Karta stálého klienta

 

Sleva pro držitele karty stálého klienta:
 

2 % na všechny zájezdy Rainbow

 

Podmínky pro vystavení karty stálého klienta:

  1. Karta stálého klienta je nepřenosná. Platí pro držitele karty a jednu doprovodnou dospělou osobu a až pro 4 děti do 18 let, které cestují společně s držitelem karty stálého klienta a jsou všichni uvedeni na jedné smlouvě o zájezdu). Osoby, které během zájezdu dovrší 18 let věku, jsou brány jako osoby dospělé a musí mít svou vlastní kartu stálého klienta.
  2. Sleva je poskytována ze základní ceny zájezdu /bez příplatku/.
  3. Karta stálého klienta není kreditní karta.
  4. Karta stálého klienta je platná na dobu neurčitou. Pokud však není použita do 5 let od jejího vystavení, je automaticky zrušena.
  5. Klient má nárok na kartu stálého klienta po 3 uskutečněných zájezdech s cestovní kanceláří Rainbow Tours a.s. Musí však o vystavení karty stálého klienta zažádat a doložit, že se 3 zájezdů s cestovní kanceláří Rainbow Tours a.s. skutečně zúčastnil (neplatí pro nákup samostatných letenek na pravidelných linkách nebo charterových letech).
  6. Karta stálého klienta bude vystavena a zaslána emailem nejpozději do 7 dnů (číslo karty stálého klienta bude zároveň zasláno i formou sms).
  7. V případě, že klient emailovou adresu neuvede, nemůže být držitelem karty stálého klienta.
  8. Držitelem karty stálého klienta může být pouze dospělá osoba, proto je nezbytné vždy uvést datum narození.
  9. S žádostí o vydání karty stálého klienta souhlasí klient se zasíláním různých informací např. nabídkou zájezdů, různých slevových akcí apod. Pokud klient se zasíláním informací nesouhlasí, nemůže být držitelem karty stálého klienta.
  10. Číslo karty stálého klienta musí být zadáno do rezervace ještě před jejím potvrzením. Do již potvrzené rezervace není možné kartu stálého klienta přidat.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč