Figlokluby

 

Garance
fantastické zábavy 
pro děti i pro dospělé
Péče nejlepších
animátorů pro Vaše 
nejmenší
Od června 
do září 
6 dní v týdnu
Kluby vedené nejzkušenějším týmem v Polsku Program aktivit
pro děti i 
dospělé

 

Srdečně zveme na zábavu ve figloklubech od poloviny června do poloviny září. V každém z klubů 6 dní v týdnu čeká na děti a dospělé neuvěřitelná zábava s polskými
animátory. Aktivity probíhají několik hodin denně.

 

Program je navržen tak, aby nejen bavil, ale také formou her rozvíjel dětské nadšení, zájmy a tvořivost. Ve figloklubu čeká na děti nesčetné množství her, sportovních aktivit jakož i tematické dny např: pirátský, astronautický nebo indiánský den. Do klubů srdečně zveme děti ve věku 4-12 let, mladší pouze pod dohledem jednoho z rodičů nebo opatrovníka.

V našich klubech nezapomínáme také na dospělé. Pro ně naši animátoři připravili vlastní program, mimo jiné sportovní, rekreační a integrační aktivity. Nebudou chybět také rodinné atrakce.Aktivity ve figloklubech jsou uzpůsobený podmínkám v jednotlivých hotelech. Některé aktivity mohou být za poplatek.

Naši animátoři jsou lidé s vášní, skvěle vyškolení, milující práci s dětmi. V naší Akademii animátorů procházejí školením, kde se naučí realizovat náš vlastní program a aktivity v klubu. Také se učí pravidla první pomoci, bezpečnosti v hotelech a v zemích do kterých vyjíždějí. Vaše dítě je v nejlepších rukách!

 

 

 

 

 

 

 

 

Omalovánky

Speciálně pro fanoušky a obdivovatele opičky Figlo, která je maskotem našeho klubu pro děti, jsme připravili několik Figlo-omalovánek:

 

                          
 
 
 
 
 
 
 
 

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč