O nás

 

Cestovní kancelář Rainbow Tours je známá na trhu touroperátorů od roku 1990. Jsme jedním z největších a nejaktivnějších poskytovatelů služeb v cestovním ruchu v Polsku. Díky tomu již 32 let můžeme všem milovníkům cestování ukázat pravou tvář Evropy a světa. Poctivě se staráme o zájmy našich zákazníků a zaručujeme realizaci zájezdů přesně podle nabídky.  

 

Od 09.10.2007 jsme uvedeni na Varšavské burze cenných papírů. To dokazuje plnění organizačních a právních požadavků stanovených v kontrolních institucích na kapitálovém trhu. Jako společnost kótovaná na burze zveřejňujeme podrobnosti o naší finanční situaci.

 

Jsme členem Polské komory cestovního ruchu, což je celonárodní organizace ekonomické samosprávy odvětví cestovního ruchu. V roce 2010 jsme se zapojili do programu Spolehlivá firma. V  rámci toho poskytujeme řadu informací svědčících o naší důvěryhodnosti. Můžeme se také pochlubit, že jsme jedním ze zakladatelů Polského sdružení touroperátorů.

 

Nejsilnější a hlavní stránkou naší firmy jsou lidé. Průvodci a delegáti patří mezi nejlepší na trhu, naši pracovníci poskytující služby zákazníkům, call centra, marketingu a ostatních oddělení - každý z nás může nabídnout nejen znalosti a zkušenosti pocházející z mnohaleté praxe. Především nás to, co děláme, baví. Vážíme si toho, že pracujeme jako tým, a názor každého z nás má svou váhu.

 

Týmová práce je důležitá i pro růst podnikání a zvyšování jeho významu na trhu, a tak každý z nás může mít pocit, že se také zasloužil o roli v tomto úspěchu. Úspěch společnosti se tak stává i naším úspěchem.

 

Jsme rádi, že můžeme dopřát svým klientům radost z cestování a předvést svět v jeho pravé podobě. Milujeme cestování - a abychom zajistili spokojenost z úspěšné dovolené, osobně navštěvujeme všechna místa, která nabízíme.

 

Služeb cestovní kanceláře Rainbow Tours využilo v roce 2023 více než 700 tisíc spokojených zákazníků, což představuje obrat převyšující 19,1 mld Kč.

 

Ocenění cestovní kanceláře Rainbow Tours:
2016 - Diamant Forbesu - 1. místo v kategorii Big Business
2015 - Diamant Forbesu - 1. místo v kategorii Big Business
2014 - Cena za nejlepší www stránky cestovní kanceláře v Polsku
2013 - Cena za nejlepší katalog cestovní kanceláře v Polsku
2011 - 2. místo v kategorii cestovní kancelář v Polsku; 1. místo v kategorii nejlepší obsluha klienta

 

 

Prezentace / Videa

 

 

 

 

 

 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč