Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek0
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek1
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek2
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek3
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek4
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek5
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Obrázek6

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Chorvatsko - Istrie - Petrčane
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
se nachází přímo u moře, na konci soukromého poloostrova Punta Skala, obklopeného tyrkysovými vodami Jaderského moře. Hotel je jedním z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Leží cca 12 km od Zadaru. 

Pláž
Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
se nachází cca 400 m od pláže. 

Vybavení
Recepce, restaurace, Spa bustro, restaurace La Veranda, čajovna, fitness bar, doutníkový salonek, prostorná zahrada, úschovna vozíků a zavazadel, sluneční terasa, obchody, pizzerie, prádelna (za poplatek), konferenční místnosti, půjčovna jachet. Domácí zvířata do 25 kg - za příplatek (cca 30 EUR/den). Placené parkoviště (cca 9,50 EUR/den) bez rezervace místa. 

Pokoje
Balená voda při příjezdu. Plážová taška s županem, ručníkem a pantoflemi k dispozici po celou dobu pobytu. Pokoje jsou ve světlých barvách. Jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, zařízeným balkonem, šatní skříní, pantoflemi, minibarem, klimatizací, trezorem, rádiem, vysoušečem vlasů. 

Strava
Snídaně. Za příplatek snídaně a večeře. 

Sport a zábava
V hlavní sezóně jednou týdně tematické večeře. Bezplatné využívání 4 hotelových bazénů Acquapura, saun, parních lázní, vířivky, relaxační zóny a kardio fitness. Mnoho sportovních aktivit: jóga, sportovní turnaje, gymnastika, nordic walking a další. V letní sezóně večer živá hudba. Za příplatek lze využívat wellness zónu a kosmetické procedury, masáže, solárium a osobní trénink. Navíc: posilovna, bowling, golfové hřiště, tenisové kurty. 

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.falkensteiner.com/en/hotel-spa-iadera

Jiné
Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci (cca 1,5 EUR/den/os.).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7, 10 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, vzdálenou (telefonickou) službu polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u daného hotelu, nápoje k jídlům (pokud není uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/osoba - v závislosti na poloze hotelu) a jiné osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - Pag, Riwiera Zadar - wczasy z dojazdem własnym

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHORVATSKO - základní informace

Měna
HRK - Chorvatská kuna. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit dolary a euro.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Stává se, že spropitné je přidáno do účtu v restauraci.

Vízum
U pobytů do 90 dnů se nevztahuje na české občany vízová povinnost. Vstup do Chorvatska je založen na prokázání se platným cestovním pasem nebo občanským průkazem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Chorvatština.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku obvykle trvá od 15.června do konce září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč