SUNSOL Unik Obrázek0
SUNSOL Unik Obrázek1
SUNSOL Unik Obrázek2
SUNSOL Unik Obrázek3
SUNSOL Unik Obrázek4
SUNSOL Unik Obrázek5
SUNSOL Unik Obrázek6
SUNSOL Unik Obrázek7
SUNSOL Unik Obrázek8
SUNSOL Unik Obrázek9

SUNSOL Unik

Venezuela - Isla Margarita
Pobytový
Rodinný
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Sunsol Unik se nachází v centru města Pampatar, v blízkosti mnoha místních restaurací a nákupních center na ostrově Margarita. Transfer z letiště trvá cca 45 minut.

Pláž
Veřejná pláž se nachází cca 2,5 km od hotelu Sunsol Unik.

Vybavení
Recepce otevřená 24/h, lobby, bazén, lehátka u bazénu, zahrada, terasa, restaurace Öz (středomořská kuchyně), lobby bar s velkoplošnou obrazovkou (možnost sledování sportovních přenosů).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00), občerstvení (16:00-18:00), večeře (19:00-22:00). Restaurace Öz servíruje pokrmy středomořské kuchyně. Vyvážená kombinace sladkých a kořeněných chutí poskytuje jedinečný zážitek. Restaurace El Patio nabízí široký výběr těch nejlepších pokrmů mezinárodní kuchyně. Nachází se v zahradě a během jídla hraje živá hudba (pokrmy od 19:00 do 23:00). Alkoholické a nealkoholické nápoje se podávají v hotelovém lobby baru (11:00-01:00). Buganvillas Lounge je bar u bazénu, který servíruje občerstvení a nápoje (9:00-21:00).

Sport a zábava
V areálu hotelu Sunsol Unik je dětský klub, kde si děti užijí spoustu zábavy. Jsou tam koutky na hraní videoher, umělecké koutky a animátoři organizují rekreační aktivity. Pro ty, kteří si nedokážou představit dovolenou bez tréninku - hotel nabízí bezplatný vstup do posilovny „Gold Gym”(oblíbený řetězec posiloven ve Venezuele, mimo objekt).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - za příplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.unikhoteles.com

Náš názor
Hotel Sunsol Unik je příkladem pohodlí, elegance a dobrého vkusu. Je to ideální místo k odpočinku v pohodové karibské atmosféře. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje. 

Upozornění k přeletu

Přelet    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč