenou relaxaci. Neuvěřitelná poloha na nejsevernějším výběžku ostrova dodává tomuto místu jedinečný charakter. Doporučujeme všem milovníkům windsurfingu a kitesurfingu.

.

Umiestnenie

SUNSOL Punta Blanca je ideálny hotel pre rodiny a páry, ktorý sa nachádza na ostrove Coche, priamo na širokej pláži. Ostrov sa nachádza južne od ostrova Margarita, približne 23 km od letiska Polmar. Na ostrově je potom možný transfer po moři, který trvá přibližně 45 minut.

.
Webová lokalita

www.sunsolhoteles.com

Športový a animačný program

V areáli sa organizujú animačné programy pre deti aj dospelých. Miniklub pre najmenších hostí (09:00-17:00). Také: biliard, stolní tenis a plážový volejbal.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-09:30), oběd (12:00-14:30), večeře (19:00-21:30) podávané formou bufetu. Občerstvenie podávané od 16:00-18:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v baroch v areáli od: 11:00 - 01:00

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce s priestrannou vstupní halou, 3 restaurace, bar, snack bar, nekonečný vonkajší bazén, detské brodítko, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, jacuzzi, detské ihrisko, záhrada, masážna miestnosť, minimarket. Práčovňa a žehlenie na požiadanie pre hostí (za poplatok).

Podľa nášho názoru

Štvorhviezdičkový hotel se nachází v jedinečnom prostredí s rajskou plážou. Místo je ideální na odpočinek a nerušenou relaxaci. Neuveriteľná poloha na najsevernejšom cípe ostrova dodáva tomuto miesto jedinečný charakter. Odporúčame všetkým nadšencom windsurfingu a kitesurfingu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

 

Upozornění! Základní cena nezahrnuje případný povinný příplatek za Štědrovečerní nebo Silvestrovskou večeři (týká se pouze vánočních/silvestrovských termínů). Výši povinného příplatku v těchto termínech Vám sdělí pracovníci CK. 

Níže naleznete seznam tipů a věcí, které si bezpodmínečně musíte vzít s sebou, a které jsou doporučené:

1. cestovní pas (doporučujeme vzít si s sebou také fotokopii pasu)
2. hotovost v amerických dolarech (USD). Přijímají se pouze nepoškozené bankovky co nejmenší nominální hodnoty (rozměnit hotovost na místě je téměř nemožné)
3. sluneční brýle, šátek/šálu na ochranu krku, klobouk či jinou pokrývku hlavy
4. krém s vysokým UV filtrem
5. lehký rychleschnoucí ručník a plavky
6. taštičku nebo malé pouzdro, které lze umístit pod oděv a dostatečně tak zabezpečit doklady a peníze (zejména během prohlídek města/výletů)
7. plavecké brýle (volitelné)
8. pokud byste chtěli přivézt nějaké dárky pro místní obyvatele, doporučujeme oblečení, školní potřeby, pastelky, tužky, papír na kreslení pro děti nebo léky, zejména paracetamol a léky proti průjmu


Měna
Ve Venezuele je oficiální měnou bolívar, ale všude můžete platit bankovkami malých nominálních hodnot. Je nezbytné vzít si s sebou hotovost v USD (bankovky do 50 USD). Platby kartou jsou možné pouze málo kde.

 

Zásuvky
Dva tenké ploché kolíky. Doporučuje se zakoupit univerzální adaptér; na místě je obtížné jej sehnat.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu z destinace.

Upozornění! Pasové údaje (číslo cestovního pasu, datum vydání a datum jeho platnosti) musí být doplněny do rezervace nejpozději 30 dní před odletem. V případě pozdějšího nákupu zájezdu, doplňte prosím pasové údaje do rezervace v momentě prodeje.

Pokud pasové údaje nebudou v rezeraci uvedeny, nemusí být klienti vpuštěni na palubu letadla.

Upozornění k přeletu

Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč